Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Ok тъкмо ще видя админите коиса за да ги вкл


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ни отрежат, поради това че pay, не е официално в БГ. Ще изразим загриженост, за милионите туристи( клиенти на Revolut) в България.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си дали ако сложим пак картите на револют в уолета ще ги махнат. Дали не е било само еднократен акт след пускането на апъл пей заради купчината хора като нас които веднага се закачиха.

Ако си върнем адресите на БГ няма да имаме проблем с неверни данни и верификация и най много пак да ги махнат ама ми се струва че може и да не го направят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля... за чий трябва да сменяте адреса в приложението на БГ. Трябвал ви е само първоначално, за да получите “физичната” карта. Регионалните в телефона са необходими само за добавянето на картата в уолет — след това може да се върнат и ако адреса в апп-а е ЮК, всичко ще е ОК (поне що се отнася до присъствието на картата в уолет).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Dobriyan Benov написа:

Човече ти нещо грам не разбираш за какво става въпрос. Спри да пишеш врели некипели и хвани прочети малко първо

 Обяснете ми като на малоумен!!!! Ако живея в Германия и имам дебитна карта MasterCard на UniCredit, колко приложения трябва да имам и кои са тези приложения, за да мога да си плащам с iPhone-a? Как въобще работи Apple Pay в държавите, в които се поддържа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След време, ще трябва да доказваш адрес. Пък и то проблема с адреса е само при добавянето на карта.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен обаче, до колкото разбрах от техния форум, нещата са доста разнопосочни. Явно имат право да ти поискат, адрес за уседналост.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mirror написа:

 Обяснете ми като на малоумен!!!! Ако живея в Германия и имам дебитна карта MasterCard на UniCredit, колко приложения трябва да имам и кои са тези приложения, за да мога да си плащам с iPhone-a? Как въобще работи Apple Pay в държавите, в които се поддържа?

Ако си в Германия няма нужда от никакви приложения. Просто си добави картата в уолета на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, има общо. За да ползваш физическата карта на револют с епъл пей не ти е нужно приложение. А дали карта на револют или друга банка няма значение.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gorgior написа:

Ако съм тираджия или моряк, що да им дам?

 

Аз ги питах ако живея временно без виза примерно 6 месеца в УК мога ли да сменя адреса за да ползвам услугата там, казаха ми че мога ако съм резидент демек постоянен адрес по пребиваване, инъче са нвеврни данни спрямо документа с кото съм вреифицирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Писах да видим ще има ли кой да го прочете ? - https://community.revolut.com/t/info-for-bulgarians/11047/90?u=vebaev

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя ако си сменя адреса на UK и в даден момент ми поискат някакъв документ, дали ще може да е utility bill и на мое има ли ще трябва да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се знае, ама от къде ще го намериш ток/вода на твое име там ако нямаш апартамент де :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да “живея с някой" не е нужно сметката да е на мое име. Ама дали ще мине...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз живея в момента в Англия. Нямам бил на мое име, регистрирах си адреса в Револют, но с бг паспорт/ЛК. Нямам проблем при ползване на Apple pay.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Щото в Полша и другите страни има Апъл Пей и той има право да си я въведе в уолета. Ние нямаме :( На практика това че имаме УК карти е бъг в системата защото е преди да ги локализират.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава защо да не можем ние от България да плащаме в чужбина или в България? Ако дойде англичанин тук ще му спрат ли картата?

Няма да му я спрат а просто ще му отхърли плащането.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отхвърлянето е заради Борика, извън БГ може да си пащаш колкото си искаш (е може и да има някоя страна източна където ще има проблем като борика)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има доста случаи във форума с хора с бая пари с блокирани акаунти поради нарушени правила (не с Апъл пей де) така че предполагам че могат.

Аз се чудя дали ако върна адреса моята МС която бачкаше навсякъде ще бачка пак :) ама нещо не ми се рискува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зададох въпросите на едно момче в лайф чата на револют за да сме наясно какво правим и какво ще се получи.

Задаването на грешен адрес както знаем е незаконно и ще искат верификация. Питах момчето и той ми каза че наистина ще искат верификация след време. Последствия - затваряне на акаунт.

Добавяне на карта в апъл пей с УК адрес и връщане на българския - автоматично премахване на картата, както стана. Явно един път седмично в петък им минава в момента системата.

Аз знам че го правят автоматично, каквито питания имаше, надявах се обаче да е било еднократна акция.

Това с адрес е много незаконно в Британия и те наистина държали на това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв в хърватската тема написал че ако си смениш адреса на Апъл акаунта можело да се въведе картата (и да не се сменял обратно)?! Що ли не му вярвам....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак в чата обяснявах че искам да си променя адреса че ще съм временно във Франция, бях си прихотвил от N26 конформация на адрес като документ. Препратига ме в чата към човек от друг отдел който ми каза нещо интересно :)

07edcd8ae8ad070bd09b40445038816c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...