Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Здравейте обърках се с тези регистрации на IPhone


Пепи Джелебова Пенева

Въпрос

Как да се регистрирам само с един  емейл  .получих няколко Id Номера   защото се обърках  това меню е на английски .Какаво  да правя  .Може ли да смени на  български менюто .Закупен от Англия  е .Тези приложения не ги разбирам   не искам да  ги знам .Една  обикновенна музика коятпо имам на лап топа  не се качва на апл фона ужас .Добре  ,че имам  още два телефона  .нА 10 СЕПТЕМВРИ СЕ ПРИБИРАМ И ЩЕ ОТИДА  В Бургас   да си сменя менюто   ако може на български  да го побългарим .

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Даже може меню на бургаски да му сложите на това чудо! Музиката само да не е чалга, защото блокирва и няма оправяне!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За съжаление няма как да му сложите българско меню, дори и в Бургас, тъй като такова не е предвидено от производителя. По-добре научете английски, все пак в Англия е донякъде полезно да го знаете. За сега единственият начин да го побългарите е да му вържете мартеница.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...