Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Честито на печелившите, моята карта Монесе, днес не дойде. Пощальонката ми е позната и преди 2-3 дни, даже е предупредих, че чакам карта и ако се появи, да си е взема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на моята приятелка вчера и дойде картата и на мой колега и двамата имат един и същи проблем, не им дава да добавят картите в Apple Wallet.
Казва им да опитат по късно, дали проблема идва от Брекзит или има някаква друга причина? 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, martokb написа:
И на моята приятелка вчера и дойде картата и на мой колега и двамата имат един и същи проблем, не им дава да добавят картите в Apple Wallet.
Казва им да опитат по късно, дали проблема идва от Брекзит или има някаква друга причина? 

Нали за Monese карта става въпрос?

В приложението при картата излиза ли опция да добавиш картата в wallet-a?

При мен имаше и от там я добавих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С яндекса и аз си играх преди време и не стана, моето монезе още го няма, та не знам там какво ще стане


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

wire transfer не е ли само за boon Plus потребителите?
 
475EBFDC-C04C-466B-9CED-C6B581C61C38.thumb.jpeg.f49bc034963405f9081cc932b9106bb2.jpeg


Пише, че трябва да преведеш пари от твоя сметка, поне така го разбирам аз.
Ей така за пробата пуснах от пейпал 2 евра по сметката в буун да видя какво ще стане. Като имам резултат ще пиша.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята карта на Монезе дойде 1 ден преди датата която ми даваше приложението в пощенската кутия директно. След като я активирах в приложението не ми изкара опцията да я добавя в Apple Pay, за това се наложи да сменя региона на ОК и след това като влезнах в приложението вече можех да я добавя. На летището във Франкфурт успях да си купя кафе от машините на самообслужване като заплатих с телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах проблем с добавянето на картата (Monese) в часовника, но след няколко опита стана. Код за верификация на картата така и не получих като смс и избрах опцията за имейл. Днес платих с часовника в Синема Сити и нямаше никакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, martin77bg написа:

Нали за Monese карта става въпрос?

В приложението при картата излиза ли опция да добавиш картата в wallet-a?

При мен имаше и от там я добавих.

 
Да става въпрос за Монийз, вече няма опция директно от приложението да добавиш картата в Apple Wallet.
Става си по стандартния начин през портфейла и след смяна региона разбира се или поне така стана при мен преди 3 седмици когато дойде моята.
 
преди 13 часа, nbotov написа:

Моята карта на Монезе дойде 1 ден преди датата която ми даваше приложението в пощенската кутия директно. След като я активирах в приложението не ми изкара опцията да я добавя в Apple Pay, за това се наложи да сменя региона на ОК и след това като влезнах в приложението вече можех да я добавя. На летището във Франкфурт успях да си купя кафе от машините на самообслужване като заплатих с телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 
Да в момента нямам проблеми с плащанията, освен на една бензиностанция до нас и в един магазин в Банкя.
Въпреки, че продавачката ме уверяваше, че един човек е платил преди мене с часовника си.
Което е напълно възможно, но часовника да не е бил Apple.
Дори тествах картата през телефона с Apple Wallet на безконтактен банкомат на УникредитБулбанк, без картата директно през приложението и работеше без проблеми
 

IMG-5806.JPG

IMG-5807.JPG

Редактирано от martokb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Благой Карамачев написа:

Аз имах проблем с добавянето на картата (Monese) в часовника, но след няколко опита стана. Код за верификация на картата така и не получих като смс и избрах опцията за имейл. Днес платих с часовника в Синема Сити и нямаше никакъв проблем.

 
Ползвам Монийз и на часовника без проблеми.
Препоръчвам верификацията да става през пощата, аз така и не получих смс с кода за активация за Apple Wallet.
След няколко неуспешни опита избрах опцията, верификация по имейла и до 1-2 мин получавате въпросният код.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен греда. Добавям я в wallet, и на последната стъпка постоянно ми дава да се обадя на издателя на картата.

Някой да се е сблъсквал с този проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята Монезе дойде днес и аз стигам до същото място. Ако някой има идеи, моля пишете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Активна е. Региона е UK


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямах никакъв проблем да регистрирам и ддвете карти,единственото което бе проблем бе че при регистрирането им в друг iphone ,трябва да се посочи веригикация чрез имейл,защото не ми пращаха смс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сменяли ли сте ап стор акаунта с британски, защото аз имам БГ, us и ирландски само, не знам дали да не направя и акаунт УК за да пробвам


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Нкк написа:

Аз нямах никакъв проблем да регистрирам и ддвете карти,единственото което бе проблем бе че при регистрирането им в друг iphone ,трябва да се посочи веригикация чрез имейл,защото не ми пращаха смс.

Не си имал проблем преди 2-3 седмици и  аз тогава нямах проблеми с регистрацията, сега никой не може да си добави картата в Apple Wallet.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди Коледа ги добавях,единствено съм сменил региона на телефона,след това пак го върнах на Бг и пак си работят картите във Wallet

Редактирано от Нкк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що, Нкк написа:

Преди Коледа ги добавях,единствено съм сменил региона на телефона

Да аз преди 2 седмици регистригах моята, но сега с картите на 2- ма колеги не става. Дава опитайте пак по късно, а и не можах да си платя Icloud - а преди 2-а дни с картата на Монийз.
Според мен скапаният Брекзит ги ебава или имат някакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, аз я добавих. Ето как става - отивате в приложението на Акаунт - Personal Details си сменяте държавата на United Kingdom, адреса си оставих българския, само пощенски код попълних някакъв верен. В таба за картата се появи да я добавя в Wallet и всичко мина иделано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Dobriyan Benov написа:

Добре, аз я добавих. Ето как става - отивате в приложението на Акаунт - Personal Details си сменяте държавата на United Kingdom, адреса си оставих българския, само пощенски код попълних някакъв верен. В таба за картата се появи да я добавя в Wallet и всичко мина иделано.

Браво!!!! Получи се :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получи. И да попитам, след като я добавихте в walle-a, обадиха  ли се по телефона някой от номер +44...., да потвърдите дали сте вие? При мен се обади някакъв и на английски ме пита за номера на картата и за рожденият ден идруги неща. И дали съм плащал вече с нея, и ако да дали съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не са ми се обаждали, поне още не


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...