Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

Току що прочетох в reddit, че проблема с дрейна съществува от последната бета на ios 13. Часовника е свален сутринта от зарядно, а сега е на 58%. С бета 3 си издържаше два дни. А телефона без много употреба до 3 дни. Дали е възможно да се свали до бета 4 с 3UTools.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В istyle не видях стоманени — само алуминиеви корпуси предлагат към момента. Може само да опипват пазара с по-евтини модели.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Стоманените са с ЕКГ и за това предполагам, че не ги внасят.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички С4 имат ЕКГ. Просто опипват почвата. А и сигурно не очакват да се избият да продават стоманени на българския пазар.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това EKG има ли вариант да се активира тук, или трябва да търся vpn?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах различни варианти,включително с нов щатски акаунт,спиране на локализацията и VPN, но не можах.По-назад се каза, ако съм разбрал правилно, че ако излезеш в страна, която потдържа EKG, може да се активира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За навън е ясно. То вариантите да си “навън” са ip адрес или локализация. Може би нещо и с оператора...там вече не съм наясно. За това питах дали някой се е заигравал. Благодаря.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за може би глупавия въпрос, но не съм следил досега информацията за часовниците на Apple.
Видях, че сред страните, където ЕКГ е активно е и Гърция. Аз така или иначе до края на лятото съм тук, как мога да го активирам, ако си закупя часовника?
Да го купя от тук, да си го взема от БГ, но да го активирам тук, да сменя региона на телефона на Гърция?
И после наесен като се прибера, тази функция ще продължи ли да работи?
Благодаря.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е в Турция да активира ЕКГ-то?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не нужно нищо специално, може да си с български акаунт с българска локализация, само да си в страна която се подържа. Активираш го в Гърция и докато не си ресетнеш часонвника ще работи, навсякъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Важно е да се спомене, че освен физически да си в гърция/турция, трябва и региона на устройствата да се смени на съответната страна. Писали сме го това вече...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз с Български регион съм го активирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да предложи читаво зарядно? Искам да имам още едно в колата. Взех едно от алито....трагедия. Загрява, зарежда с 10% на час. Бих дал и някаква по голяма сума - стига да е читаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да предложи читаво зарядно? Искам да имам още едно в колата. Взех едно от алито....трагедия. Загрява, зарежда с 10% на час. Бих дал и някаква по голяма сума - стига да е читаво.

IStyle там не продават ли ? Аз съм купувал кабел скъпичък 50 лв , но оригинален.Можеш да провериш.

 

https://istyle.bg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички С4 имат ЕКГ. Просто опипват почвата. А и сигурно не очакват да се избият да продават стоманени на българския пазар.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Да, грешката е моя. Стоманените имат eSIM.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алуминиевите също имат версия с е-сим. Познават се по червеното кръгче на коронката. https://www.apple.com/uk/shop/buy-watch/apple-watch/space-grey-aluminium-black-sport-band?preSelect=false&product=MTVD2B/A&step=detail#

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че няма стоманени без cellular. Така че ако искаш такъв, взимаш cellular варианта, без да можеш да го ползваш реално у нас. Може би това е основната причина да ги няма по нашенските магазини.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем. Не ми се появява и съответно не мога да инсталирам ЕКГ апа от приложението Health на телефона на часовника. Дали от бетите на ios 13 се дължи или имам някакъв друг проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си в БГ, не можеш.То и си ти изписва, че в този регион услугата не се поддържа. Последните страници има доста писано по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

то въобще не мога да инсталирам апа на часовника

в телефона не ми излиза тази опция

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не пия и не съм

нали от хелт на телефона трябва да ми излезе опция да се инсталира в часовника - е там нямам тази опция

нито в часовника имам такъв апп

Редактирано от jh_ivanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В профила ти не пише с коя серия iwatch си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази икона имаш ли я?

4650F2BC-FCB5-4311-979C-A10E1865A5AF.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...