Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

1. ЕКГ ще бъде самостоятелно приложение ограничено по регион, по подобие на News. Ако искаш да го ползваш трябва да си смениш региона на устройството да бъде United States. 

2. Да, cellular версията е напълно безсмислена за България. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

f3708f33e51251a5f9f4e00242665f02.jpg


Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете как мога да изключа мелодията на часовника при входящо повикване? Опитах от телефона в настройките на часовника в нотификации да оставя вкл. само хаптик, но и при изкл. саунд пак си звъни. Ако от часовника дам без звук губя и звука при аларми и други нотификации. С една дума опитвам да изключа само мелодията при входящи, без да губя звука при други известия.

38BD41B8-BF83-4FBC-AA45-763C96ADA37C.png

П.С. при това положение си звъни.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не може


Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Било ми е пред очите. Сега го видях. Така се спира.

FCC2EAF3-4AD4-4925-A8E8-96594BE1699C.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала , браво!


Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не съм доволен от батерията. Първоначално го зареждах на всеки 36 ч, после 24, а последните дни и по-често. С3 беше чук - винаги поне на 48 ч.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя си кара по два дена и половина, но съм редуцирал фитнес нотификаците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя веднъж ми направи такъв номер след ъпдейт и се оправи с ресет


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И рестарти съм правил, не съм виждал подобрение.
Друго, което ме дразни - дисплеят е супер чувствителен и имам чувството, че през ръкав отчита. Особено дразнещо е докато бягам и ми се сменя песента.
А иначе пък много често не ми регистрира тап-ванията при въвеждане на парола и по-точно - на втората или третата цифра (която е 8 и си е баш в средата на дисплея).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

тъй като си поръчах Apple Watch Series 4, който ще е при мен тази седмица, реших да направи запитване как стои въпроса с гаранционното обслужване. За съжаление отговора не ми хареса. Не знам дали е писано във форума, но ето какво ми отговориха:

Във връзка с Вашето запитване Apple Watch не се продава официално в България. Поради тази причина при необходимост от сервиз трябва да се свържете с продавача на устройството или да се отнесе в страна, в която официално се продава часовника.


photo
 
Stoyan Bordelov
Service Manager, Apple Certified Mac and iOS Technician
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, винаги е било така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици си поръчах от Али експрес няколко верижки - 2 sport band, 2 sport loop и 2 milanese loop. Първите 2 са с отвратително качество - лепките им са слаби и пластмасата, която се закача за часовника е адски хлабава. Металните обаче са направо невероятни, особено като се има предвид, че струват около 6-7 долара. Още чакам класическите sport bands. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прати линкове към отделните верижки, за да знаем кои да си поръчаме и кои да ги пропуснем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези са ужасните. 

Тези са добрите. 

Тези още ги чакам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линковете. Колко време ти отне доставката, защото аз си поръчах преди седмица, но засега от али-то няма вест от тях. По време на черния петък си поръчах от dice.bg следните:

https://dice.bg/casemate-vented-strap-elastichna-kaishka-za-apple-watch-42mm-44mm-cheren-item23179

https://dice.bg/casemate-brilliance-leather-strap-luksozna-kojena-estestvena-koja-kaishka-za-apple-watch-42mm-44mm-srebrist-item29955

https://dice.bg/apple-sport-band-s-m--m-l-originalna-silikonova-kaishka-za-apple-watch-42mm-44mm-bledosiv-apple-box-item35254

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах ги на 13 Ноември. Ако си късметлия ще ги получиш до 2 седмици, но тъй като сега е коледния период може и да пристигнат догодина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако са с АлиЕкспрес Стандарт Шипинг вече трябва да идват от 11.11. Започнаха и Сингапурски пратки да идват от 11.11, но ако са Чайна пост ще ги чакаме още време, може би както каза колегата по коледа или догодина. Аз лично имам доста кайшки от али но за Серия 1 и застават плътно и не се отлепят лепките на спорт лууп. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм изтеглил късата клечка. Поръчката ми е от 11.11, но сега виждам, че се изпълнява от China Post Ordinary Small Packet Plus.  От това, което чета..... трябва да очаквам едната каишка най- рано по Ивановден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Което не е задължително да е така. Китай е огромна държава и има голямо значение от кой район се изпраща ( но това няма как да го разбереш )! Ако е в близост до голям град, би могло да бъде изпратено доста по-бързо от някоя пратка в по-отдалечен от голям град район и отново да е със същия вид доставка. Но като цяло доставката АлиЕкспрес Стандарт Шипинг е платена и по-бърза. Ако я виждаш като безплатна но от този тип, то значи ти е добавена в цената на артикула ;). Все пак има и голямо значение, че поръчките са от периода на намаления 11.11, където според АлиЕкспрес генерирания оборот е над 31 милиарда долара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

f484c68a45384a5ef2f4cb5f11b893b0.jpg

Можеш с тази апликация да си следиш поръчките от AliExpress
https://itunes.apple.com/bg/app/17track/id1004956012?mt=8


Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложил съм тази апликация и на двата ми телефона. Лошото е, че с нея не могат да се следят в реално време всички доставки, особено пък тези, които са с минимална стойност 1-2 долара. Необяснимо за мен е как продукти с безплатна доставка на цена до 1,5 долара съм получавал в рамките на 15 дена, а други с цена над 12-13 долара съм ги чакал по 2 месеца и отгоре.

Някой от Вас ползвал ли е оригинално безжично зарядно Apple Watch Magnetic Charging Dock? Заплюл съм си едно, но се чудя дали си струва да се извадят 140-160 лв за него.

 

Редактирано от gog
Добавяне на текст
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обяснението е много просто - тези по 1-2 долара са идвали бързо поради това което избройх като причини в предишния пост, а и също така са били поръчани в доста по-слаб сезон и натоварване на доставките. В момента по цял свят се пазарува яко за празниците и нещата са различни. Между другото от доста години пазарувам от различни китайци и АлиЕкспрес и последната година забелязвам доста подобрение в доставките като време за доставка. Преди година-две много рядко идваше пратка за под 40-45 дни. Преди 11.11 съм получавал пратки за 10-15 дни от деня на поръчване и то не една и две. Напоследък пратка повече от 30-40 дни не съм чакал. Сега покрай 11.11 ще има със сигурност забавяния и повече дни, но това е от натовареността в този период на годината. Имам вече 10-тина пратки пристигнали от 11.11 и в същото време имам такива който са поръчвани преди това намаление и още са на път. Просто логика трудно се хваща, но според мен основната разлика е от разположението на различните продавачи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, което сте написали е така. Примерът който дадох обаче бе далеч преди 11.11. След като представиха новите айфони си поръчах 5 кейса и 2 стъклени протектора за екран и гръб. По същото време за Ноут 9 си поръчах  usb C к Hdmi 4 К, USB 3,1 Тип C до Hdmi адаптер.

Пратките с аксесоарите за Xs max дойдоха в рамките на 20 до 40 дни. В същото време адаптерчето за Ноут 9 не дойде в рамките на защитата която имах и влязохме в спор. Продавачът ми пише това е много натоварен период затова се бави доставката. Пратих му снимки на всички продукти поръчани по това време и получени доста по- рано, за да види, че в този "уж натоварен" период все пак стигат навреме доста пратки.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както уцелиш :) Аз си поръчах диагностичен мултиплексор със срок на доставка 21 дни, той дойде за 5 до централна поща и още два дни до кварталната. Подбирайте си доставчиците да са от големи индустриални зони, напр. Шенцзен, Гуанджоу и т.н. Там нещата вървят на бегом. Не влияе натоварването, а вътрешния транспорт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...