Премини към съдържанието

Recommended Posts

Сложил съм тази апликация и на двата ми телефона. Лошото е, че с нея не могат да се следят в реално време всички доставки, особено пък тези, които са с минимална стойност 1-2 долара. Необяснимо за мен е как продукти с безплатна доставка на цена до 1,5 долара съм получавал в рамките на 15 дена, а други с цена над 12-13 долара съм ги чакал по 2 месеца и отгоре.

Някой от Вас ползвал ли е оригинално безжично зарядно Apple Watch Magnetic Charging Dock? Заплюл съм си едно, но се чудя дали си струва да се извадят 140-160 лв за него.

Редактирано от gog
Добавяне на текст

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснението е много просто - тези по 1-2 долара са идвали бързо поради това което избройх като причини в предишния пост, а и също така са били поръчани в доста по-слаб сезон и натоварване на доставките. В момента по цял свят се пазарува яко за празниците и нещата са различни. Между другото от доста години пазарувам от различни китайци и АлиЕкспрес и последната година забелязвам доста подобрение в доставките като време за доставка. Преди година-две много рядко идваше пратка за под 40-45 дни. Преди 11.11 съм получавал пратки за 10-15 дни от деня на поръчване и то не една и две. Напоследък пратка повече от 30-40 дни не съм чакал. Сега покрай 11.11 ще има със сигурност забавяния и повече дни, но това е от натовареността в този период на годината. Имам вече 10-тина пратки пристигнали от 11.11 и в същото време имам такива който са поръчвани преди това намаление и още са на път. Просто логика трудно се хваща, но според мен основната разлика е от разположението на различните продавачи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което сте написали е така. Примерът който дадох обаче бе далеч преди 11.11. След като представиха новите айфони си поръчах 5 кейса и 2 стъклени протектора за екран и гръб. По същото време за Ноут 9 си поръчах  usb C к Hdmi 4 К, USB 3,1 Тип C до Hdmi адаптер.

Пратките с аксесоарите за Xs max дойдоха в рамките на 20 до 40 дни. В същото време адаптерчето за Ноут 9 не дойде в рамките на защитата която имах и влязохме в спор. Продавачът ми пише това е много натоварен период затова се бави доставката. Пратих му снимки на всички продукти поръчани по това време и получени доста по- рано, за да види, че в този "уж натоварен" период все пак стигат навреме доста пратки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както уцелиш :) Аз си поръчах диагностичен мултиплексор със срок на доставка 21 дни, той дойде за 5 до централна поща и още два дни до кварталната. Подбирайте си доставчиците да са от големи индустриални зони, напр. Шенцзен, Гуанджоу и т.н. Там нещата вървят на бегом. Не влияе натоварването, а вътрешния транспорт.

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен винаги идват до 14 дена даже и не поглеждам с каква услуга поръчвам!
90e7cb4edb791ab4590c3f1529c167e6.jpg
301e66a9c354f824776cdeed849d9cd7.jpg

Sent from my iPhone XS Max Dual using Tapatalk Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От днес официално се присъединявам към клуба на притежатели на apple watch 4 в България. Заради това, че държах на конкретен модел ми се наложи да изчакам поне 25 дена повече, дано чакането да си е заслужавало.

Спорен ден!

47379813_2250632681927079_3115883071124013056_n.jpg

watch 4.jpg

• Харесвам 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си го ползваш!

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията Деси!

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със здраве, няма да съжаляваш!

Тази каишка отива много на часовникаa7670f662e21fe927b4ac46b609ca58f.jpg

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подозрително заприличва на Rado с нея :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успяхте ли да подкарате ECG app-a? При мен смяната на региона (и на 2те устройства) + рестарти не помогнаха.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направили са го така, че да не може да се включи със смяна на региона. Явно засичат и по друг начин къде се намира потребителя. Големи са п*******и. 

Почнаха много да ме дразнят с това софтуерно ограничаване на функции по регион. Не стига че плащаме повече от тъпите американци, че и не ни дават да си ползваме функциите на устройствата.

• Харесвам 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С часовника изобщо не съм запознат, но някакъв VPN няма ли да свърши работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм тръгнал да си правя ЕКГ всеки ден, ама ми беше интересно за тест. Това все пак е един от сел-пойнтовете на С4 ебаси.. То News апп-а дори не ни дават, какво остава за ЕКГ. Дали не засичат по сериен номер от къде е закупен часовника? Моят е от Германия. Другият вариант е да е на база локация. Ще изчакаме да видим дали ще се появи уъркараунд.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро е по локация. Ти можеш да си купиш часовник от всякъде и да си го ползваш в Америка. Но тия са капути, та всичко е възможно. Това  Уоки-Токи функцията барем работи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде пишат, че е по сериен номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това значи ли, че ако часовника е закупен от шатите ще може да се ползва ЕКГ функцията в България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало. Ако някой има щатски часовник, нека пробва и да сподели. :)

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят часовник е Щатски и имам ЕКГ апп. Регионът и физическата ми локация е Дания, така че изглежда че наистина зависи само от серийния номер.

• Харесвам 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да постнете коя е оригиналната ECG app щото ми излизат платени и свободни. Моя AW е от дойчланд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя е инсталирана на часовника по подразбиране, не се сваля от app store.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3b9eeca65d3860c3df3a62818467e4c3.jpg

74ec9e507e0f65c9c49aeb7167580eeb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход