Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch S4


kal1ch

Recommended Posts

Някъде има ли списък на държавите, които го поддържат? Уж търсех, ама не намирам нищо подробно? Питам защото другия месец ще ходя до Турция и се интересувам от там ще мога ли да го активирам.....
И още един въпрос - ако отида в държава, в която се поддържа как трябва да се активира? Нещо конкретно трябва ли да се направи или трябва приложението само да се появи на часовника?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, anych написа:

Някъде има ли списък на държавите, които го поддържат?

https://www.apple.com/watchos/feature-availability/

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Блгодаря! Уж точно там гледах.... кьорава съм явно
Значи до Гърция ще се ходи.
А как става “активирането”?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, anych написа:


А как става “активирането”?

 

Стартирате "health" програмата на iPhone, oтивате в "Health data" от там намирате "Hearth", търсите "ECG" и следвате указанията !

Редактирано от shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Дано тези указания се появят, когато се намирам в държава, която поддържа ЕКГ, че сега не става нищо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ги има и сега.. Я вижте на часовника дали имате тази програма ? Ъпдейтнахте до 5.2, нали ?

 

 

IMG_0610.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмита я има на часовника, но първо трябва да се Set up от телефона.

Няма как да се излъже, трябва да си в подържаните държави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен големия проблем с териториалните ограничения за тази функция идва от наименованието "ЕКГ" - за да може даден продукт да изпълнява точно тази функция най-вероятно трябва да има разрешение от регулатори в различните държави, континенти и т.н. 

Ако бяха измислили някакво маркетингово име сигурно можеше да им се размине. 

И въпреки това, ние попадаме в Европейската Икономическа Зона, така че щом не са ни го разрешили, докато не видим официална продажба на часовника тук, едва ли ще ни пуснат и ЕКГ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът с данните е индивидуално за всяка държава, въпреки евро разпоредбите. Епъл трябва да уредят юридически въпроса със здравните институции на всяка държава и с КЗЛД у нас. 

Павка, чета и аз, но W4 за американския пазар 100% работи навсякъде и без уговорки.

преди 6 часа, shaman написа:

Моя например е английски и с 5.2 би трябвало да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.04.2019 г. at 20:03, Alxx® написа:

 Павка, чета и аз, но W4 за американския пазар 100% работи навсякъде и без уговорки.

Щото са гадни копелета както писах ;)

Не ни имат за нищо изродите... Даже се бях замислил да се свържа с някой от нашите евродепутати да заплашат Apple с бан в европейския съюз защото не изпълняват доста от изискванията свързани с локализацията... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

O, хайде малко по-сериозно, кои изисквания не изпълняват? Website-a им е на български, всичките документи също са локализирани, какво повече искаш? И сериозно ли се надяваш някой от нашите евродепутати да направи нещо по въпроса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Искам да попитам има ли някой от вас, който в крайна сметка си купи apple watch S4 от сити тел? Искам да го взема за подарък и се притеснявам дали всичко ще е наред.. Преди години си взех iphone 6s от там и не съм имала никакви проблеми, но напоследък чета доста противоречиви мнения и почнах да се замислям. Също така знаете ли от къде ги внасят? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През weekend се обзаведох с W4 от Plesio, имат всички модели и цените са им нормални. Дават две години гаранция. Имат отворени часовници, които могат да се разгледат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия ми Apple Watch Series 1 е закупен от Сити тел, но не съм имал проблеми с него и не съм се обръщал към тях по никакви въпроси. Не знам от къде са им внос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Exttasy написа:

Здравейте, 

Искам да попитам има ли някой от вас, който в крайна сметка си купи apple watch S4 от сити тел? Искам да го взема за подарък и се притеснявам дали всичко ще е наред.. Преди години си взех iphone 6s от там и не съм имала никакви проблеми, но напоследък чета доста противоречиви мнения и почнах да се замислям. Също така знаете ли от къде ги внасят? 

Внасят откъдето им е изгодно, търговци са все пак. Светльо е мъжкар и не вярвам ако имаш проблем да не го реши подобаващо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговорите. Вчера го поръчах от Плесио (съвсем бях забравила за тях). Надявам се всичко да е наред. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 часовника съм поръчвала от ситител и да чукам на дърво не съм имала никакви проблеми :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой с W4 случайно да предостави продуктовия или каталожен номер на модела, за да го поръчам, всъщност този, който се води Щатски?

 

 

Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Exttasy написа:

Много благодаря за отговорите. Вчера го поръчах от Плесио (съвсем бях забравила за тях). Надявам се всичко да е наред. 

Хубаво си ги забравила...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, JmeLche написа:

Някой с W4 случайно да предостави продуктовия или каталожен номер на модела, за да го поръчам, всъщност този, който се води Щатски?

 

 

Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro

 

Моят е MU6D2LL/A (Space Gray Aluminum Case - Black Sport Band)  а на съпругата MU682LL/A (Gold Aluminum Case - Pink Sand Sport Band). И двата са от Щатите и всички функции си работят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси


Sent from my iPhone XS max Dual using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На сайта на Епъл можеш да видиш всеки продуктов код в линка, като отвориш съответния продукт до ниво 'buy'.
3abededd8917dee6150aa2a91c0b47bd.jpg308700bdc90bb87231e3b87c66a59632.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам някой с Германски часовник проработи ли ЕКГ-то?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си в Германия ще работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...