Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

0700 - българско приложение за безплатно набиране на 0700 номера


Recommended Posts

Здравейте!

В началото на годината разработих Андроид приложение за набиране на алтернативен и безплатен номер на 0700 такъв. От днес е налично и за iOS - 0700. Надявам се да го намерите за потребно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер, естествено, че е полезно с тази лакомия на родните оператори и фирми да лапат от номера с 0700! Благодаря много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, в Българската дейвствителност този алтернативен номер е даден само защото го изисква закона, но на много места не върши работа защото на него не се отговаря при позвъняване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдаван го чакам и за iOS.

Една корекция сако ако е възможно:
Посоченият номер за връзка със куриерска фирма Спиди нещо не работи - веднъж ми даде директно съобщение за невалиден номер на пратка, а друг път директно някакъв чичак вдигна, като не звучеше да е от операторите, с които се свързваш през 0700 номера им...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменили са го кучетата. Разполагам с един друг - 024241505, ама той е за отдела за препоръки и рекламация

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се вкарват още номера ? Например аз работя с  КАРЛСБЕРГ БЪЛГАРИЯ АД, но не го виждам в списъка. Номера е 070017171.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боби, драскай на мен за допълнителни номера - иначе не успявам да открия този 0700 номер из интернет. Откривам 0800 и 02 номера от сайта на Карлсберг - https://carlsbergbulgaria.bg/kontakti/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ви от сърце за подкрепата. Обещавам да не спирам с поддръжката му :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, plamen.tenev написа:

Боби, драскай на мен за допълнителни номера - иначе не успявам да открия този 0700 номер из интернет. Откривам 0800 и 02 номера от сайта на Карлсберг - https://carlsbergbulgaria.bg/kontakti/

Този номер е за заявки на дистрибуторите от цяла Бьлгария, може би за това не го виждаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото мразя рекламите и бих ползвала платена версия без тях, може би е хубаво да има и този вариант.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@bobiikonomov Този вярно трудно ще го намеря. Ако случайно ти звъннат от скрития, пращай насам. 

@dessyteneva ще разработя и функционалност да премахнеш рекламата. Просто очаквам да имам ядове покрай самото публикуване на версията, за това не тръгнах да я внедрявам с версия 1.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Това прилежение е информационно. Предоставя ти алтернативни телефони, а не безплатно набиране ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...