Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

Ако поръчваш от Германия кажи къде има наличност да се включа и аз. Тъй като в България явно с теб ги чакаме от едно място. И мен ме разочароваха днес, даже не знаят кога ще има доставка. Аз търся модел MU6D2.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в Германия няма бройки. Просто като ще чакам още цял месец предпочитам да си поръчам стоманения без да плащам надценка на тукашните търговци, които дори не искат да се ангажират с дата, а само ме мотаят. 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако разберете къде има бройки, моля споделяйте.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм във Франкфурт! Дайте ми точно какво търсите и ще проверя в понеделник в Епъл Стор ! Няма проблем и да купя , прибирам се на 18-ти


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямат наличности в никой Епъл стор. Много преордъри имаше и бързо се вдигна времето за доставка над месец.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във Франкфурт има бройки в medimax на щанда на еипъл, аз от там си купих. 

 

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Медиа макс има на 5-мин от мен и там ще видя утре ако няма в Епъл Стор,тъй като утре почти цял ден съм там! Kal1ch, дай ми номер за контакт на лично да ти звънна като видя какво има!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече ми е на ръката :) Уникален е! Първи впечатления скоро...

AW1.jpg

AW2.jpg

AW3.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да се ползва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Завиждам ви благородно. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито!


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Дано скоро всички планирали покупка да се похвалят!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ситител уж нямат бройки, а пък днес гледам, че са вдигнали цените с по 100 лв. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото помня и брос имаха на 1020, сега е 1299

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най после дочаках го. Много е красив.

CBB54CED-F9E4-43A3-8D12-25B8A2006948.jpeg

15416843-3B0E-4222-9705-464C8F809786.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С здраве да си го ползваш!


Sent from my iPhone XS Max dual using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, супер е, със здраве да си го ползваш!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очарован съм от батерията, а заводски му дават 18 часа.

B05065BB-E3E3-438D-8FE6-4DF6FD60E8E6.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 дена без физическа активност?!

Ако тичаш 1 час или караш колело 3-4 часа, колко ще издържи?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко се забавих с впечатленията, но исках да видя добре как се държи батерията и да тествам всичко.

На дизайн, дисплей и бързина всичко е 6+. Няма почти никакво зареждане на програмките, просто се появяват на екрана. Преди това имах С3 и също беше доста бързо, но при всяко пускане на програмка, въртеше колелцето за секунда-две.

Високоговорителят е подобрен и по-ясно се чува. Все още не бих казал, че на публични места с много шум е използваем, ама и да беше, едва ли някой щеше да го ползва точно там и да се надвиква с хората около него :)

Много съм доволен, че най-накрая взех стоманения в Space Gray. Още от първата генерация ми се искаше, но добре че изчаках да подобрят хардуера. Изглежда страхотно - на светлина яко лъщи и има една такава премиум осанка. 

Хаптик вибрациите на колелцето са приятни, очаквах да са по-силнички, но и така е добре. Обаче на някои места из UI-a забелязвам, че се държи различно. Примерно при редактиране на watch face-a и смяна на цветове и компликации е супер бърз, дотолкова че ме дразни на моменти и прескачам повече от нужното. На други места е идеално напаснат. Може би ще подобрят нещата в следващи ъпдейти. 

Дисплеят е уникален - всичко е по-едро, четливо и удобно за употреба, вкл. вписването на паролата. Вече е идеален и за ползване като калкулатор с PCalc - безплатна и много добра, има и компликация. 
Единственият Епълски апп, който ми липсва е Notes. Не мога да разбера как за 5 г. не го добавиха…

За батерията… Имах по-големи очаквания. По ревютата го хвалеха, като някои дори казваха, че им издържал по 5 дни. Такъв филм няма. В реалност абсолютно покрива 18-те часа и няма как да изкара по-малко. На мен ми държи по близо 48 ч. според зависи ползването. Въпросът е, че С3 ми държеше първоначално 3 дни, после 2 пълни. Имайте предвид, че не свалям часовника изобщо и дори спя с него (про тип - с пускане на theater mode-a от контрол центъра), за да ми замерва съня (програмката е AutoSleep, не изисква никаква юзър намеса, сама работи, няма нужда нищо да се пуска/спира и т.н.). Всичко това с Watch OS 4. Когато обаче качих на 5, батерията рязко спадна с едни 20-25%. Така че си мисля, че всичко се дължи на софтуера и ако го оптимизират повече в последващи ъпдейти, нещата могат да се подобрят. Може да има общо и новия уоч-фейс, който побира цели 8 компликации (4 от тях активно ми се обновяват - Activity, Battery, WaterMinder за лог на вода и Carrot за времето). 
Включено ми е и Raise to talk to Siri, което със сигурност също оказва влияние на батерията. Тази функция за сега работи 50/50. Понякога го вдигам и директно му казвам нещо и не отчита. Друг път си говоря с някой и като вдигна часовника, Сири се активира. Почти винаги работи, като се говори ясно и отчетливо и точно до часовника. Но пак, понякога ми отнема поне 2 опита. Същото беше и на С3 де, но се надявах да има някакво подобрение на новия.

Иначе формата много ми харесва, приляга по-плътно към китката, което води и до по-малко затягане на каишките. Като заговорих за тях, оригиналната Milanese loop, адски много ме скубеше. Повече, отколкото ментето, което имам от 2 г. Оказа се, че май е по-добре да се ползва на китки с по-дълги косми, по-късите по-лесно се вмъкват в нишките. Така че, сега ще си ги отглеждам да пораснат :D
Всички каишки са си съвместими, но ми направи впечатление, че спортните силиконови по-трудно се поставят (вкл. оригиналните). 
Пробвах и уоки-токи-то и работи добре, но за съжаление е само за С3 и нагоре, а повечето ми познати са с по-стари часовници. Чува се много ясно и доста силно, като може да се регулира звука, както и дали си наличен или не. В първия случай, автоматично си работи като на истинско уоки-токи, което в някои ситуации не е добра идея.  

Като за край, Епъл много добре определят часовника като „the most personal device“, който са правили. Срещам трудности, когато се опитвам да обясня на някой, как така ми е толкова полезен и постоянно го ползвам, вече 4 г. Всичко е низ от дребни детайли и функции, за които е огромно удобство да са винаги налични от китката, дори телефона да ти е в джоба или на бюрото. Нотификации, спортна активност, здравни програмки, време (и в двата смисъла), напомняния, аларми, музика са само част от нещата, за които го ползвам. Наистина не е за всеки (особено за хората, които не обичат да носят часовници), но за мен е вече необходимост и не мога без него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали в БГ ще се възползваме от най новата екстра ЕКГ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еМаг пуснаха Series 4 Nike+ за 1600+ лева. ?? 

Направо ме изумяват нашите търговци. На заплата ще си поръчам стоманения модел от Германия за същите пари. Вярно, ще изчакам няколко седмици, но не смятам да им пълня гушите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове да ви попитам за мнение Аpple watch 4 series с или без cellular ? Знам че в момента за БГ не се поддържа ама до 1-2 години и при нас ще го има предполагам. Мисля да си го взема от Англия чрез един приятел ама ако нещо излезне калъч и се наложи да ползвам гаранцията пак трабва да го връщам до там или в бг има къде на ми признаят гаранцията ?

П.С хич не ми се чака от Англия да идва ама като гледам тука кви цени са им праснали чак ме хваща яд. Дали от Турция или Гърция не си заслужава да се купи от там ?

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не издържах и аз, да не запълня комплекта ииии да се похваля:

 

16279469-BA09-40B4-B997-3E7884CC96F1.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...