Премини към съдържанието
profusion

Как да пробваме Apple Pay в България (не официално)

Recommended Posts

Точно за това е защото моята банка няма нотификация чак селд 1-2 дена в банкирането се вижда ,за това е Curve защото имаш нотификация и реално за деня бщджетиране :) но да не разводняваме темата Curve още нямат Апъл пей :)

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от няколко дена ползвам boon за плащания  и ми прави впечатление, че не ми взима никакъв процент от транзакциите. При вас така ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има промоция до края на този месец мисля, че беше ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А когато ползвате Apple Pay, за транзакции над 25 лв., терминала иска ли Ви ПИН на картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,защото след като удостовериш с Face ID вече си позволил плащането,поне така е с Monese

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам Apple Watch и е много удобно. Не иска ПИН, само двапъти клик на страничния бутон  да активираш портфейла и доближаваш ПОС-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да обобщя и аз от опита си:

Apple Pay(N26) не работи с терминали на Уникредит, от старите, където няма отделен черен пад, както при Била примерно, а картата/телефона трябва директно до терминала да се доближи. Същите са и на Investbank - на два пъти ударих на камък с тях.

Дано Борика се вземат в ръце.

Единтсвено ме дразни, че всеки път (iPhone XS) трябва да въвеждам паскода, за да платя. Начин да се заобиколи това?

Редактирано от Petko Chakov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на нови (с черен пад пак не ставаше) бях провал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, profusion написа:

И на нови (с черен пад пак не ставаше) бях провал.

До момента не съм имал проблем с черен пад (Пощенска, ДСК, Уникредит).

Към коя банка е било, обърнал ли си внимание, че да имам предвид и да не бера срам от тъпотията на Борика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Petko Chakov написа:

Единтсвено ме дразни, че всеки път (iPhone XS) трябва да въвеждам паскода, за да платя. Начин да се заобиколи това?

Не си ли активирал FaceID?

Aз само с FaceID плащам но съм с iPhone X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Petko Chakov написа:

До момента не съм имал проблем с черен пад (Пощенска, ДСК, Уникредит).

Към коя банка е било, обърнал ли си внимание, че да имам предвид и да не бера срам от тъпотията на Борика?

Уникредит с черен пад поне 3 пъти съм пробвал и не става, то Уникредит са с Борика, какво значение има пад-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, martin77bg написа:

Не си ли активирал FaceID?

Aз само с FaceID плащам но съм с iPhone X

С XS-а съм, но изобщо даже не зацепва на FaceID, освен при дабъл клика на бутона за включване докато изкара Уолета, и после като допра ми изкарва полето за passcode. Никаква логика.

С черен пад на Уникредит над 7 плащания вече имам, никакъв проблем(без да броя Била). Не знам какво е значението, освен, че терминали без пад на Уникредит, не зацепва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи може да има значения какъв терминал стар/нов стои зад пад-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да влезеш в уолета преди самото плащане,кликваш два пъти и трябва директно да ти удостовери Face ID

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато цъкнеш 2-пъти,  излиза картата по подразбиране трябва да удостовериш с FaceID  и после трябва да изпише Hold Near Reader след това доближаваш до терминала. Ти така ли го правиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,но аз съм с две добавени карти в уолета,ако натисна директно бутона без да съм влязъл в уолет ми излиза втората карта която е в паунди,затова първо влизам и тогава кликвам за удостоверяване и така се активира първата карта която е в евро.

90294777-5844-444A-A270-A35D5AB914E2.png

Редактирано от Нкк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако избираш карта е същият принцип... след като си избрал, цъкаш 2-пъти десен бутон за да удостовериш с FaceID  и после трябва да изпише Hold Near Reader!

Ако искаш да ти стане ЕУ карата по подразбиране провлачи я под УК картата  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек винаги има какво да научи,мерси за съвета,хитро е.😀😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоз пък с две карти :) моята монезе първата не дойде след 4 седмици сега 10 дена чакам втората баси чакането все едно папата ще идва ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо ли не пристигна,да не са я свили от пощенската кутия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо, те наште никога не носят самите пратки, а слагат бележка че имам пратка дори и за писмата, нооо нищо. Curve и Револют пристигнаха след 2-3 седмици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Револют ми пристигна точно на датата,която бяха посочили,монезе за около три седмици,всички ги оставиха в пощенската кутия която е обща на входа ни,до другите нямат достъп,единствено icard и phyre ми дойдоха с куриер.Първата дойде за два дни втората си я взех от спиди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

от доста време ползвам boon без проблеми, обаче от вчера не ми дава да топ-ъпна. Казва ми грешни данни на карта, а те са ок и не съм ги променял. Четох някъде, че може би са забранили зареждането от карти издадени от държави, където boon не работи официално.

Някой има ли повече информация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше нещо такова, аз закрих там акаунта си одавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, profusion написа:

Имаше нещо такова, аз закрих там акаунта си одавна.

Ами аз миналата седмица зареждах и нямаше проблеми, продължавам да си плащам, но не мога да заредя. Четох някакви постове от преди години, че имало подобни рестикции, та се чудя, дали не е временно и дали не е само при мене?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход