Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

Имам три греди с тях. Първо си поръчах силиконов кейс,обхващащ и екрана. Идеята ми беше,да защитя часовника, при сериозен планински преход ( Ком-Емине ).След няколко часа преход,потта от китката кондензира между кейса и дисплея и тогава започва едно спонтанно активиране на различни функции и приложения . Изтърпях го до четвъртия ден и го изхвърлих. Поръчах и два различни не знам си колко 3-4 D-та. С тях проблема беше, че дисплея не можеше да отчете жестовете,които започваха със слайд от самия край на екрана. Иначе, при натискане си отчиташе коректно. От три месеца чакам от Китай няколко меки протектора,но явно с короновируса ще почакам още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам стъкло от ден първи, в неделя ме спаси от счупване / пукване на дисплея. Отнесе го само протектора?.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ползвам на моя и до онзи ден успях да го опазя цели 5м и половина, без да искам го тръкнах в банята на стената по плочките и се надра .... баси ...а оцеля на падане, всеки ден във фитнеса чукване тук там а сега от едно нищо.  Не знам дали може да се полира по някакъв начин и дали ако сега му залепя предпазно стъкло ще се скрие драсканото. Има ли такива които залепват изцяло не само по краищата и колко са ефективни на допир ?

 

5d3a91de998abde80bd46433f2ef5015.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Часовника и телефона от различно място ли взимат информация за времето, че има разлика в градусите? 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само 700 долара, кво му плащаш...между другото така е доста по-грозен, поне според мен, не знам какво визираш под "истински", ма тая крива коруба с "пироните" отгоре и подарък не бих я взела (пак собствено мнение де, но някои явно може да се хареса).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В „алито” ще го изимитират за 10$ примерно


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубава стоманена каса за аналогов часовник е няколкостотин евро производствена цена(повече от AW по принцип), не знам какво не ви харесва? Изработката на корпус с хилядни(или под) толеранс не е безплатна. Навремето си купих от али Element case за петицата(18$) и при сглобяването ми пукнаха стъклата и корпусът замина. Сега съм с оригинален, защо струва 80$ е ясно и на хората със запетая между цифрите на IQ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качеството струва пари. Материалите, труда, R&D всичко това идва на някаква цена.

Ако си ценител купуваш, ако не си не купуваш или търсиш при Джак Ма. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че цялостната идея на Apple Watch е спортен часовник с някои медицински функции, няма нищо общо с класическите и като такъв самата идея да прилича на тях, дори и с качествен кейс е нелепа, отделно, че посоченото струва повече от самия часовнк, а далеч не го докарва на вид. Както и да е, не ми харесва, но на някои хора може да им хареса, всеки си има вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Деси - който иска "истински" часовник едва ли ще носи епълската играчка. Казвам го като внук на часовникар. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз като внук на часовникар ви го казвам :)

Много хора носят и харесват Епъл уоч, но той си е спортен часовник, ако в ежедневието си трябва да си по-официално облечен и малко от малко имаш вкус, знаеш, че спортният часовник не е ок. С аксесоар като този това става възможно. 

Но всичко това няма никакво значение, защото ако ти харесва и имаш възможност купуваш, ако не не купуваш. Пуснах го само, защото ми се видя интересно, пък и знам фирмата и че правят много качествени, макар и по-скъпи неща.

Пийс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Прехвърлих си gmail-а на стоковия мейл клиент, обаче на часовника не ме известява за нова поща нито със звук, нито с вибрация. Някаква настройка ли трябва да се направи?

Оправих се, мерси.

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нося и двата вида

Едновременно ли


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Някой да е плувал в морска вода с алуминиев часовник? Или да не рискувам по-добре 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рискувай, таман ще кажеш как е. Може и да се прецака, но ти ще си изпитател-офтопик, не се сдържах


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм плувал, след като излезеш просто го изплакни и с нормална вода.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Три години влизам със S4 в морето нищо му няма, все пак за това е правен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя часовник (40mm 5-то поколение) редовно си влиза по океани и морета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят също не излиза от солена вода по цяло лято всеки ден. Втора година вече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

От известно време ,може би от последния ъпдейт, се появиха някои аномалии, при зареждането на часовника. Забелязах, че рязко се влоши издръжливостта на батерията. Все още състоянието и е прилично, на 87% живот, затова си мисля,че друг е проблема. Установих, че като стигне зареждането на около 95%, много бързо, за може би 5 минути , заряда стига до 100%. След като го сваля от зарядното, независимо дали е на ръката ми или не, за около 5 Мин , пада на 95%. Изключих оптимизацията на зареждането, но проблема си остава. Пробвах други зарядни и пак си е така.  След различни експерименти, установих следното : Сваляйки го от зарядното на 100%, изключвам часовника и го включвам отново да се зарежда. След като се включи, заряда на батерията показва 94-95%. След около 20-на Мин, заряда стига 100% и вече след това,разхода на ток си върви без аномалии и съответно, часовника си кара колкото преди. Не ми е опция, всеки път при зареждане, да правя горните еквилибристики и това ме дразни. Вероятно е бъг, затова ви питам, дали някой има моя проблем.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам видимо намаляване на живота на батерията на IWatch 5 42mm. Преди няколко ъпдейта, с гасене докато спя, си изкарваше между 3 и 4 дена. Сега трудно стига два. Вечерно време не ми комфортно да спя с него и за това го спирам. Също много често почна да не иска да се отключва от телефона. Естествено, веднага след ъпдейта го разкачих от часовника и после обратната процедура, като не съм връщал нищо от бекъп (за да елеминирам евентуални драми)

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При всяко приближаване до 20.09 се случва влошаване на работата на айфона и часовника при мен . IPhone 12 pro max започна да не изкарва 1 ден батерията. Планирано или не - това ми прави впечатление!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...