Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Говориш за две различни системи в телефона, макар и с някои взаимно свързани функции. Ама хайде преди да продължиш да говориш, да прочетеш правилата на форума. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

" userid="226"] Говориш за две различни системи в телефона, макар и с някои взаимно свързани функции. Ама хайде преди да продължиш да говориш, да прочетеш правилата на форума. 

Да така е, две системи са, но е свързано с тази функция. Това е.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не цитирай предишен пост - затова ти казаха да прочетеш правилата.

Цитат

1.9. Да се придържа възможно най-близо до поставените въпроси по време на дискусията в темите. При особено големи отклонения на мненията от първоначалния замисъл на темата, последната може да бъде разделена на две или повече части. Темата ще бъде затваряна след установено залагане на конфликт в нея и повишаване на напрежението. Отворена нова тема със същото съдържание ще бъде отстранявана. Цитиране на пост непосредствено над вашия е ненужно и се счита за СПАМ.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах още един XS MAX и при него се чуваше телевизора. Наистина вече не знам какво да си мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисли позитивно , заеби тия шумове , че ще психясаш.
Лек ден


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз се примирявам бавно с пращенето в микрофона при разговор, б..сам го вече default_smile.png))

 

За 2300 лв толкоз!

 

Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е не е истина моят XS  продължава да му падат процентите вече са 96%  от края на октомври до сега без да го тормозя.Направо онемях днес като погледнах,бях решила да не му обръщам внимание ама....пак се обадих на Креатив център и ми казаха ,че това е консуматив и нищо не могат да направят освен диагностика ...батерията не се поддържа  по гаранция...и само ако искам мога да си платя за да си сложа нова...утре отивам на диагностика и да видя какво ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбра ли , че с тия % само се вкарваш в стрес.Нищо ти няма на телефона . На моята Х 9месеца бе на 100% , нормално ли е според теб?
Я си ползвай телефона със здраве.
Колко ти държи за денонощие? Като започнеш да го зареждаш през 10 часа тогава мисли за диагностики , батерии и др. Тия от Apple се опитват да ни психясат.
Лека вечер


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,май така ще направя...Държи ми по 3дни някой път и повече рекорда ми е 4 дни.. нали ви казах,че не го юркам....ползвам го нормално за мен...Обърнете внимание на часа когато са направени снимките...Последно зареден сряда в 13.21ч.  до  неделя 13.21ч.   4 дни.

IMG_0008.PNG

IMG_0009.PNG

IMG_0010.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човече не смееш да си ползваш у-вото, защо си си го купил изобщо, ползвай си го има зарядни у-ва не се вманиачавай бре!


Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам си го бре хора,повече приказки,малко чат и малко игра преди сън...ама си спирам 4G то и WiFi  то  ,когато не ми трябва затова карам повече дни...не ми трябва непрекъснато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Странно нещо забелязах току що. Когато говоря по десятката и телефона ми е до ухото отсреща не се чъва околния шум и телевизора. Щом го махна от ухото и сложа на масата ( без да пускам спикърфон дори), човека отсреща започва да чува околния шум и телевизора. Това нещо при макса го няма. Никаква разлика дали телефона ми е до ухото или не, околния шум се чува и човека отсреща чува телевизора и в двата случая. Ще се ходи явно на сервиз и с втория ми МАКС пак за същия проблем. Въпроса е какво да им обясня в iStyle, че да ме разберат къде е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Понеделник го занесох в сервиза на iStyle в МОЛ "Сердика" и обясних подробно за проблема. Сега получих мейл - "Елате си вземете телефона, не бе установена повреда". Или аз живея в някакъв кошмар с тези МАКС-ове или участвам в скрита камера. Купувам два апарата от две различни места, двата с един и същ проблем, и за двата ме отрязват по един и същ начин, от два различни сервиза. Не съм от хората, които се занимават с глупости и мисля за далеч по-сериозни неща, но в случая вече......................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твоят случай е направо мистерия... Може би да го изтърпиш оше 6 месеца и да вземеш от новите есента, или да го смениш за малкия, ако много те дразни, не знам, като се познавам аз нещо като не ми е наред как се вторачвам в него, изцяло те разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз щях да си отворя кейс в лайв чата на Епъл преди да посетя "сервиз". Гавра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах, аз като отворих кейс за пращенето в микрофона на XS-а, все същото, изпратиха ме в сервиз :) и само о dear, sorry dear.... :)


Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествали го били с не знам си какви софтуери и не знам си какво, всичко било наред и нямало показания за проблем. Помолих ги да ми пуснат новини в магазина, а служителя да иде отзад в сервиза и да го набера последователно от десятката и от МАКС-а. Каза, че наистина има "лека" разлика и по Макса чува звука от телевизора повече, но с това нещо нямало как да претендират пред епъл за гаранция, защото и те щели да го тетват със същите тестове и пак да установят, че му нямало нищо. Думите бяха - "Да наистина има разлика, но няма за какво да се хванем, това не е достатъчно и дори да го пратим на епъл, те имат същите тетстове като нас и ще кажат също, че му няма нищо". Взех си телефона и си тръгнах. Мисля да пиша мейл на епъл или там каквото се прави, но не съм запознат и не знам как се процедира. До сега не бях се сблъсквал с подобно нещо и съм просто в безизходица сякаш. Два телефона от различни места с еднакъв проблем, няма как да го проумея.

Съжалявам много Колеги, че Ви занимавам с моя проблем, но няма към кого друг да се обърна, виждате търговците ни велики как постъпват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...



Ами,минаха точно 4 месеца и 12 дни от покупката ми на моят XS и днес проверявайки и ровейки си в settings забелязах че болната тема Battery Health е паднала на 96%

Наглед,грам не се притеснявам,но ми е интересно как вълбще това нещо работи.

Имам приятел със същият телефон купен 2 месеца преди моят - и той е също на 96% интересно нали?

Производителността или самата батерия по никакъв начин не се е променила от както го взех,но просто тези гадни %чета ми бъркат в здравето.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Огромните скрийншотове се трият!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е моят XS, купен на 2 октомври е на 100%, но никой няма да ни обясни как работи измерването, надявам се при вас да не е точно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно Инстаграм дърпа много, друго обяснение лично за себе си нямам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те всички на фейсбук дърпат, но и аз ги имам. Да не говорим, че и играя и го зареждам безразборно и го ползвам на зарядно и въобще терор.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...