Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Бартер iPhone SE 64 за iPhone 6s 64


RedBull

Въпрос

Здравейте,

 

Мой познат предлага iPhone 6S 64. Искаше наскоро бартер за моят СЕ.

 

Моето е пълен комплект с гаранция още 4 месеца. Негово е със сменена нова батерия. Дали да му предложа доплащане от моя страна и изобщо заслужава ли си?

 

Защото предната камера е 5 мп, има ресистив тъч ли се води. Абе лек ъпгейд е.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Има и разлика в големината на екрана, което всъщност е основното. Въпроса може би повече е до състоянието на двата телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

6s има следи по задния капак. SE държан в калъф, но пак има едно две козметични дефекти.

Единствено ме притеснява батерията дали е оригинална.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

3D touch за мен е плюс,така че си заслужава стига батерията да е читава...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да. Ами колко е едно нормално доплащане от моя страна? 100 лв. добре ли е? Иска ми се по-малко, но не знам дали ще се навие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сравни цените на моделите в интернет ,но според мен,цената не би трябвала да надхвърля кой знае колко(само заради дизаин).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами харесва ми много. Сега гледам , че батерията показва Service. Мисля си, че не е оригинална. Мога ли да се възползвам от тази програма за смяна на батерии? В iStyle или Creative Center?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Програмата не е дали имаш право на смяна на батерия, а дали искаш да платиш цената за това. Замяната не е безплатна, а при тези фирми май струваше около 60-80 лева. Провери си предварително цените, за да не се изненадаш неприятно след това от допълнителния разход, който трябва да направиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Креатив само на ужким е по-евтино, но за бърза поръчка за деня се начисляват още мисля 40 лв беше, а и трябва да се занесе преди 11 часа, а в iStyle си е 65 и става за час. Не трябват документи и гаранции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това цена на батерия плюс труд ли е 65лв в iStyle  или само труда без батерията ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко общо за услугата


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Едно не разбирам аз - толкова трудно ли е да им се звънне един телефон и да се провери в реално време какво, колко и кога. Цял ден чакаш някой да ти напише мнение за нещо, което можеш да получиш като информация за точно 1 минута. Няма лошо и останалите да видят тази информация, но в случая ако това ти е важно да го разбереш по-бързо за да финализираш решението си да замениш твоя за друг iPhone, не знам защо се бавиш. Ако чакаш някой от форума да ти каже - Взимай го това е сделката на века, най-вероятно няма да стане. Хардуерно са доста еднакви като телефони, основната разлика както ти написах и в първия си пост е големината на екрана. Останалото е самото състояние на телефона - ако ти даваш телефон без забележки и стоял винаги в калъф и отсреща получиш телефон който е одраскан и изпускан със сериозни следи от употреба - то избора ще бъде само твой дали да предприемеш подобна замяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не. Аз вече го взех. Питам преди да правя нещо. Не знам какво ще правят по тия сервизи.


На никой нямам доверие , освен на анонимния потребител по добрите стари форуми. Разбраш ли сега защо питам толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е ти имаш доверие на човека, от който си взел телефона, нямаш на оторизираните сервизи, малко е странно и шансът той да е бъркал в телефона и да е сменял нещо с неоригинално е доста по-голям, но няма значение, щом вече си го взел. Да си го ползваш със здраве и дано не ти създава ядове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това което ми каза, че батерията е сменена. Дали е оригинална или не, това не сме говорили. Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Би трябвало да я засече ако е качествена и ако всичко е ОК, не да пише service!


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да. Това ме притеснява. Дали е батерията. И дали няма да ми откажат сервиз, щото е сложена неоригинална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами може да, ако се заядат!

 

Мисълта ми е че дори и да не е оригинална, ако е качествена трябва да показва процентите на живот!

 

Sent from my iPhone 8 using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За сигурен сервиз бихме ти препоръчали серфиза на форума. 

 

https://alekserviz.com/contact-us/

 

Всичко което трябва да се направи по телефона ще ти бъде предоставено като информация и ще те попитат дали да го правят срещу съответната сума. Там няма да ти подменят части или подобни неща. Всеки от форума който го е ползвал ще ти потвърди думите ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи сега питах в iStyle...ако не е оригинална, цената е 130 лв. Ако е оригинална е 65 лв. В Creative както винаги не знаят дали правят такива неща с неоригинални батерии и да съм пуснел мейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хахахахаха. Защо цената е различна, ако не си с оригинална батерия? Старата ще я избиват с канго ли? Тия са ебати карикатурите. Вече нищо не ме изненадва в подобието на държава, в която живеем. Я, отиди при Сашо в Младост - той поне разказва готини вицове(неофициално) и няма да ти ги пише във фактурата. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...