Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Отказала батерия MacBook Pro Retina, 13-inch, Early 2015


gmitkow

Recommended Posts

Здравейте, имам MacBook Pro Early 2015 от близо 2години и половина и до сега не съм имал никакви проблеми с батерията или каквото и да е друго по него. Вчера ми се наложи едно пътуване и при пристигането отварям лаптопа и нямаше никаква индикация, че работи. Опитах няколко пъти да го включа, но без успех. Свързах го към зарядното и се включи, но работи само със зарядно. На батерията изписва "Replace now". Дали е заминала батерията ( на 460цикъла е ) или има някакъв друг проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паднала е под 80% здраве и е много вероятно да е пробила клетка, щом така изведнъж...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята е на 785 цикъла и показва 96% здраве, малко невъзможно ми се струва.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 300 цикъла никой, за нищо не ти дава гаранция. И моят телефон е на 986 пълни цикъла с 83% здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Според apple не би трябвало да има проблем до 1000цикъла.  Иначе според креатив дефектирала батерия, замяната 540лв и 3месеца гаранция. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, на Вайо-то да не са по-евтини? Искаш марка - цакаш. Винаги е било така. Пример от мен: Кастрол Магнатек(известна марка и пълна боза като състав) - 120лв тубата. Неизвестна за вас марка(и за много хора, просто не се рекламира), пълна синтетика ПАО/Естер 55%/45% - същата цена. Ае де?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това говорих с човека от креатив, да не стане така след 3месеца пак да се случи подобна ситуация. Според него не зависи от мен дали ще се случи нещо такова и няма как да допринеса с използването за да се случи подобна ситуация. Силно се надявам да нямам повече проблеми с това, тъй като още един евентуален подобен ремонт и най-вероятно ще се откажа от това да ползвам епъл. Колкото и да е добра цялата синхронизация между телефон, компютър и всички устройства на епъл, цената става прекалено висока. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...