Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Замяна на Iphone 7 от CC


nasko261

Въпрос

Добър Ден!

Ситуацията е следната: Имам намокрен , прегряващ Iphone 7 с сменен дисплей (не оригинален извън гаранционно ) и не работещ HOME BUTTON.

Въпроса ми е заслужава ли си да го подменя срещу 786лв от Креатив Център?

Само малко се притеснявам че  ще ми изпратят телефон по-зле от моя , ако някой е заменял моля да сподели мнение мисля че това е най-удачния вариант.

Доста теми прочетох и останах в лошо впечатление от КЦ. 

Моля да ме посъветвате какво да правя.

Благодаря Предварително! ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Някак не смятам, че изобщо някой ще го замени твоя. Щом е отварян от Мили-Ванили сервиз , ще си го ползваш така, докато не се спомине всеки момент, щом грее ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 2 минути, kawabiker написа:

Някак не смятам, че изобщо някой ще го замени твоя. Щом е отварян от Мили-Ванили сервиз , ще си го ползваш така, докато не се спомине всеки момент, щом грее ...

Аз ще заплатя за смяната просто искам да видя дали някой друг от форума е сменял.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво те кара да си мислиш, че ще ти дадат телефон, който е по-зле от твоя? Аз няколко пъти съм ползвал refurbished модели и по нищо не се различават от новите. Освен това имаш 3 месеца гаранция в случай, че все пак има някакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@nasko261 Потърси в магазините за втора уптореба, които предлагат така наречените refurbished телефони, ще го вземеш за по-малко пари а дори ще има и 12 месеца гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...