Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Трябва да смениш региона на часовника от приложинето и да му сложих пин. След това добавяш картата към часовника пак от приложенито. За да платиш - 2 бързи клика на копчето на часовника и картата се отваря. И само приближаваш до терминала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как е положението в момента, пак ли при смяна на адреса замразяват акаунта? Питам за прЕатеЛ ?

Инъче за протокола от 10 дена нямам отказана с виртуалката Виза 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам в предвид някой скоро сменял ли го е от БГ на друг? Инъче и а стоя с френския.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че ще ни закачат,аз скоро смених служебния ми айфон и там също си инсталирах револют,добавях картите,ако толкова ни дебнеха да ме бяха блокнали,все пак виждат че плащам из европа ама не и в UK,май за тях си е важно да си лапат кинти и хич не им дреме за нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В револютския форум, даже призовават админа, да се намеси и да има последствия

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Да плащам от 2 седмици само с виртуалката виза 6/2018, за новоизкараните нямам за да кажа как е.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, profusion написа:

Да плащам от 2 седмици само с виртуалката виза 6/2018, за новоизкараните нямам за да кажа как е.

А при регистрацията трябва ли да променям региони и с БГ данни ли да се регистрирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, NRG написа:

В крайна сметка, Револют с виртуална карта ли действа?

Ако нямаш виртуална Visa от старите, няма да работи навсякъде. За момента Виртуални МС на терминали на БОРИКА не работят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Revolut(Master card) и Fitbit в БГ. Soon.,

 

https://www.fitbit.com/fitbit-pay/banks

 

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фиби...кво? Какво е това животно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обърках темата, трябваше в онази за онлайн банките. Сори

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно и аз ъпдейтнах и си мислих за същото??? ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Въх едва ли ама стискам палзи баси!

 

По принцип Уникредит имат АП във всички други страни дори в Русия. Ама баш те па са на тъпата борика което е ирония ?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към днешна дата, всички ПОС терминали, които пробвам работят с Apple Pay+Revolut VISA. Няма значение на коя банка са и в кой магазин!

Вериги като Кауфланд/Фантастико и прочее, които до преди 2 седмици отказваха плащането с "Невалиден номер на карта", вече приемат всички плащания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че то какво зависи от версията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А дано с това и часовника да започне да се предлага официално в България. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пускат в Гърция, ние още лапаме мухите май ще сме последни с Румънците ако не ни изпреварят и те.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С интерес прочетох 10те страници и пак не разбрах, имам ли полза от “гъзарска” карта, като вашите. При положение, че все още не може да се превежда заплата на тях и в резервни случаи (в държавни институции) ще трябва истинска, аз пак се виждам да си плащам месечните таксички на UniCredit.

Плюсът е в чужбина сигурно, където съм грубо 14 дни, както повечето Българи, и едва ли по-лошият курс на банката ще ми коства повече от левче общо. 

Международните тарифи ще паднат декември месец. 

Не ме разбирайте погрешно. Искам и аз яка карта, ама само, ако ще има парична полза. Интересувам се от мнението ви по въпросните точки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз получавам преводи в евро от чужбина. Ако ги получавам в българска сметка имам сериозен процент такса “входящ валутен превод”.
Не всичко е гъзария. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори само като празна карта в която да заредиш точно толкова колкото искаш да купиш нещо от китайски сайт си струва. Според мен щом нямаш месечни такси и т.н. си искарай една все ще намериш предимства :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май е невъзможно да добавиш друг портфейл с крипто валути към Револют? Или да се пращат такива към различен портфейл? Някой наясно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Не то е като валутите, които имат налични. Ако пратиш друга май няма да могат да я обменят. Трябва ти да си ги ибмениш в борси към наличните и тогава.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...