Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

и на Социете не може

ПП

@Georgi Slavchov Mladenov с коя карта/банка пробваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е това защото Пощенска банка е на борика, съответно ограниченоето може да не е от борика а от банката на ковто е ПОС терминала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека някой добави в началото на темата пробваните пос терминали на които минават плащанията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

утре ще резюмирам ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши на съпорта кажи уж че си ползвал линк но не е станало, ще ти ги върнат :) после ме спомени с добро ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно като мине определено време и не може да се редактира собствено мнение та не мо дава да до-сложа в пъряия ми пост нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтипосай ги в следващото си мнение тук, аз ще имам грижата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple Pay работи на ПОС на:

  • Raiffeisen
  • DSK
  • ОББ
  • Postbank

Не работи на ПОС:

  • УниКредит
  • Социете
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е ApplePay, но е интересно по темата за мобилните плащания:
https://www.mastercard.bg/bg-bg/consumers/mobilepayments.html


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за андроид са приложенията


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно, поне за второто и третото, които имат и за iOS в линковете, специално проверих, преди да пусна линка, за първото и последното не съм гледала, защото са на оператор и банка и може би имат по-малко потребители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси може да си проверила но с нито едно от тези приложения не можеш да платиш през iOS. Казвам ти защото съм ги пробвал всички. За андроид са идеални но за нас стават само за да си запазиш картите от била и Метро примерно и то не всички. За андроид е друга бира , там phyre ги къртят всички.

iOS версията им която имат в момента е предназначена за юк . Тази която ще е за плащане евентуално още е бета и не е пусната никъде.

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То най отдолу пише в линка на Деси, само за андроид и налично NFC

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато Apple не си отключат NFC-то, с никое приложение няма да може да се плаща на ПОС, както е при  Pay и приложенията за Андроид... Най-доброто, на което можем да се надяваме за iOS версиите е P2P плащания. От изброените портфейлът на A1 (а вероятно и този на iCard, защото е същата платформа) го поддържа и за iOS. Проблемът, че никое приложение за безконтактно плащане не работи пълнофункционално за нас си остава в Apple.

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple никога няма да си отключат NFC функциалността за плащания. Като довод ще казват, че поради security reasons само Apple Pay може да се ползва. Чак с iOS 12 дадоха възможност NFC да се ползва за отключване на врати в хотели и други подобни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакаме да пуснат апъл пей в бг след 5г сигурно с последните страни в ЕС ако изобщо стане. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да пратя 13400 NOK с банков трансфер до норвежка банка през револют. Има ли такси, колко приблизително и кой ги поема (аз, бенефициента или споделено)? Нищо не ми изписва в приложението преди пускането на трансфер, нито в хелпа, нито съпорт чата можа да ми помогне.

 

a5d1b69bab1ac89bcaea8683a282ba6a.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От страна на Револют нямаш такси, ако има такива то зависи изцяло от приемащата норвежка банка. Пращал съм в Германия, нямаше такси, но все пак Норвегия не е в ЕС и тамошната банка може да има такса за приемане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, но логиката в такъв случай, е че получателят ще я 'плати', като му я приспаднат..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не ми е ясно, до сега не ми се е налагало да плащам извън ЕС. 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Превод към САЩ е около 3% от сумата,предполагам е същото и за не ЕС страни.ОББ е банката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...