Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

прехвърляне на снимки и видео


Alesq

Въпрос

Здравейте хора , аз малко като неандерталец , защото имам iphone ot 3 години , ама всеки път щом опра до прехвърляне на снимки и видео става голяма борба :D . По принцип преди бях си включила Icloud photo library и ми беше доста лесно , знаете като си изтеглите на pc-то програмката и като си вкл. телефона всичко се синхронизира и става доста лесно , да си дръпнете снимчиците на компа . Обаче тъй като  с включен icloud , когато разглеждам снимки и съм навън , самите снимки искат няколко секунди да заредят и тази процедура ми дърпа от месечните мегабайти , което мен не ме устройва :D . Та така .. изключих си аз icloud-а за снимки и съответно изтрих и програмата от компа . Сега като включа телефона към компютъра излизат папки в които има снимки , но това далеч не са всички снимки , нали разбирате ако имам примерно 300 снимки в телефона на компютъра ми се показват около 50 :(  ... и всеки път щом паметта на телефона ми е пълна , защото съм с 16GB , а знаете че снимките и видеата пълнят много от паметта , та всеки път вместо да намеря решение на проблема и когато ми се напълни телефона , да си кача снимките на пс-то , аз ги качвам в capture и ги трия от телефона . Не ми се мисли как пък ще си ги прехвърлям от там ... :D  ще падне занимавка ... След дълго и хаотично обяснение , моят въпрос е , как да направя " магията" - трансфер на снимки и видеа от телефона към компютъра без включен icloud photo librery ? Благодаря за вниманието !

Редактирано от Alesq
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 1

Отскоро ползвам 3utools, и по скоро откакто забраниха да се режат и качват тонове за звънене и книги с Тюнса :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За тази цел, от няколко години ползвам Гугъл фотос. Снимките се качват в акаунта ти в Гугъл, можеш да ги отваряш/сваляш от всеки комп и при желание/ нужда от място, да си триеш от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравей, ето ти лесен вариант за разрешаване на проблема!

cc19e751b4db80ba04956a3b581531e8.jpg

Ако ползваш macOS operation system ще ти изпратя кракната версия на iMazing, ако ползваш Windows ще трябва да си я намериш за Windows или да си я купиш, като няма да съжаляваш изобщо, защото си заслужава покупката!

https://imazing.com/?gclid=CjwKCAjwrqnYBRB-EiwAthnBFmv7G3qTlgPZlvQxbm4xxw2wJfdvgQrKxvqZvxJDfq6Vvyowl5VL_hoCJBwQAvD_BwE

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря JmeLche , изтеглих програмата от линка който ми даде . Инсталирах я , свързах телфона излезнаха ми снимките , единствения проблем е че малко забива ама карай , голяма работа това ми е най-малкия проблем за момента :D ! Благодаря отново !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Що не си ползвате безплатния и оригинален iTunes и си спестите проблеми от липса на ъпдейт за новите iOS?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Масовия" го мързи да чете инструкции за употреба, тях ги пишат за балъците и глупавите. Страшна обида за интелекта е четенето на ръководства...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всеки го мързи да прочете преди да използва даден софтуер/продукт, но истината е, че някой неща са по-добри и по-лесни за употреба от базовите (iTunes). За мен лично няма по-добро копие на iTunes от iMazing-лесно за употреба и най-вече спестява време.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С риск да ти прозвучи като издървяне или хвалба, ама ползвам iPhone от 19.08.2007-ма, а с iTunes се запознах година и половина преди това(покрай iPod Nano). Пробвал съм всичките "заместители" и познай защо го написах в кавички? За основните функции на телефона няма равен. Виж, ако искаш нещо повече - тогава търсиш други. iTools тряскаше всичко от земята докато Епъл не затвориха приложенията в "пясъчник"(sandbox). Пак опряхме до iTunes...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 4 часа, HMRC написа:

откакто забраниха

К'о каза, к'о? :tooth:

Това никак, ама никак не е вярно. Що се напрягате да доказвате втория ми пост в темата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми аз доколкото се мъчих няма начин вече за рязане и качване на рингтонове май след версия 10.7 или там някъде. Ако греша се извинявам.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има тема за рязане на песните, ако беше я прочел нямаше да постваш  тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето как става.

 

 

Прочети тази тема, полезна е!

 

https://bgiphone.com/index.php?/forums/topic/36230-как-да-конвертирам-m4p/

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

 

 

 

 

 

Редактирано от JmeLche
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма да споря. По едно време не ставаше свикнах с Тулса и до там. Извинявам се ако съм подвел някой.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 27.05.2018 г. at 16:31, JmeLche написа:

Здравей, ето ти лесен вариант за разрешаване на проблема!

cc19e751b4db80ba04956a3b581531e8.jpg

Ако ползваш macOS operation system ще ти изпратя кракната версия на iMazing, ако ползваш Windows ще трябва да си я намериш за Windows или да си я купиш, като няма да съжаляваш изобщо, защото си заслужава покупката!

https://imazing.com/?gclid=CjwKCAjwrqnYBRB-EiwAthnBFmv7G3qTlgPZlvQxbm4xxw2wJfdvgQrKxvqZvxJDfq6Vvyowl5VL_hoCJBwQAvD_BwE

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

 

Моля за съвет! Не мога да инсталирам тази програма нито Itunes, с Windows съм... къде греша. И на двете ми се изтеглят инсталационните файлове но не ми тръгва инсталацията.

Редактирано от Ileiny
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай да ги стартираш като администратор "Run as administrator" май така беше .


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 16 минути, JmeLche написа:

Пробвай да ги стартираш като администратор "Run as administrator" май така беше .


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Нямам опция като администратор - имам само run

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато инсталираш .exe го инсталирай като администратор, десен бутон на мишката


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С десен бутон на мишката освен run - нямам за администратор. Както и да е.. не успях да инсталирам тази програма, но успях да инсталирам Itunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Следва тъпия въпрос: твоят акаунт на компютъра администраторски ли е? Ако наистина ползваш XP - там по дефолт акаунтът е админски и бутони липсват. Обаче надали ще инсталираш необходимата версия iTunes или друго. Поддръжката за тази ОС отдавна я няма никаква, по спомен последният тюнс за ХР  е  12.1.3.6 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вероятно заради Windows XP не става, лаптопа на който искам да инсталирам е служебен и знам че не се поддържа ОС. Как да сваля снимките от телефона... не знам... а трябва! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Синхронизирайте си снимките в iCloud, влезте си в акаунта през браузъра на компютъра, цъкате на снимки, селектирате исканите за сваляне и ги запазвате на компютъра си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам един въпрос, но ще го задам тук за да не отварям напразно нова тема.

Как е най-добре да се случи прехвърлянето на всички данни от стар iPhone към нов (снимки, видео, контакти и приложения)? Четох за backup с iTunes, а един приятел ми препоръча dr.fone. Ако е през iTunes, трябва ли задължително и двата телефона да бъдат с един и същ iOS? Ако ползвам iTunes, абсолютно ли всичко ще се прехвърли на новият телефон? Дори и настройките?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма значение от iOS , правиш бекъп с iTunes и всичко ти е ок!
Даже и настройките възстановява!


Sent from my iPhone XS Max DualTapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...