Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Съгласен съм с колегата,защото след като веднъж е добавена картата дори и да спреш нета на тел пак можеш да плащаш,NFC чипа няма нищо общо с това къде по света си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да добавил съм я и ми изписва че мога да работя с Apple Pay, но като плащам ми отказва плащането и изписва грешка 14.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли на различни ПОС терминали?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се мъчете с Монесе, пробвах днес на 2 ПОС на борика, не става, работата е същата както с другите не бачкащи на боорика. Писах на съпорта да влезнат в контакт с Борика ама кел файда няма да я бъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да пишеш че лятото идват много англичани в бг на море и няма да могат да плащат, ако не оправят проблема с Борика:))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съпорта на тия смотаняци е тъп дървен философ и твърди, че няма как да добавите картите на монийз в България.
Сега му доказах, че става...... Сега друг е въпроса, че спряна поддръжката за България и който си е добавил картата до сега може да я ползва който не е яде дървото.

'dkfgld'.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ти казва, че няма как да стане! Не, че няма как да е станало!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз завчера добавих моята (сряда), но след като не поддържа борика не че ще я ползвам де...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз току що пробвах и добавих Монезе карта на едно от устройствата ми,на другото е добавена отдавна,потеърдих добавянето през имейл с код

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нкк, нещо не разбирам, аз директно я добавям в wallet, и не ми иска код а направо си я добавя. В смисъл не ми иска никакво потвърждение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е второ устройство на което добавям,иска потвърждение,на него нямам инсталирано приложение на монезе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже буун остава като че ли най използваемото, да споделя последния си опит със зареждането.
С TransferWise снощи пуснах в 9 часа превод, 12 часа днес се отрази на буун. Такса 1.35 за 50 лв


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bobiikonomov написа:

Нкк, нещо не разбирам, аз директно я добавям в wallet, и не ми иска код а направо си я добавя. В смисъл не ми иска никакво потвърждение?

Добавяш  директно ако си дал в приложението UK Адрес, ако си Бг адрес иска добавяне чрез Apple Wallet.
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gogi6 написа:

Май ти казва, че няма как да стане! Не, че няма как да е станало!

Казва и двете, но има и как да стане и ако следим темата и проблема ще ме разбереш за какво говоря. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се опитвам вече от 5 дена да я добавя, обаче нямам опция за активация с email. Направих схемата, която колегата сподели със смяната на региона за да я добавя от приложението, а не от Wallet (даваше ми грешката, че картата не може да бъде добавена), обаче просто нямам опция различна от обаждане. Като цъкна "Select a Different Verification Option" и се появява втория екран, който единствено ми позволява чрез телефонен разговор. Обадих им се онзи ден, питаха ме къде съм и като им казах че съм в България ме отсвириха директно. Вчера направих втори опит като си смених адреса с реален такъв на мой приятел в Англия, говорих им по телефона че следвам в Англия и че съм там, те казаха че по-късно ще ми се обади техен служител за да потвърди верификацията. Обадиха ми се 3 часа по-късно, питаха ме къде съм, аз им казах че съм в Англия и те ми казаха, че според тяхната система се намирам физически в България и че докато не се "върна" в Англия няма как да бъде активирана картата. Казах им че ще им звънна като съм в Англия (т.е. като излезне jailbreak-a за XS за 12.1.2 - ще сложа location spoofer и ще го накарам да си мисли телефона че съм в англия - да видим тогава какво ще каже системата им) за да я активираме отново, а те ми обясниха че едва ли ще има нужда тъй като като съм в Англия автоматично би трябвало да се активира картата. Някой може ли да ми обясни как точно става тази активация с email тъй като явно с разговори и лъжи няма да стане.

