Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

А бе и @algor e на А1, а го няма този проблем. Сашо, на кой оператор си последно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с мах на А1 и не съм забелязал подобен проблем. Но на фейс тайм ако не намаля телевизора не ме чуват от среща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странното е, че купувам втори телефон, от друг магазин, тествам и с трети телефон от трето място закупен и трите имат този "проблем". Възможно ли е да съм уцелил три дефектни телефона с един и същ дефект и никой друг да няма подобен проблем? Май нещо изкуквам вече. Определено шума не пречи на разговора по никакъв начин, просто по време на разговор се долавя и звука от телевизора. Нещо което при X и XS не се долавя. А има ли значение, че телефона ми е на 3G, a не на 4G, не мисля? Май наистина изплисках кофата. :zany:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами пробвай и на 4G, пробвай и да смениш картата, знам че се плаща, ама толкова пари набута, поне да се игнорира проблем с по-стар чип, а накрая ще спре и да ти пука май, защото наистина е подлудяващо.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, мерси, много отдавна не съм сменяла карта, а и съм на Теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Операторът...баси. Имам четири айфона(3GS, 4S, 5S и 7) на виваком и шум има само от 3GS-а :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В къщи има 6s, 7, 8 plus, X, XS и XS MAX, всичките на А1.Шум има само по МАКС-а. Деси май е права, че вече наистина му писва на човек. Нямам обяснение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, mirror написа:

А бе и @algor e на А1, а го няма този проблем. Сашо, на кой оператор си последно?

На А1 и на Теленор, но и при двата го нямам този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали помните преди когато имаше лека истерия около чипа на 6s, дали е Самсунг или TSMC? Отивам и си купувам 6s от М-тел и 6s+ от iStyle. Сядам в офиса и решавам да проверя с какви чипове са, не че ми дремеше особено. Преди това се шегувам с всички, че сега ще видят какъв късметлия съм и двата ще са с TSMC. Естествено оказаха се и двата с чип Самсунг, голям смях падна. :D Разбира се тук шанса ми бе 50/50 и го приех за лека каръщина, но изобщо не ми дремеше. Сега обаче да попадна на нечуван едва ли не проблем с XSMAX, да го продам и да си купя друг, от друго място и той да е със същия проблем, да пробвам и трети телефон от трето място закупен, и той да има същия проблем, е това вече не знам какво е. Идва ми нещо като да пусна три пъти тото и трите пъти шестица. Наистина да беше някой масов проблем, да си кажа, че съм много голям карък, ама сега.......... Не ми се вярва да съм открил често срещан проблем в XS MAX, за който до сега никой не се е замислял. Освем да тръгна по улиците да пробвам на хората МАКС-овете, за друго не се сещам. Най-много си изям боя обаче.:wink2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш път към Велико Търново звънни да пробваш как е с моя апарат?  Ползвам го с карта на Теленор, но не съм срещал такъв проблем за момента. Имам и карта на А1, тези дни ще сложа нея в апарата, защото след всичко, което си написал? ми стана интересно дали проблема е от оператор или наистина става дума за карък.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен че в сетингс имам имей 2, сега забелязвам това в тюнса. Та да попитам по вещите това нормално ли е за xs max.

IMG_0171.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми да нали телефона е двусимов, но втората сим карта не е физическа!


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха така ама телефона е Едносимов:rolleyes: А2101

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Егати и на кутията има два имея. Телефона е купен за едносимов. Възможно ли е да е наистина двусимов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти казвам, че XS и XS MAX са двусимови!
Втората карта е тип esim!


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двусимов е, но втората карта не е физическа.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кое се "израдва", че и напразно? Любопитно ми е, не друго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странното е, че купувам втори телефон, от друг магазин, тествам и с трети телефон от трето място закупен и трите имат този "проблем". Възможно ли е да съм уцелил три дефектни телефона с един и същ дефект и никой друг да няма подобен проблем? Май нещо изкуквам вече. Определено шума не пречи на разговора по никакъв начин, просто по време на разговор се долавя и звука от телевизора. Нещо което при X и XS не се долавя. А има ли значение, че телефона ми е на 3G, a не на 4G, не мисля? Май наистина изплисках кофата. default_zany.gif

Не изкукваш, или не ти е включен noise cenceling, ако ти е включен и пак го има проблема, значи просто отиваш и го сменяш, защото сензора не работи. Когато си сложиш ухото до слушалката тогава се включва noisa ето и снимка да видиш къде се намира. Аз нямам проблем с maxaIMG_3117.thumb.jpg.b76128c405b7eaad22dea34b21ab2018.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорите за различни неща. Едното е сензор за близост(a.k.a proximity sensor), другото е система от три микрофона, в която единият слуша говора, а другите околния шум и на базата на алгоритъм филтрира всички звуци, различни от говора на потребителя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" userid="226"] Говорите за различни неща. Едното е сензор за близост(a.k.a proximity sensor), другото е система от три микрофона, в която единият слуша говора, а другите околния шум и на базата на алгоритъм филтрира всички звуци, различни от говора на потребителя.

Аз говория точно за това, което колегата не може да разбере, къде е проблема. Стана ми интересно, и аз го тествах, когато се изключи тази функция, и се чува околния звук. Когато го включиш, но го пуснеш на speaker, тогава noisa изчезва, същото става, и когато ухото не е до слушалката...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...