Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Ето ти нашите честоти! Всички оператори са на тях! Провери преди да решиш да го поръчаш ..
bdb0663b145b3a2f0357b0e04ad43460.png


Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия скрийншотове как се правят да излизат, като все едно сниман телефон?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що да е шот , а не снимка?


Изпратено от iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че е важно, но да спомена, че не бях отварял OLX раздела за iPhone може би месец или два.
Току-що разгледах и честно казано има доста добро прадлагане с добри цени и на XS и на XS Max.
Официалната цена я знаем, но пък тези цени ме карат да кажа, че на миналогодишната цена на Х-ката получаваме повече, доста повече.
А и в крайна сметка цената на апарата е тази, на която го купим ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия скрийншотове как се правят да излизат, като все едно сниман телефон?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

https://itunes.apple.com/bg/app/longscreen/id913571256?mt=8


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези честоти са...как да кажа "основните" според мен. Каналите на всички оператори са близки честотни ленти. И не са малко като погледнеш спецификацията на телефоните. Както и да е. Има време докато се появят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Китай е друг свят и понеже у-вото е за китайския пазар, проучи преди да се сдобиеш с него! За това и съм ти ги показал!


Sent from my iPhone XS using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключително бавно се зарежда XS Max, отнема цяла вечност... време е за покупка на поне 12W зарядно на iPad. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Dean написа:

Изключително бавно се зарежда XS Max, отнема цяла вечност... време е за покупка на поне 12W зарядно на iPad. :D 

Anker 7.5W Безжично зарядно

С това съм откакто купих и телефона и мога спокойно да го препоръчам. Би трябвало да пуска 10W на XS Max-a.

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти оригиналното на Епъл, има го в А1 на цена под 100 лв, което си е без пари направо .
https://www.a1.bg/premium-aksesoari/mc/accessory/ma/index/accessory/3516
 

Редактирано от gog
предложен линк за предложеното зарядно
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех това зарядно още миналата година с 8+. https://dice.bg/oem-12w-usb-24a-power-adapter-charger-zahranvane-za-el-mreja-za-ipad-iphone-ipod--item29671

29671_apple-12w-usb-power-adapter-origin

Иначе от време на време го зареждам със зарядното на Мака (Macbook pro 2017) с кабел usb-c to lightning

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам: абсолютно всеки път ми се получава това. Нито един път не успях да го накарам да започне да се зарежда без да запаля екрана!


Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В отговор на това видео беше моя отговор, колега. После активирах опцията за USB устройства и сякаш от тогава не съм го имал този проблем. Аз зареждам предимно безжично, но го тествах и днес сутринта, и работеше ОК.

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, мисля че в клипа малко се драматизира. Ясно е, че има нова защита в IOS12. При мен на 8 също се е случвало при някоя бета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич от unbox therapy така и не преживя факта, че Тим Кук не го покани на някой event и всеки път търси под вола теле, за да изкара iPhone боклук. Twitter трендове ли не прави, за да си изпроси покана, клипове, какво ли не ама не се получава. :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич от unbox therapy така и не преживя факта, че Тим Кук не го покани на някой event и всеки път търси под вола теле, за да изкара iPhone боклук. Twitter трендове ли не прави, за да си изпроси покана, клипове, какво ли не ама не се получава.  


Не го изкарва боклук точно, но е прав, че не може да си най-алчната компания на света и да лъжеш потребителите си постоянно, и да пускаш бъгливи продукти... и да очакваш никой да не ти го покаже!


Sent from my XS Max using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е при мен... не успях да го направя това със задържането т.е. работеше си нормално.

ВиФи скоростта е идентична с тази, която получавам на компютъра с кабел.

 

P.S.

Тапаталк е счупен на Макс-а, лентата за добавяне на снимка липсва напълно и реално мога да пиша само текст.

photo_2018-10-01_20-22-09.jpg

Редактирано от surr3a1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-сетне да пиша в правилната тема, уникално е телефончето и много бързо се свиква без хоум бутона (то повечето от вас знаят де, щото така е било и с десетката), единственото дето не ми харесва са отпечатъците по стъклото, търкам непрекъснато, но ще взема кейс нещо и без това, така че това определено не е болка. Звукът е осезаемо по-силен, дори и в слушалката при разговор, нямам проблем със зареждането на изключен екран, както и друго нещо, дано и да няма и така, още съм свръх въодушевена и си ровя по менютата, в следващите дни ще видя как ще е на моето темпо батерията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младежи и девойки, по технически причини се оказа, че имам една бройка налична от Теленор (и е в Теленор, а не в мен), 256 гиги златен.
Не знам има ли, няма ли бройки, как е с дефицита, но не съм го отказал, защото реших, че може тук да има някой мераклия да го взима.
Ще го задържа 2-3 дни и ако някой го иска, да ми пише или да ми звънне направо.

 

Едит: телефончето е договорено и утре ще си го ползва новия собственик ?

Редактирано от algor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно в Теленор има наличност на Xs MAX, защото аз също днес върнах една бройка 64 гб, спейс грей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите са най-вече със златните модели. Другите се оказва, че е по-лесно да се намерят. А1 нямат нито XS, нито XS Max 64 в златно.


Sent from my XS Max using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В магазин на Теленор във В.Търново, още в петък имаше макс в златисто, но получен след предварителна регистрация. На свободна продажба без "връзки" се съмнявам да ги пуснат в следващите няколко седмици от двата оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз го взех моя в Петък тук в София. За свободната продажба става въпрос. Черен и бял XS 64 имат налични.


Sent from my XS Max using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, gog написа:

 аз също днес върнах една бройка 64 гб, спейс грей.

Не връщайте, бре, хора...
Пишете пет думи в тоя или оня форум, ФБ и прочие мрежи и човек с мерак ако има да го взима и да му се радва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...