IMG_0593.PNG

IMG_0594.PNG

Редактирано от uler
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като като добавиш от приложението не иска верификация, а приложението може да е само на едно устройство едновременно, инсталираш на единия телефон, адреса разбира се трябва е УК, добавяш в уолета, инсталираш приложението на другия телефон, автоматично ще деактивира на предния, но си добавяш през приложението и на втория телефон, това е схемата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Dobriyan Benov написа:

Тъй като като добавиш от приложението не иска верификация, а приложението може да е само на едно устройство едновременно, инсталираш на единия телефон, адреса разбира се трябва е УК, добавяш в уолета, инсталираш приложението на другия телефон, автоматично ще деактивира на предния, но си добавяш през приложението и на втория телефон, това е схемата


Sent from my iPhone using Tapatalk

Без значение дали я добавя от Monese приложението или от Wallet (туко що пробвах), все ми дава че единствената ми опция за верификация е с обаждане. Може и аз да не съм разбрал правилно. И за какъв втори телефон става дума?
Може ли стъпка по стъпка, като за идиот, да ми обясниш? Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами като добавяш картата от приложението не искаше верификация, аз добавих моята преди 3 дни.
Помислих че искаш да я добавиш на втори телефон през уолета, понеже аз я сложих и на жена ми и тогава искаше верификация, защото я добавих през уолета.
Та затова имах предвид да инсталираш приложението и на другия телефон.
Не знаех че вече и през приложението иска верификация.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера, наистина, защо на някои хора им иска верификация (и имат опция за верификация с email), на други не им иска изобщо ... от 3 дена успявам да я вкарам успешно но не и да я активирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми поиска верификация след като инсталирах катчртите си на Xs на жена ми,днес както по горе писах ги инсталирах и на седмицата която ми е втора слушалка,директно от wallet го направих а не през приложението на Monese.И когато го правя през ми иска верификация или по телефон или през имейл,аз просто посочвам имейла като опция.След това получавам код на имейла който въвеждам в wallet.

E7B90A69-9867-4ECD-8BD1-86C61D5400F4.jpeg

D99BD4DA-A4D0-4764-AD1D-6D7E14F80835.jpeg

2BB3CF34-7A1C-4EC2-8D28-E233419DC155.jpeg

DDD2B231-9B12-49F6-A63F-7A79D6CBFA61.jpeg

Редактирано от Нкк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, uler написа:

Аз се опитвам вече от 5 дена да я добавя, обаче нямам опция за активация с email. Направих схемата, която колегата сподели със смяната на региона за да я добавя от приложението, а не от Wallet (даваше ми грешката, че картата не може да бъде добавена), обаче просто нямам опция различна от обаждане. Като цъкна "Select a Different Verification Option" и се появява втория екран, който единствено ми позволява чрез телефонен разговор. Обадих им се онзи ден, питаха ме къде съм и като им казах че съм в България ме отсвириха директно. Вчера направих втори опит като си смених адреса с реален такъв на мой приятел в Англия, говорих им по телефона че следвам в Англия и че съм там, те казаха че по-късно ще ми се обади техен служител за да потвърди верификацията. Обадиха ми се 3 часа по-късно, питаха ме къде съм, аз им казах че съм в Англия и те ми казаха, че според тяхната система се намирам физически в България и че докато не се "върна" в Англия няма как да бъде активирана картата. Казах им че ще им звънна като съм в Англия (т.е. като излезне jailbreak-a за XS за 12.1.2 - ще сложа location spoofer и ще го накарам да си мисли телефона че съм в англия - да видим тогава какво ще каже системата им) за да я активираме отново, а те ми обясниха че едва ли ще има нужда тъй като като съм в Англия автоматично би трябвало да се активира картата. Някой може ли да ми обясни как точно става тази активация с email тъй като явно с разговори и лъжи няма да стане.

 

Пробва ли тук дето съм ти отбелязал??? Тук ти дава три опци смс мейл и още нещо.

IMG_0593.PNG.3240d25b41118f4672957f761370790a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, martokb написа:

Пробва ли тук дето съм ти отбелязал??? Тук ти дава три опци смс мейл и още нещо.

IMG_0593.PNG.3240d25b41118f4672957f761370790a.jpg

 

Screenshot 2019-04-05 at 15.53.31.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрии картата от сетингс и пак  я добави през apple wallet и виж до къде ще го докараш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, martokb написа:

Изтрии картата от сетингс и пак  я добави през apple wallet и виж до къде ще го докараш.

Вече дори не мога да я добавя.

IMG_0595.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...