Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

ДСК не са на борика за това е станало


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, аз затова питах по рано дали на различни терминали е пробвал колегата, имаше тука някакъв пост по назад кои банки работят с борика и кои не, той не беше много пълен но все пак е добро начало да видите къде може да се ползва монезето


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавянето на Монезе не е проблем. В приложението се сменя държавата на UK и регионалните на телефона също, и не изисква верификация. Днес добавих моята, която пристигна само за 4 дена. Моя проблем е зареждането. Не мога да добавя дебитна карта. Излиза ми съобщение, че някои от полетата не са попълнени правилно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писах на Монезе за борика, отсвириха ме че Бг не се поддържа от апъл пей и няма да се занимават да правят какъвто и да е контакт с борика.
Вече събрах 4-5 карти дето ще прашасват заради тая борика баси.....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И там най вероятно ще има проблем . От форума, някой беше добавил Револют картата в Garmin pay и не става на Борика


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зависи от устройството а от генерирания БИН от нехо в случая с Gpay щом борика го нямат пак ще дава невалидна карта или друга грешка.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писах на Монезе за борика, отсвириха ме че Бг не се поддържа от апъл пей и няма да се занимават да правят какъвто и да е контакт с борика.
Вече събрах 4-5 карти дето ще прашасват заради тая борика баси.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Миналата седмица ми отказа, плащане в Метро с приложението на ПИБ и андроид. Знам ли ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те не ползват Gpay който го няма за бг, а някакъв собствен ап с достъп до НФЦто.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е но пак има проблеми. С физическата карта(която е дигитализираната, такава) плащането мина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложи UK адрес и мисля че ще стане.



Това съм го направил. Реален адрес в UK, регионални настройки за UK, език на телефона - английски... и дава съобщение “some of these fields are incorrect”.
Номера на картата го копирах и ръчно го въвеждах и неще. Пробвах с три карти – резултат един. Картите са на пощенска банка. Някой успял ли е да добави тяхна карта?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А телефони с Андроид могат ли да плащат на терминал на Борика?

На телефон с андроид няма никакъв проблем плащане на ПОС . Ползвам phyre и досега няма терминал в бг на който да не ми е минало плащане. Някой изрева ,че щяло да се плаща след първата година, 1€ на месец многоооо скъпо ужас......Ами безплатен обяд няма .... Като правите преводи към монезе , револют и всички производни не ви ли взимат такса за превода после не ви ли цъкат и в курса ?!


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че с пейре няма проблем. Я пробвай с Gpay. :)
Където става с Apple Pay там става и с Gpay.
По точно на споменатите терминали в началото на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно, кои карти минават на Борика само Boon. ли ?

Да


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.04.2019 г. at 18:37, Dobriyan Benov написа:

Направих веригикация с БГ документи и те я приеха, адреса ми е българския в приложението, свалих приложението с ирландски ейпъл акаунт


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ще може ли малко по-подробна информация как точно с български документи направи верификацията? Има 4 полета:
Country
Street
House Number
Postcode
Town/City

На Country какво пише при положение, че България не е сред поддържаните държави? Останалите полета по лична карта/паспорт ли си ги попълнил? Също - с какъв документ по-точно се верифицира? С паспорт, лична карта, шофьорска?

Успях да си добявя boon картата в Wallet, както и успях с личната си сметка да я заредя с 10 евра чрез банков превод от Райфайзен. Само че за 10 евра превод - 24 евра такса. Обадих се да питам банката откъде тез 24 евра и те ми обясниха, че това е защото съм направил превода във валута (в случая евро), а не в лева. Ако съм бил направил превода в лева е щяла да бъде 1 лв. таксата. Безумие страшно. Повече никога няма да направя превод с банката. Ще пробвам с transferwise, но за целта ми трябва boon plus.

Редактирано от uler
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

България не се поддържа, но няма проблем да си смениш държавата на България. Попълних адреса по лична карта, защото искат документ, който го удостоверява.
Преди да смениш държавата обаче трябва да добавиш картата в уолета, после няма да стане.
При версификацията искат 2 документа, аз го направих с лична карта и шофьорска книжка, може и задграничен паспорт.
Като качвах документите няколко пъти ми даде грешка и не можах да мина, но пробвах по късно и стана. След това получих мейл, че някой от документите ми не е окей и да го кача отново, може би не са могли да разчетат нещо. Без да правя нищо обаче малко по късно получих че всичко е окей и акаунта ми е ъпгрейднат.
Сега прехвърлям с TransferWise и картата бачка супер.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как смени държавата на България? При мен пише, че за да се смени държавата трябва да се свържа с тях. Писа им мейл да ти я сменят на България ли? Ако да, какво точно им написа, защото не се кефят много като им пишат българи.
Останалите полета, които си ги попълнил по лична карта на български или на английски ги въведе, тъй като гледам на личната карта само адреса е единственото нещо, което няма английски превод.
Малко ми звучи като на късмет да е станало ... Много ми се иска и при мен да стане, защото boon. е единствената карта, която мога да добавя в Wallet (горе ги има проблемите ми с Monese, все още не мога да я активирам) и мога да ползвам, но не мога да я заредя, а с банковия превод вече се увътрих яко ...

Редактирано от uler
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писах им да ама не помня точно какво, като цяло няколко пъти съм им писал и са отзивчиви с мен до момента. И аз не вярвах честно казано, че ще стане, но ето на - стана.
Мисля че писах просто да ми сменят държавата без да обяснявам защо, а адреса на латиница го вкарах, те го виждат че е този


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де с Революта няма ли да е по лесно да се прави трансфер, тоя трансферуаиз не се ли зарежда пак с трансфер и то става баси актобариката докъто стигне в Буун....

За мен докъто не излезне опция на апъл пей с карта която може да се зареди с друга карта (или Curve в оптималния вариант) е хамалогия и се обезмисля, трябва да се чака трансфера да се появи, тоест ако не ми достига наличността не може да се реагира веднага и тогава все трябва да мъкнеш други карти... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да заредиш буун с револют, казва че не поддържа такъв тип карта


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...