Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Чисто нов компютър за хакинтош


kracode

Recommended Posts

Здравейте,няма към кого да се обърна  и заради това ще ви се доверя на вас.В детската стая има imac 21,5" mid 2011,но сина ми не го иска ,защото не можел да играе уин игри ,въпреки че има пс4 с най-новото което излезе за него:)Вчера си загубих следобяда да му инсталиравам уин 7,8,10 ,гледах клипове в тубата и така не можах да го подкарам на дуалбут с bootcamp.В крайна сметка му сложих parallel desktop и пробвах две слаби игри и вървяха прилично,все пак компютъра е със 512 мб видео:)Мислех за рожденият му ден да взема imac 5k,таман свикна с мак ос ,но там ме притеснява дали ще мога да му инсталирам уин като опция за тежки игри и незнам дали ще вървят гладко.Тази сутрин реших да пусна за продаване imac-a и да видя какви са вариантите за хакинтош,въпреки че четох в интернет много различни мнения за + и - .Разбрах ,че хардуера е специфичен и събирам мнения за да се реша какво да правя .Не бързам ,ще чакам мненията ви.Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам инсталирана Sierra на такава конфигурация с dual boot с Win10 ,като примера в тази тема , работи всичко Линк

Редактирано от Ангел Арнаудов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...