Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Аз се свързах сега за пръщяштия микрофон на XS-а и казаха нямало такива регистрирани проблеми, а нета гъмжи от подобен проблем и дори със заменени бройки!


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Демек да очаквам и мен да отсвирят. Ми поне ще опитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не ме отсвириха, казаха трябвало да го види специалист и ми казаха за Крестив Център :)


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

На 21.12 съм го взел, какво е туй нещо незнам?!?!

 

 

Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

 

Редактирано от arm11
Огромните скрийншотове се трият!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми нормално , много го тормозиш , зареждаш и резултата е налице. Свиркай си.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, така казаха и от Епъл съпорта и че нямало проблем с батерията, стойностите били плаващи :), да не сте партия default_smile.png

 

 

Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След точно 1 месец и един ден от както закупих iPhone XS искам да споделя следното:

 

- прословутата “battery health” която уж позволява да следим батерията си падна на 99% при абсолютно нормално ползване на телефона

 

- телефонът повече от ден (отново нормално ползване) изключително трудно кара,да не говорим ако е постоянно вързан към Apple Watch-a ми (не знайно защо от него поне 15-20%) пада по-бързо

 

- добре познатата функция “Low Power Mode” изненадващо работи добре и при пусната такава под 30% наистина се усеща доста по дълготрайно ползване на телефона

 

- от към “performance” честно да си призная не намирам голяма разлика спрямо 8+ като единственно App Switcher-a е мега бърз и удобен - букавално това е изкл добре както софт така и хардуерно измислено с новият A12 Bionic

 

Заключение: Спрямо 8+ който имах до преди да сменя с XS смея да твърдя че освен дисплей и камера не намирам абсолютно никаква друга разлика. Разбира се тези две неща са доста важни както за мен,така и за вас предполагам.

However, телефончето е изкл удобно и както бях свикнал с + серийте така този размер ми стана дори по удобен.

 

 

Лек и спокоен ден!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAABaMAAAszCAYAAACIWkB7AAABgmlDQ1BzUkdCIElFQzYxOTY2LTIu-2.jpg
При мен от 1 октомври досега, батерията е с капацитет 100%.


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо падна на 99% - вярно не е нищо притеснително,но пък пък от друга страна за месец ползване да падне така бързо?

Не че ми е проблем,като цяло си е в гаранция така че ако усетя че има нещо по сериозно или драстично ще го давам :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя за 3 седмици падна на 98 процента и го изпратих в сервиза, нещо не ми е ОК така за 2400 лв!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тук ще пуснат подмяна на батерии промоционално:) За XS става въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя за 3 седмици падна на 98 процента и го изпратих в сервиза, нещо не ми е ОК така за 2400 лв!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Да ти кажа,за тия пари наистина си е филм. Ще го следя следващият месец и ако падне на 98-97% ще потегли към сервиза.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен това имах премигвания на екрана при промяна на осветеността и пръщене в слушалката!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм че не е нормално. Не мога да си обесня обаче цялата тая простотия с тия батерии - от поне 6S нагоре постоянно има някакви проблеми с тях. Та не прегряваха ли,та не надуваха корпуси именно от тва.. И тук наистина както каза колегата по горе - да дадеш 2400лв за телефон и да коментираш такива “смешни” проблеми е супер несериозно наистина. Имам приятели с др марки устройства и темата “батерия” дори не се споменава,просто защото всичко си е наред.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ако продължава това, много хора ще сменят марката, включително и аз!



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл за първи път пускат китайски клипове в канала си в ютюб :) Криза, братче... Не щат да купуват айфони маймунките..

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Губят почва под краката си нормално


Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим тази година каква претоплена манджа, ще се опитат да ни пробутат. Като гледам конкуренцията, новият Honor View 20 например, Епъл сериозно изостават. Ако не беше пустата iOS...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно батерията... Миналата година моя Х за 3 месеца зареждане само с wireless зарядно, падна на 97%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм притеснена  моя XS  вече е на 97% като не го тормозя и го зареждам като по учебник...имам го от три месеца...Обадих се в Креатив център в сервиза и ми казаха,че няма проблем въпреки тези 97%  щом тел работи и няма проблем.А моя наистина няма проблеми да чукна на дърво като го заредя вечерта до 21-22часа  на 100% до сутринта ставам към 10-11ч.   още си е 100%...Мисля,че тази простотия,която включиха Apple да се следи здравето на батерията само психосва хората...и аз в това число...Дал си куп пари и опа  проблем гледаш едни проценти които в Креатив център ми казаха,че не са точни защото това е още бета и не отчита правилно...Голяма глупост направо да го махат ,колко хубаво си беше без тази глупост.Ползваш си тел. с кеф и ако устиска в ръцете ни 2-3-4 г.  му мислиш за смяна на батерия.А сега се параноисваме с едни проценти и се губи кефа...Така мисля аз...но съм си пак притеснена...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две години не се притеснявай, затова е измислена гаранцията. Иначе, процентите на батерията са бета още от зората на джейлбрейка, първия iBackupBot и iTools, и май ще си останат бета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мисля,че това приложение е безсмислено,но ще си го ползвам   въпреки процентите да падат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам до колко е безсмислено приложението, но резултатите определено са противоречиви. Доста често срещам подобни оплаквания за паднал капацитет на банерията на Xs, моят е купен на 2.10 и определено го експлоатирам жестоко, но все още е на 100%. Не се оплаквам разбира се, но ми е странно и се чудя дали няма някаква разлика в батериите, доставчик и прочие. Софтуерът е един и същ, а резултатите са различни. Просто си размишлявам, може би и друг си го е мислил.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно в това и аз съм си мислила...имам приятелка която си го тормози яко телефона и още и на 100%...А при мен  не го тормозя,не играя на игри ,чат,фейс  и приказки и  97% на тел. няма и три месеца...не е честно направо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят е купен на 17.10  от А1 ако има някакво значение ,може би партидите или и аз не знам вече...шантава работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...