Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Снимка при входящо повикване


Toni-

Въпрос

Здравейте,

днес реших да си добавя на някои от контактите снимки за малко разнообразие, принципно успях да си ги добавя, но забелязах нередност и сметнах за добре да споделя с вас, туко виж и някой друг да има същия проблем :)

Значи има 2 начина за добавяне на снимка към контакт:

Първият начин е да отворим Контактите и на този който сме избрали натискаме Edit и след това даваме на Add на празното поле за снимка, и така снимката е прикачена към контакта. Това работи !

Вторият начин, който пробвах първо, видях че не работи и чак след това преминах към първия, е да влезем в Photos и от там си избираме снимка или от Library-то или от Camera Roll, натискаме Assign to Contact, наместваме и потвърждаваме прикачването, уш запаметява и след това като влезем в контактите и проверим дадения контакт, няма снимка....

Телефона е 3G с фирмуер 3.0, пробвах с респринг, рестарт и хард рестарт, също така пробвах произволни снимки както от Camera Roll, така и от останалите снимки в Library-то.

ЕДИТ: И първият вариянт не работи ! ! !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Вторият начин също работи, просто не даваш "done".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, действително не дава, но току що пробвах и прикачи снимка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами значи, ще се оправя при следващия рестор...кой го знае и той кога ще бъде...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай баналното Fix user dir permissions. На 2.2.1 ми даваше такъв проблем,и така се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

SBsettings/More/Extras & Options/Fix User Dir Permissions последвано от рестарт и понеже нещо доста дълго се замисли на ягълката, ядоса ме и му направих един преждевременен хард рестарт, тръгна си за нормално време, но все така не добавя снимка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както си мислих, че първият вариант работи, с добавянето от Контакти...се оказа, че не работи и той, открих го съвсем случайно след като ми звънна номера, към който бях прикачил снимка, а тя не се показа. Реших да проверя какво става и установих, че снимката се добавя към профила на абоната, но звънне ли, снимка няма, обаче като отидох на контакта снимкат уш си беше прикачена. Като респрингнах и рестартирах телефона, снимката вече я нямаше в контакта. Озадачаващо.

Добрата новина обаче е, че успях да се оправя.

И така какво направих: изтрих си всичките контакти, като преди това направих backup, както от файловата система, така и през iTunes синхронизирани с Windows Contacts. След това просто ги върнах от iTunes и сега успешно добавих снимка към контакт.

П.П: Забелязах, при синхронизирането на контактите през iTunes, че ми дава грешката "iTunes could not sync contacts to the iPhone "Toni" because the iPhone canceled the sync.", но контактите бяха запазени.

Сега вече не ми дава тази грешка и явно е било от нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Проблема е, че при някои контакти не излиза фотоса на цял екран. Обновил съм снимките с такива от галерията в телефона и тези контакти продължават да си излизат само на малкото кръгче. Снимките от контактите се съхраняват в iCloud, но защо се получава така, че някои по-стари си излизат нормално, а други - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отвори снимката от "Photos", натисни "иконката за споделяне", плъзни долния ред с икони и избери "Assign to Contact".

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Правено много пъти. За известно време става голяма/на цял екран, в последствие се смалява/ в кръгче горе в дясно. Не открих никаква закономерност. Става на някой, на други не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като я добавиш я зумни леко. При мен става.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля че нямам не зумната. Нали я увеличавам и центрирам всяка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен също някои не стават на цял екран,предполагам има значение дали е снимано с телефона или е качена във фотос  правена от фотоапарат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Забелязах, че от фемилито ми не излизат на цял екран. Това стана преди около месец и не се оправя с поставяне на нови снимки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте и аз имам същият проблем,  снимките при вх. повикване излизат малки, без значение дали е снимана с телефона, изпратена или изтеглена ? Открихте ли какъв е проблема и защо се получава така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се оправя, когато центрирам снимката и сложа малко zoom.

Обикновено се преебават, когато си сменям телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...