Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Нямам идея точно,аз съм си ги направил предимно за чужбина картите,дърпа там някакви стотинки ама не ми е от значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такса превалутиране 2%, такса зареждане 0.35%, това е , то не е малко я!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Монезе си е добре за Еврозоната и UK да си ги ползваш или за кафенце в Бг :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 1 000 лв. изхарчени през Monzo има общо 23,5 лв. в такси а и тук не смятаме загубата от превалутирането, като цяло за мен не е опция само за да плащам с телефон/часовник.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, ML16 написа:

На 1 000 лв. изхарчени през Monzo има общо 23,5 лв. в такси а и тук не смятаме загубата от превалутирането, като цяло за мен не е опция само за да плащам с телефон/часовник.

Предполагам визираш Monese а не Monzo защото са две различни неща ;)

Изглежда, че по-бързо ще влезем в еврозоната и да ползваме Monese без такси, отколкото да пуснат Apple pay в Бг :D

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май май, така изглежда... Макар че Монезе се излагат малко, повечето конкуренти въведоха  безплатна конверсия дори за безплатните планове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е доста дебел процент за превалутиране са сложили спрямо всички други но ако Transferwise вкарът Apple pay за всички, както Monese ще най-доброто за Бг. 

Screenshot 2019-02-28 18.55.43.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто ще е Curve защото няма да се налага да вкарваш пари реално всеки път, все едно нормалната ти карта ще има Апъл пей :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, profusion написа:

Най-доброто ще е Curve защото няма да се налага да вкарваш пари реално всеки път, все едно нормалната ти карта ще има Апъл пей :) 

Не ги знам тези, на какъв принцип работят... месечна такса ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такса, слагаш карта и дърпа автоматично от нея с нотификация, имат левове, слоро казват ще има апъл пей уж..... :)

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме кефи това автоматично теглене.... защото нотификациите на нашите банки са безумни :) Засега от скоро само ПИБ вкараха моментно известие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това е защото моята банка няма нотификация чак селд 1-2 дена в банкирането се вижда ,за това е Curve защото имаш нотификация и реално за деня бщджетиране :) но да не разводняваме темата Curve още нямат Апъл пей :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

от няколко дена ползвам boon за плащания  и ми прави впечатление, че не ми взима никакъв процент от транзакциите. При вас така ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А когато ползвате Apple Pay, за транзакции над 25 лв., терминала иска ли Ви ПИН на картата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам Apple Watch и е много удобно. Не иска ПИН, само двапъти клик на страничния бутон  да активираш портфейла и доближаваш ПОС-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Garmin Pay вече подържа Revolut Mastercard, ако вземат и добавят и BGN като base currency, Apple Watch ще бъде заменен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гармин хубаво са пуснали Революта, но радостта ми беше кратка...

Моята е Виза и според хелп центъра им, не може да се избира дали да е таква или Мастъркард. Това било според локацията на клиента.

Иначе възлагам по-големи надежди Гармин да предложат нещо в България, отколкото Епъл. Но за мен което и да е от двете, все добре.

 

Edit:

Всъщност виртуална Револют карта стана. Вече мога да си плащам с часовника :)

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, OXYGEN написа:

Гармин хубаво са пуснали Революта, но радостта ми беше кратка...

Моята е Виза и според хелп центъра им, не може да се избира дали да е таква или Мастъркард. Това било според локацията на клиента.

Иначе възлагам по-големи надежди Гармин да предложат нещо в България, отколкото Епъл. Но за мен което и да е от двете, все добре.

Можеш да пробваш виртуалната карта да я вкараш в Garmin pay, новите са мастъркард ;)

Screenshot 2019-03-11 09.42.59.png

Редактирано от martin77bg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Трябва да преведа 2000000 индонезийски рупии от България по сметка на физическо лице в Bank Central Azia. Основание: капаро за екскурзия

Бихте ли ме посъветвали чрез коя платформа е най-изгодно да се направи транзакцията!

Благодаря предварително за отговора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи опит за плащане с Garmin Pay - неуспешен.

На пос терминал на Уникредит не мина транзакцията и според продавачката изписало да опита с чип вместо безконтактно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз това пишех, Garmin трябва да се разберат с Борика да им приемат Bin-овете.

Иначе, излезе инфо също че Revolut Mastercard работи вече и с Fitbit Pay. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е може ли да се обобщи колкото и приблизително да е, каква част от пос терминалите в България са съвместими с Apple Pay/Garmin pay и колко не.

Т.е. дали преобладават такива терминали работещи с Борика на които не е възможно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...