Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

Да за това говорим. На моя часовник това го няма.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм в Гърция, смених региона на Гърция от телефона и ми позволи да активирам ЕКГ:

2b3b477e954ba83363366eadb0e0294c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на моя часовник (4), когато пусна outdoor run и започва съответно да отчита и пулса. Обаче в 90% от случаите след около 15-20 Мин спира да го отчита. Помислих, че е нещо свързано с изпотяването, но дори и да избърша китката и часовника не се оправя. Забелязал съм, че понякога след около 20 Мин пак започва да отчита. Някой с подобни наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като отвориш тренировката, се вижда дали ти е отчитан пулса през цялото време.Иначе не съм следил, дали през цялата тренировка показва пулса на дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го отчита явно през цялото време. Странна работа.

53df86384c954738890abecda020b04f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включи си тази опция:
IMG_4583.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото разбирам, ако я включа, тогава ще имам неточности и т.н?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа, да. Грешка на езика. Т.е. не трябва да ти е включено.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених телефона колеги, трябва ли да ресетвам часовника за да го сдвоя с новия тел? Нещо не мога да намеря друг вариант да го закача за новия телефон. А не ми се настройват нещата по часовника н ново. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то си има бекъп, няма да настройваш, ако си го направил де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реших да не създавам нова тема, но в последната бета на watchOS 6 са открили информация за титаниев и керамичен Apple Watch.

Белия керамичен модел яко блазни. Дано само да не пуснат 4та серия с нови покрития, че ще съм с много смесени чувства. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По повод горното мнение, някой дали знае ще излиза ли нов модел? Засилил съм се да купувам стоманения, и ще е тъпо да не изчакам два три месеца, но приятелят ми сега е в Америка и може да купи. Ако са само подобрения няма проблем, но се носеше слух че ще пуснат модел който да мери и захарта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това със захарта е от много време, но мисля че още не са готови да го направят. Иначе ми е блян голям това ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bobiikonomov написа:

По повод горното мнение, някой дали знае ще излиза ли нов модел? Засилил съм се да купувам стоманения, и ще е тъпо да не изчакам два три месеца, но приятелят ми сега е в Америка и може да купи. Ако са само подобрения няма проблем, но се носеше слух че ще пуснат модел който да мери и захарта?

Стоманените са само Cellular и са по-скъпи, а в БГ няма E-sim.Алуминиевите са само около 40$ по-скъпи тук, от колкото в Щатите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес ходихме от работа на тези годишни медицински прегледи.

Използвах възможността и помолих кардиолога да направим веднага след него и с часовника ЕКГ и да ги сравни и даде мнение. Разбира се, няма как само часовника и с един пръст да ти направи пълно ЕКГ, все пак техния уред има сензори по цялото тяло.

Но беше учуден как това, което часовника мери е доста точно. Каза, че за хващане на аритмия е супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

9209CBB7-1C2F-41D6-90A7-DBE4E96096AC.thumb.png.e7fa6fb65703e68cd715a06fff86486d.png
Вярно си е топ оферта. Поръчах един :) Такава оферта очаквах по Коледа, но закъсня с 2 месеца :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързо работят тея Теленор. Вчера го поръчах, след час ми пратиха мейл, че го пращат и днес дойде :) 

 

B60C75B3-BC0E-47ED-9E18-A9AF9784E26A.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз поръчвам един сега. Цената ми се струва супер. Дори в чужбина не успях да открия такава цена. Днес го гледах наживо и 44 ми приляга много добре на ръката.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. В момент в теленор apple watch series 4 е на 599 лв. Въпроса ми е каква е разликата между този часовник и другите от series 4 които са по около 850 лв. И въобще има ли такава или просто е на промоция в теленор ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен просто чистят складови наличности,защото реално Apple спряха да го произвеждат. Дори като го взех от куриера на кутията има цена 899.99лв. Аз взех моя в сряда и съм супер хепи. Сега трябва да си сменя и телефона с 12 живот и здраве.2218d1b077ba988ca1b0be2744f2eece.jpg

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден, някой случайно да има информация дали Теленор имат Apple Watch в наличност по магазините?

Идеята ми е просто да мина да разгледам / пробвам на ръката. 

 

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя опит показва,че няма. Обиколих няколко магазина в Пловдив и навсякъде ме отрязаха като в единия едва не ми се скараха,че съм искал такова нещо. Най-добре ако имаш възможност отиди до iStyle. Имат изложение и двата размера на 5-та, която като размери е същата.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...