Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Нищо, те наште никога не носят самите пратки, а слагат бележка че имам пратка дори и за писмата, нооо нищо. Curve и Револют пристигнаха след 2-3 седмици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Револют ми пристигна точно на датата,която бяха посочили,монезе за около три седмици,всички ги оставиха в пощенската кутия която е обща на входа ни,до другите нямат достъп,единствено icard и phyre ми дойдоха с куриер.Първата дойде за два дни втората си я взех от спиди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от доста време ползвам boon без проблеми, обаче от вчера не ми дава да топ-ъпна. Казва ми грешни данни на карта, а те са ок и не съм ги променял. Четох някъде, че може би са забранили зареждането от карти издадени от държави, където boon не работи официално.

Някой има ли повече информация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше нещо такова, аз закрих там акаунта си одавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, profusion написа:

Имаше нещо такова, аз закрих там акаунта си одавна.

Ами аз миналата седмица зареждах и нямаше проблеми, продължавам да си плащам, но не мога да заредя. Четох някакви постове от преди години, че имало подобни рестикции, та се чудя, дали не е временно и дали не е само при мене?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавай да не си оставиш акаунта на самотек, да ти трупа месечни такси защото няма да ти закрият акаунта преди да си ги платиш, и не ги интересува дали не може да топ-апваш ще ти кажат да правиш банков. Аз за това ги разкарах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, profusion написа:

Само внимавай да не си оставиш акаунта на самотек, да ти трупа месечни такси защото няма да ти закрият акаунта преди да си ги платиш, и не ги интересува дали не може да топ-апваш ще ти кажат да правиш банков. Аз за това ги разкарах.

Благодаря за съвета!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се закрива профила в Бун? Скоро ми изтича безплатният период.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само с имейл и чакаш отговор ако имаш късмет...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заредих Monese сметката с картата на Boon. и писах да я закриват :) Дано не е проблем, че не си спомням тайният въпрос...така прочетох че искат.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би не точно по темата, но. Може ли да се въведат в телефона други карти за отсъпки примерно? Карти за бензинастанции, била, метро и тем подобните?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 7 минути, martin77bg написа:

Phyre app можеш да ги вкарваш в apple wallet


Sent from my iPhone using Tapatalk

само тези които имат шаблони обаче... Но да не разводняваме темата!

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди ставаше,но откакто сложих картите на monese не ми се получава,бях добавил на ikea и rompetrol

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задавам регион България, с език български. Приложения, с които работя са на бг език. Не гугъл транслейт, перфектен превод. Няма как да сменя региона, само и само да се правя на модерен и да плащам с телефона. Я платя, я не! Баси неуважението! И на перфектен англо-американски fuck off

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

? true story! Ама то половин Европа е така :) не сме сами я!

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, profusion написа:

само тези които имат шаблони обаче... Но да не разводняваме темата!

За съжаление е така, но най-доброто за мен приложение е Pass2U но трябва да се купи за пълната функция. Можеш дори да сложиш адреса на магазина и да ти излиза на скрийна когато си пред него, както са билетите за самолет ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена, когато се опитам да заредя boon акаунта си с top up от дебитната ми карта, излиза следната грешка. Някой има ли подобен проблем?

C50097B2-EC23-4CE9-9B8E-B11559DC67F5.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май са ограничили карти извън поддържаните страни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Револют искат нова верификация от днес?! Ако си направил регистрация с шофьорска книжка, искат да направиш нова с лична карта. Някой получавал ли е подобен мейл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...