Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

Никъде не намирам тема за новия часовник и реших да направя такава. 

Citytel обявиха прилични цени и веднага си поръчах. Ще ми бъде първи часовник на ябълката. Следващата седмица очаквам доставка. 

Ако някой вече си го е взел, може ли да споделите впечатления?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак голяма надценка , не знам това заради гаранция ли го правят но 1000лв както и да ги смятам в долари не излиза сметката.....


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така се надявам, някой от българските оператори да почнат да предлагат eSIM. От 2015 съм с първия и наистина ми е доста полезен, но не намирам причина да го сменя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от миналата година се каня да ми донесат от щатите и май тази Коледа ще поръчвам


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ситит-л не е най ниската цена. Разгледайте по подробно. Не искам да правя реклама. И аз мисля да купя четвърта серия. Един въпрос само ме интересува тъй като към момента получавам противоречива информация от два официални/оторизирани вносителя на Ейпъл. Кой извършва гаранционни ремонти на часовниците в България.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега кажи къде е най-ниската цена за да направим сравнение и дали излиза сметката


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се доближът до 800-850 лева може и да се помисли, ама на 1000 лева да си го ползват. И аз съм с серия 1 и честно казано не съм убеден че е за смяна. Може би само батерията на новия ако кара повече може да ме впечатли и да ме кара да се замисля по-сериозно. В щатите идва под 800 лева ( ако има кой да ти го докара ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчерпана наличност


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен по големия макари с малко дисплей ме блазни и блутут 5. Като характеристики е много по добре от 4.2. А за eSim направих запитване към мтел и обещаха да ми отговорят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не е до оператор, а до Епъл. Броят се на пръстите на ръката страните, където работи. А и на всичкото отгоре - няма роуминг. Аз поръчах space black stainless steel 44mm c Milanese loop. Чакам го към средата на октомври.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност единственото нещо, което няма да работи тук е ЕКГ, ако не се лъжа.

Но така или иначе, разбрахме от първия път. Няма нужда да се повтаряш. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако се купи от Америка и се ползва тук няма ли да работи екг или ще е свързано с локация може би....


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекар кой да ми го разчита, не, че и аз не мога но все някой колега ще ми го разчете.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя идеята не е някой да ти го разчита а при проблем да ти съобщава и по най-бързия начин да вземеш мерки.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, londongunner написа:

А ако се купи от Америка и се ползва тук няма ли да работи екг или ще е свързано с локация може би....


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Мисля, че зависи от държавата, която ти е сетната в акаунта в App Store. Ако си с щатски акаунт, ще можеш да го изтеглиш. Ако си като мен с Български - нъц.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да поръчам за Коледа един и ще разбера.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ако си с USA account ЕКГ-то ще работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би ще отчита, но няма да има основната си функция за връзка с личния ти лекар ...

 

А може и да е ограничено по локация и да не работи съвсем, което е по-вероятно, защото иначе може да тръгнат едни дела и да стане страшно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, kal1ch написа:

Всъщност единственото нещо, което няма да работи тук е ЕКГ, ако не се лъжа.

Но така или иначе, разбрахме от първия път. Няма нужда да се повтаряш. :) 

Не знам с какво съм се повторил. Мнението ми беше в контекста на предишния пост (този над моя) относно esim/cellular. Така че - не, няма само ЕКГ да не работи в БГ. Celullar също няма да работи, ако ще да си плащаш план на американски доставчик (понеже часовникът не поддържа роуминг). Apple Pay също не работи. Общо взето, не можем да се насладим на най-големите глезотии на часовника, с които Епъл облъчват американците, че имат нужда от тях. 

Мен най ме дразни това, че ако искаш стоманен, трябва да си вземеш cellular. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DreamcatcheR мнението ми беше в отговор на gorgior, но някой е зачистил темата след това и изглежда, че се заяждам с теб. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно :) не бях влизал скоро, така че не съм видял какво се е писало.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разочароваха ме днес. Не са получили 44мм бройки и ги очакват най-рано следващия Вторник.

Междувременно звъннах навсякъде където има "на склад" и всички казват най-рано следващия Вторник. Б*си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се получи същото, остава за другата седмица. Явно от едно място сме поръчали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тази седмица няма бройки. Започвам да се съмнявам, че чакат доставката, която е за 9 Ноември.

То ако ще е така, направо ще си го поръчам от Германия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...