Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Благодаря. Относно горния пост, ще е готино NFC чипа с https://www.indiegogo.com/projects/light-phone-2#/ :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа имаш предвид, че boon работи с apple pay и като няма такси е оферта ... моля за извинение, че не стоплих и се изказах не на място !

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да но имаше месечна такса мисля.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таксата е 1,5€ след третия месец. Такса си има почти при всички.


С n26 нямам такси и си има апъл пей, същото и е с Минзо.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си ги ползвам разбира се не се напъвай толкоз, по спокойно само... А дали ще се прееба с 3 лв си е мой проблем.

Не зная защо го водим, аз просто уточних съвсем нормално.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя карта трябва да е маркирана в прило ението на Curve, че да може да се плаща с тяхната карта? Днес опитах да платя за да се активира, но я отхвърли. Пробвах и да дръпна пари от банкомат, но не стана. Смятам, че всичко съм потвърдил в приложението.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е маркирана тази която си си вкарал - дебитната. Но активирането малко е тегаво, първото плащане трябва да е задължително с чип-и-пин. Помня до докъто се активира пробвах на 2-3 места. После нямам грижи от 3 месеца имам поне 200 транзакции ползвам я всекидневно дори и за дреболии.

Освен това трябва в приложението да си си направил ПИН-а за самия апп, инъче няма да ти даде активация. Ако си включил палеца изключи го в началото за да те пита за пин.

 

 

 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Маркирах дебитната, както каза и нямаше дерт одеве на петрол. Благодаря още веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, много интересна тема, браво :))

 

В крайна сметка - няма как с iPhone-а си да плащам на ПОС по нормален начин, така ли - просто да си изтегля някой уолет, да си вкарам картата, да се верифицирам и да си топ-ъпвам парички и да си плащам с телефона? Не мога да повярвам, че 2018-та година и сме толкова назад... :((

Редактирано от Sunnylight017
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я ползвам всеки ден, заради нотификациите, другото е дизайна на картата перфектно че няма име и номер отгоре :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плащането още ми го няма в мобилното извлечение на ЦКБ, а в курве-то се появи на мига. Даже не знам дали са ми взели нещо допълнително от банката.

Иначе и на мен ми хареса това, че няма номера и имена отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споко дръпнато ти е но банката ти не го е осчетоводила още. То нали това е идеята да ти отчете на момента и да знаеш колко ти е взело и т.н. инъче в Уникредит се появява след 1-2 което ми е бавничко, а така вечер веднага имам рабносметка колко съм похарчил. Не са ти зели допълнително за локално ползване с лева, колкото пише толкоз ти е дръпнато. А за твоята банка Curve е като ПОС покупка, дори и да изтеглиш 10лв от АТМ. (но за теглене над равностойността на 200паунда ще има такса) така че е ок за покупки, за теглене си ползвам нормалната карта.

В момента ще вкарват още екстри с новата версия на аппа.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам Phyre за какво ми освен за да им плащам месечната такса с това което предлагат в момента 

Както споделих, виртуалната им карта се приема като Бг. Пластиката пристига днес и при нея незнам как е. Важно за мен, защото се приема за плащания в Apple, Spotify ... без да е нужно да сменяш региона( което променя драстично цената)! Ползвам тестовото приложение. При другото незнам как е. Съпорта в моя случай е на високо ниво. Иначе това излиза като цени23d65e08384d60d4602ec888f6900703.jpg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само като видя неща като "такса неактивност" и тотално ме отблъскват....

 

Като добавим такса месечна, такса за конверсия и става дебела работата.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 месеца?! За какво ми е, ако не съм я ползвал толкова времеdefault_wink.png

А с коя друга карта можеш да плащаш Spotify примерно? Има ли такава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, с това все едно казват, не си ползвал услугата ни и не можем да те доим та дай тука една такса отгоре на месечната. И всяко плащане не в лв. ще ти се оскъпява. Просто казвам че това не е моята услуга.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако държиш на карда издадена от бг конкретно за Спотифай (и не искаш да плащаш през пейпал за да избегнеш гео-блокирането) може да видиш Транскард или iCard, нямат поне месечна такса, виж сравни другите неща може би са по-ок.

 

Аз се чудя нали от 3-ти Дек. ЕС пусна директива за забрана на гео-рестрикция при пазаруване тоест не могат вече да те дискриминират от коя страна купуваш или с каква карта?

Дори може да се репортват сайтове които не спазват директивата - https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/geo-blocking-digital-single-market , ECCNET-BG@ec.europa.eu

Въпреки това вчера не ми даде с Револют да си купя от немския Неспрессо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз не можах да платя снощи hbo go с Curve-то. Кзва че не е издадена в България.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много дразнещи рестрикции на някой сайтове....Дано да го махнат скоро с новите правила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като информация Епъл Пей вече е стартирал в Германия: Поддържани банки според Епъл:

American Express, Maestro, Boon, Bunq, Comdirect, Deutsche Bank, Edenred, Fidor Bank, Hanseatic Bank, HypoVereinsbank, N26, O2 Banking, and VIMPay. Cards issued by Visa and Mastercard are compatible.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Револют са написали това, ако някак си успеят да пуснат АП и за страни където до момента го няма ще избият рибата :) Малко ме съмнява ама все пак ....

"We’re working on bringing Apple Pay to everyone. We’ll let you know more as soon as we can."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де....нас какво ни топли револут след като Борика няма да утилизира транзакциите. Ще си минават както до сега на "избраните" пос терминали с останалите карти който "влизат" в Apple pay.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е обаче Револют могат да се свържат с тях и да оправят нещата,....евентуално :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...