Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

Моят е от Германия (някъде се обърках като писах UK) и не бачка.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз току що си активирах функцията в София на часовник от САЩ с американски акаунт. На жената работи отдавна, но след като колегите са писали, че не става в България се зачудих дали аз не съм сбъркал нещо. Не съм - работи си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Американските няма никакво значение локацията. Винаги работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На часовник произведен за EU, закупен от България, с българка сим карта и с български iTunes акаунт функцийте /ECG и Irregular Rhythm Notifications/  успешно се активират в Гърция. Дали ще продължат да работят в България ще пиша по късно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би, някой БГ оператор да предлага Е-сим ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сим карта в телефона, чудехме се по назад в темата дали и това има значение. Иначе не никой български оператор не предлага E-Sim.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да потвърдя и аз :)

Качих се на една лодка за разходка ;) 

IMG_4284.thumb.JPG.1ae9054962bf9eda16deea51203bca72.JPG

Щом минах границата:

IMG_0642.thumb.PNG.0114d4a2186fd6037916d0dcf28f9aed.PNG

Веднага пробвах да активирам:

IMG_0643.thumb.PNG.4265b4f9864779c471dcf46e5fba04e0.PNG

 

Стана без проблеми:

IMG_0644.thumb.PNG.33921ae4df291e8483cedf6d929b136b.PNG

 

Без никакви други настройки... :) И продължава да работи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи всички с четворки - на екскурзия до Гърция, ако разбира се продължи да работи след това де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, skpavlov написа:

Пробва ли някой в Турция.

https://www.apple.com/watchos/feature-availability/

 

Турция не става.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идвайте в Русе - ще ви возя на лодка ;) или каяк !

 

Хехе.. Нова идея за бизнес:

"Активиране на EKG и разходка с лодка по Дунав" :)

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел с дрон от Русе. Може да ви ги активира от някое кафе в центъра на града.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, momchil_g написа:

Имам приятел с дрон от Русе. Може да ви ги активира от някое кафе в центъра на града.

Ами да ;) С дрона да ми донесе телефона и часовника до реката, където ще бъда аз с лодката или каяка за да мога да ги активирам ръчно ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес ми донесоха 4- ка от Щатите и с разочарование установих, че ЕКГ не може да се активира.Ще помоля, тези от вас, които го активираха в БГ, да споделят, дали все още е активно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят е серия 4 от Щатите и не съм го активирал ЕКГ-то по никакъв начин. Просто си беше там и си работеше, както и си работи в момента. Току що го пробвах. До колко си сигурен, че е наистина от Щатите? Имаш ли документ които удостоверява чрез серийния номер, че наистина този часовник е купен от там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на обяд,сестра ми го купи от Чикаго и го прати по човек,който пристигна днес.Пробвах със смяна на региона и в телефона и в часовника,но пак ми изписва, че моя регион не поддържа услугата. 

ПП.След като го активирах, го ъпдейтнах с последната версия и чак тогава пробвах ЕКГ.Дали с последната версия, не са променили нещо?

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да са променили нещо в тази посока. Няма логика, защото те засичат часовниците за тази функция по серийния номер. Странно е, аз лично бих отворил кейс в съпорта на епъл, след като имаш документи за покупката и можеш да докажеш всичко. Звучи нелогично да не работи, може и да има някакъв вид проблем в часовника и да изисква преинсталиране на софтуера или не знам и аз какво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като знам как Apple процедират, нищо чудно и да са ни резнали нещо, с последните ъпдейти.

Друго,което ми идва на ум е, че ID-то ми е Бг.Не стана ясно, от по-задните мнения, дали това няма значение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Представи си ситуация - Американец си и купувайки го си нямал време да го активираш, защото е трябвало да пътуваш за Европа. И отивайки там го активираш и нямаш ЕКГ. Директно ги съдиш ... Не вярвам да са си позволили подобно нещо, особено след като вече го активираха и за някой големи европейски държави. Бих отворил кейс по въпроса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има резон в предположението ти, но акаунта ми е български и нямам основание, да търся съдействие, след като официално услугата не е достъпна в моя регион. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да се логнеш с USA account.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да правя, защото нямам такъв.Не ми се занимава по тази схема,че много играчка  с телефона. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих си US акаунт и го вкарах в един 5S, но проблема си остава.Пак ми изписва, че услугата не е достъпна в този регион.Може би, както по-назад се писа, ще трябва да активирам ЕКГ в страна, с активна услуга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте. Изчетох до 100-тното мнение но не видях някой да споделя мнение за това дали е воден часовника. В спецификациите някъде виждам 50 метра. Това значи ли, че ще мога да се къпя с него?
Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, водоустойчив е и можеш да се къпеш/плуваш с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...