Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Аз съм с XR от началото на Ноември и също е на 100 % Батерията. Ползва се нормално и се зарежда обикновенно на два дни. Закупен от А1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С XR съм от 26.10 (тоест от първият в ден, в който го пуснаха). Работя през него, управлявам фейсбук страница, разговори и снимки. И съм на 98 процента. 

Направи ми впечатление, че когато колегите казваха тук, че им падат процентите аз проверявах същият ден и при мене падаха. Тоест, когато на някой му падне и на другите също. Това е малко странно. Имам предвид как е възможно по едно и също време, в един и същи ден да ни падат процентите на доста хора??? 

Но въпреки всичко, телефонът е БОМБА и не го оставям. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя макс е от 22.10.18 г. мачкам го жестоко и рядко издържа два дена, а батерито и на 100. Няма много логика. Може би Деси има право с партидите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обърнете внимание на модела. Ставаше въпрос само за XS!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега събрах 2+2   оня ден когато ъпгрейтнах  на 12.1.3   през тел.  и на другия ден погледнах просто така и тогава видях ,че е станала на 97% батерията...преди си беше на 98%...Като се върна назад  винаги когато излезе ъпгрейтвам без да се замислям защото си мисля,че е за добро. Моята приятелка,която не е  ъпгрейтвала откакто го е купила миналата година е с 100%. Моля тези с XS ,които са с 100%  да кажат дали са ъпгрейтвали до последно 12.1.3??? Шантава работа ,почвам под вола теле да търся защото не мога да си го обясня това бързо падане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен от 100 падна на 98 изведнъж и сега е на 99 пак :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, simba4 написа:

На мен от 100 падна на 98 изведнъж и сега е на 99 пак :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

А ъпгрейтвате ли го всеки път?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Софтуерен алгоритъм някакъв. Според мен не пада процента от тормозене на апарата, а повече ако го оставяш без заряд. Имам предвид да се остави батврията на минимум до пълното гасене на телефона. 

С една дума, не ми обръщайте внимание

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, според вас не е ли нормално качеството на батерията да пада с времето? 2-3% за няколко месеца ми звучи напълно допустимо и в нормата. Ако погледнете в перспектива, след 2 години батерията ви ще има 80% от първоначалния си капацитет. 

Успокойте се и спрете да се товарите за такива глупости. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,нормално е да пада качеството на батерията с времето.Но как тогава на SE-то ми,точно за две години батерията беше паднала само със 7% и беше на 93%?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Различни модели, различни батерии, разлики в хардуера и начина на разреждане на батериите.. можем само да гадаем. Според мен си изкарал късмет със SE-то. 

По принцип има много фактори, които оказват влияние върху батериите - дори и атмосферните условия и резки температурни промени се отразяват негативно.

Да те питам колко години смяташ да го ползваш телефона? 

Не мислиш ли, че с оглед по-големия капацитет на батерията на XS, дори и когато качеството й се понижи, тя пак ще издържа цял ден? 

А пък ако е толкова сериозен проблем, връщайте ги телефоните докато са в гаранция. Барем спите спокойно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки спада на процентите си пише отдолу “normal peak performance” 

аз го разбирам така- проверката на хардуера е ОК, но заради начина на ползване или друго някакъв софтуер пише проценти. Така е и при колите, които изчисляват интервал за смяна на масло. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Процентите ги пише, защото като паднат под 80 се включва софтуерното забавяне и бутонът отдолу става активен, за да можеш да го изключиш на собствена отговорност.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом е така, това означава само едно. С миналогодишното намаление за смяна на батерии ни подготвят за бъдещето. Тоест това е консуматив, който трябва да се сменя редовно. Сравнението ми с колите вече има все по-голям резон :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя ,че батерията винаги е била консуматив. Лично аз не всяка ,но през година сменям модела(личен избор) и нямам проблем с батерията на настоящия модел. Ако се наложи и аз бих сменил батерия...С тия % в iOS само ни карат да се вглеждаме..

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, да го махат само психосват хората...Лично аз така че си го ползвам защото нямам проблеми с батерията кара си при мен по три дена...само тези проценти дразнят....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата който се оплакваше от страничния шум на max-а....има ли някакво развитие? Ако може и други колеги да споделят мнение. Заглеждам двусимовия макс...ама направо ме е страх.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Защото автоматично се бутна. Пожелавам на тази "велика" компания час по скоро да фалира. И всички като нея. Монополисти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , не се карайте , по този начин нищо не се решава.
Лека вечер.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фалит за лакомниците. Майкрософт затова не можеха да си развият мобилната версия на windows , защото се правеха на лакомници и на потребителите им писна. Ще ги видим и тоя тарикати. 65 лева на вятъра. Така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колегата който се оплакваше от страничния шум на max-а....има ли някакво развитие? Ако може и други колеги да споделят мнение. Заглеждам двусимовия макс...ама направо ме е страх.

Какво те е страх от него , бре? Аз съм с него и съм много доволен!


Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно апарата с две физически сим карти - още един плюс и от мен.
Абсолютно никакви генерални грижи и ядове, а малките не ги броим.
В Англия сина е с Е-сим и в добавка с втора карта физическа сим - до момента също никакви ядове вече над два месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на ‎02‎.‎02‎.‎2019 at 10:58, hgeorgiev написа:

Колегата който се оплакваше от страничния шум на max-а....има ли някакво развитие? Ако може и други колеги да споделят мнение. Заглеждам двусимовия макс...ама направо ме е страх.

Привет!

След като си продадох телефона, купих си нов от друг магази и установих, че има същия 'проблем" с околния шум просто спрях да се занимавам. Реших, че или съм най-големия карък или просто всичко си е нормално с телефона, а аз не съм. В Събота обаче се видях с приятел, който също е с МАКС. Реших да направя тест и с неговия. При него също се чуваше околния шум от телевизора, но леко заглушен, докато при мен си се чува една идея по ясно. Разликата е буквално минимална. В този момент ми светна лампичката, че той е на Теленор, а аз на А1. Разменихме картите и ВОАЛА, вече на неговия (с моята карта) се чуваше по ясно околния шум, а при мен (с неговата) беше леко по-заглушен. Оказа се, че главния виновник е просто картата/мрежата на А1. Демек продадох един напълно здрав телефон с голяма загуба, но това е друга тема. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...