Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

macOS Mojave


pa4ataa

Recommended Posts

В момента тегля "OSX Муха ве" и ще пусна един фийдбак. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено съм доволен , днес цял ден разцъквам и в сравнение с високата сиера, мохавето лети на моя еър. И с dark mode е доста по приятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз много доволен за сега.
Особено интеграцията телефон-компютър , която най-много ползвам е светкавична.
Всичко от облака е налично веднага.
Съобщенията , повикванията , видео разговорите всичко се ъдейтва на секундата.
Няма пропуснати и липсващи части От чата.

На сиерата беше едно отписване, вписване в iCloud и iMesages , докато нагодя що-годе всичко да върви.

ПУ да не и е уроки


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не работи camera continuity. Дава грешка device timed out (както за снимка, така и за сканиране). Гугъл не даде резултат за друг с такъв проблем.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко работи НО, в мига в който ми кажат да активирм two-factor щото било секюрити мега гига хипер и тази функция отпада автоматично от списъка с използваните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то не е задължително


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А и не знам дали знаете, ама ако се включи, не може после да се деактивира и завинаги оставате с двуфакторното.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:))) не е за изключването, дразнещо е да ме карат да правя нещо което смятам за безумно...

Задължително е за някои функции за жалост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с този проблем ? Всички други езици дето пробвах сменят датата само с Български не става. :(

Screen Shot 2018-09-26 at 7.19.59.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как може да се върне старата комбинация за смяна на езика cmd+space bar, а не както е сега control+space bar? Знам че може и с капс лок-а, ама навика си е навик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, DreamcatcheR написа:

А и не знам дали знаете, ама ако се включи, не може после да се деактивира и завинаги оставате с двуфакторното.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Доколкото бях чел, от другата година ще е задължително за всички, най-вероятно с iOS 13....

Към момента освен, че ако се включи не може да се изключва, всички нови акаунти са с него по default.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да се изключи само за мак ли, защото мъжа ми си го беше пуснал при ъпдейта на телефона и му го спрях без проблем, само поиска паролата да сменя.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди и аз го бях включил, и след това го спрях. Бях 11.4.1 тогава. Иска нови въпроси и отговори.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица-две не ми даваше през браузър.


Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на компютъра го направих с линка от имейла, който прати при включването сега след ъпдейта до 12ката

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, включиш ли го сега, имаш две седмици да се върнеш назад иначе оставаш завинаги на двуфакторно, като връщането става само през линка в мейла с потвърждението, че е включено!

25FB1C6C-D5CA-4FC0-A76F-35D53B36E203.png

Паролата се сменя задължително, като се спира. 

Ще взема да си направя още 10 ID-та , да ми е спокойно , че имам едно което ползват 15 човека, а в него има приложения за $$$$ и все хакери, та да не се зачете някой и да вземе да го включи за да е "сигурен" ?

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, kracode написа:

 

Е да, ама не. От високата сиера го нямам въобще като комбинация...

710290455_Screenshot2018-09-26at17_04_42.thumb.png.049ca33e7fab6547236b310541c48780.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо при теб е проблема. При мен си остана и след ъпдейта към Mojave


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1ce1a25a3bbb2be43428b6640e32980a.png
Modifier keyboard
Ако контролите които ползваш не разпознава тези по дефоут си ги настрой от това меню и след това ги биндваш , понеже ползвам различна клавиатура и всичко ми е бинднато.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди плъзгах наляво с 3 пръста и ми се отваряше календар, калкулатор и там каквото съм сложил. Сега нищо не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стартирай си отново дашборда.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.09.2018 г. at 22:32, DreamcatcheR написа:

При мен не работи camera continuity. Дава грешка device timed out (както за снимка, така и за сканиране). Гугъл не даде резултат за друг с такъв проблем.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Не само при тебе. Дос пич1(dosdude1 :) ) пише, че нещо са понаакали екстенжъна за камерите не само на неподдържаните макове има някакво разминаване с екстенжъните за видеото и става конфликт.

 

Сега...набих мОхата на 11,3 iMac. Пали бързо(обикновен хдд Мохаве пали наравно със ССД/Напушена Сиера), камерата работи както и всичко по хардуера. Ама без хардуерното ускорение на видеокартата, което е безобразно дразнещо. Нямам артефакти в светъл режим както е описал авторът, в тъмен също. Обаче като местя прозорец на приложение, видимото съдържание изчезва при наслагването на пиксели :@ Дашбордът сече нечовешки, още не съм пробвал игра или тежко видео. Иначе останалото джитка прилично добре. Ако се заинатя ще купя PCIe Nvidia и ще префлашна платката за да заработи като хората. С Nvidia-та няма драми.

А, има драма със създаване на директории във външни дискове. Създава я, но без права за писане по нея :)

 

Съвет: ако не сте със ССД, не ползвайте АФПС защото няма никакъв смисъл. Ползвайте си ХФС+.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре но имам въпрос. След ъпдейта електрония подпис спря да работи, той и преди правеше мизерии с булбанк но сега и с търговския регистър отказа. Пише че няма ява плъгин и в добваките на мозилата пише че е изключен. Някой ако има идея да сподели, предварително благодаря.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...