Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR - мнения и коментари


Asen_77

Recommended Posts

Зае**те ги тия батерии , ако не искате да разходват % само стокови приложения и стенбай. Бахти и психясването...


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, въобще не се психясвам, странно ми е просто и наистина ми е любопитно дали самото приложение бъгва при някои, или батериите се различават по качество. Доста отдавна в една трупа коментирахме, имаше телефони на месец два с паднал процент, което е безумно просто.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам, има ли начин да се види както преди, колко точно е изкарала батерията от последното зареждане. Преди си се виждаше, а сега с новите графики трябва да се сумират дните ли? Щот юсиджа е за 24 часа . Мерси.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е пише, но юсиджа е за последните 24 часа. Няма общо от последното зареждане.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти питаш точно колко е изкарала батерията, използването е трудно да се определи!



Sent from my iPhone XS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е голяма простотия имах такъв XS  на 4месеца  стана 96%  ядосах се и го смених с нов активирах го на 05.03.    и сега преди два дни цъкна  на 99%...май си има нещо на месец по процент...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Човек , тия % са утопия , следиш ли ми мисълта? Имам 10-ка на 1,5г първата година държеше 100% в темата “колко ви държи батерията” има писано и шотове ако те интересува . На 12 месец падна на 93% за 1 месец и сега 4 месеца е на тия 93%. Нормално ли е според теб? За това казвам , че се психясвате с тия %, а ти си тарикат сменяш апарата и си си точен 100%

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И като ресетнеш под DFU у-то ти показва, още няколко месеца, че ти е на 100%, след това отново си пада (Изпробвано)!

 

iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAABaMAAAszCAYAAACIWkB7AAABgmlDQ1BzUkdCIElFQzYxOTY2LTIu-2.thumb.PNG.24aaafd9b3a84c2cf3ade3f93192e2f3.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че е от някакво значение, но и при мен на Хс Мах за 6м. е все още на 100. И все пак не съм доволен от батерията след качването на 12.2.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Привет Колеги!

След като си ъпдейтнах Макса до 12.1.4 преди време, се появи странен проблем. И двата ми телефона Х и Х-макс са с един акаунт, но контактите им са в различни мейли в Gmail. Естествено обажданията и набиранията се отразяват едновременно и на двата телефона. Обаче когато съм набирал от Х-ката и се е отрязило на Макса и се опитам да набера този контакт от макса, се появява следното съобщение на дисплея LAST LINE NO LONGER AVAILABLE Do you want to call using your remaining line? И естествено CALL и Cancel. Обратното ако набирам от Макса и се отразят на Х-ката и след това ако набирам тези номера от нея, няма проблем. Преди не съм имал проблем, появи се след като ъпдейтнах Макса до 12.1.4. Току що ъпдейтнах Х-ката до 12.2 с очакването и там да се появи, но уви. Някой има ли идея, какъв е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът с дадения контакт изчезва веднага след първото обаждане. При мен също го има с Xs и 5s телефони.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление при мен не се оправя. Опитвах с изчистване на всички последни разговори и от двата телефона, но проблема си остава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе той gmail си е проблем по принцип, но в случая проблема си е в моя телевизор, големия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.04.2019 г. at 22:48, JmeLche написа:

 

Абсолютно вярно! Имам Х на година и 5 месеца.Преди месец батерията ми беше на 94% и след DFU стана на 97... днес като погледнах пак се беше смънкала на 94...

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, поръчах си ХR от онлайн фирма. Има ли начин на неактивиран телефон да се провери чрез сер. номер от кутията дали е актуален/реален телефона тъй като имам само преглед на пратката. Знам само този метод https://checkcoverage.apple.com/bg/bg/, но дали става за неактивирани телефони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става. Ако никога не е включван, гаранцията няма да е активна още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не е ли време за тема със спекулации за новия iPhone 11? 

Финалните лийкове са разочароващи откъм иновация. Същия дизайн с квадратна тройна камера отзад. 

 

Редактирано от retr0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам има ли луд който очаква някакви иновации ..... Same shit new price това ще е и тази година , поредна за съжаление.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...