Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Здравейте,ползвам apple pay отскоро с карти на Monese,добавих ги в уолета като смених региона на телефона на UK.Плащал съм в магазини с терминали на Уни кредит и ДСК.

9026ACF3-89EE-4EF6-A93A-AD1ED1D5B3B9.png

Редактирано от Нкк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи добре, защото Уникредит са с борика мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.02.2019 г. at 21:33, profusion написа:

чудно! :) 

Ще пиша как е с Монезе очаквам картата всеки момент. Мога да пробвам с N26 дали става ако са разрешили проблема от Борика (да не би са си сменили БИН политиката) и дали е само специфично Буун...

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених региона от UK на Бг и картата на Monese пак работи и може да се плаща с нея.Явно при добавянето и в Wallet e нужно да е сменен региона,после няма проблем при плащане.Картата е в евро,при платени 11BGN ми е удържало 5,63Euro.

DAB36465-4317-4F9F-AFE6-E7E4EB195EF0.png

 

DB379939-AFD5-441C-995D-D444D06ACC3C.jpeg

Редактирано от Нкк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В монезе прехвърляш пари или при плащане директно ти дърпа пари от карта или сметка която си задал ?


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали уж имаха 2% такса когато не се плаща в евро за конверсията?! то 11лв са си 5.63 евро....(Foreign currency exchange  2%). Освен ако не си на премиум плана?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам картата отскоро,първия път преведох чрез сера превод от icard,не ми даваше да зареждам с карта директно.Искаше да попълня и адреса на картата и не ме пускаше напред,От вчера обаче успях да пробвам и директно заредих 10евро от icard.При плащането на ПОС днес,просто директно се изтеглиха парите от картата чрез Wallet и веднага и двете приложения ми показаха че се теглят пари,като това на Wallet показва сумата платена в левове,а това на Monese детайлна справка но в евро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Акаунта е обикновен,платил съм единствено 4.95 евро за издаване на еврова карта и 4.95 паунда за издаване на същата в паунди.и двете позволяват собавяне в Wallet.А това е вчерашния трансфер от icard стойност 10€.С банковия превод на 10€ отне точно три дни за да са видими в сметката на Monese,защото и двете са към Sera.Преведох 400£ от Sera сметка към Swift на Revolut и отне седмица.

21EABF4D-B805-466F-8491-350E107C5053.jpeg

2EE7D2F3-9AD0-4B16-9E16-54DCF544DEC6.png

Редактирано от Нкк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А зареждането да има малка такса, ставаше въшрпс когато плащаш в БГ в лева, има ли такса, виждам че излиза точно равностойността на покупката в евро? Защото пишеше че когато не се плаща в евро а в друга валута има 2% такса за превалутиране?

 

ПП интересно на снимката пише Монезе Еврозона :) пък уж не сме

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм мн наясно,отскоро го правя защото Monese са отскоро с Apple pay,всъщност аз разбрах защото си бях пробвал с Revolut,не стана и просто телефона си остана на регион UK,и като влязок в акаунта на Monese приложението ми предложи да добавя картите в Wallet.Има си някакви такси при превалутиране като зареждаш но мисля че при плащане е по банков курс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Monese издават две карти,тази в паунди бе по мое желание,те обаче си имат посочени курсове и в BGN,Revolut нямат за сега и затова не съм пробвал,както и не съм плащал с картата Monese UK тук в Бг.

Редактирано от Нкк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти дава на покупката от 11лв за която спомена, има ли подобно като долу на румънеца conversion fee:

882fff09bf1826e48a6d3a446343e5f7c5e35a3b

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно има си я таксата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За колко време ви дойде Монезето, 2 седмици минаха няма нищо... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, Монезе ли остава най удачният вариант? Направих си акаунт. Гледам, че има опция да си заредя пари от дебитна карта. Значи ли, че ако си даредя пари, ще мога да разплащам с ейпъл пей, или задължително трябва да имам карта от тях?

Редактирано от NRG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти карта за да я добавиш в епъл пей,без значение еврова или в паунди.

Редактирано от Нкк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи поръчвам и нея. До колкото разбирам,  няма такса за обслужване на фрий акаунта а само такса при плащани и теглене от банкомат, така ли е в действителност? Колко горе доло таксува при плащане има ли някой представа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да поръчвам нова моята така и не дойде.... 3-та седмица изтича (монезе)

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Нкк написа:

Изчакай поне още седмица

Колко такса ти дърпа при плащания, някакъв процент от плащането ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даааа, това за превалутирането го видях, въпроса ми е за самото плащане дали ти удържа такса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...