Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Приложение за Wallet


chayanne

Recommended Posts

И не трябва да избереш “add to wallet”??? Или някак си магически се появява в wallet без да си му разрешил... !?

Редовно летя с различни авиокомпании — седем, ако трябва да съма точен, и никога пасса не се появява сам в портфейла.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да стане ако не дадеш команда “add to wallet”? Как ще се намърдат директно ми е интересно ?


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и последния пост ти е за триене , индианци сме били...? Дали?


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох  Григореее, напишках се бе ????????  Чети какво те питат хората, инъче става че всички спорят колко е 1+1 , единия казва 2, другия отрича и казва 2 е :)

Явно със "И въобще това приложение с айфон за територията на страната ни си е чисто безсмислено" ние сме разбрали че говориш за Wallet, а ти си говорил за Пасс2 , или ?

 

Ох....изтрийте ми мнението моля ?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека по-добре да стои, може тогава и той да разбере думите ти, но едва ли!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Чудя се за “ЧЕЗ” дали може да се направи. В магазина има едно , но не е ОК


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте ,имам iphone xs , във приложението wallet не ми излиза бутона със койъо трябва да добавя карта , от къде може да идва този проблем, Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се аз съм във лондон забравих да кажа , приятелката ми има xs max ,и го няма този проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не пречи да си в Лондон. Въпроса е регионалните настройки да са ти за UK, а не за България.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Pass4wallet

Много лесна за ползване, добавя всичко :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Pass2U wallet има доста повече темплейти


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да, макар и някой и доста грозни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте! Виждам, че в темата е объсждано приложението Pass2U Wallet. Полвам го от няколко дни, успешно добавих и използвах картата си за Лидл, но не мога да добавя тази за Била. Когато сканирам баркода ми излиза, че темплейта има различен тип баркод от този, който сканирам. Самия темплейт е с баркод '128', но баркода на картата ми Била е 'EAN-13', имате ли идея как мога да си добавя картата? Всички темплейти (доста от тях създадени от българи) са с баркод '128'. Мерси предварително! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти го конвертира на 128 и ще работи пак, четеца в била ще го разпознава :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.11.2021 г. в 22:17, profusion написа:

Ще ти го конвертира на 128 и ще работи пак, четеца в била ще го разпознава :)

Благодаря! За съжаление нещо не се получава, пробвах с 3 различни карти на Била, поне 5 различни темплейта в приложението и след това в магазина картата не се разчете при нито един от опитите.. 

Успявам да сканирам само физическа карта, дигиталната, която имам не успява изобщо да се сканира, излиза ми грешка 'The default barcode type of the template is not applicable with your scanning, please use other card'. Явно нещо не успява да конвертира дигиталната..

Редактирано от asen1312
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението на самата Била си има дигитална карта, ако не е много зор да е в портфейла, можеш да си ползваш нея.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята била карта е през приложението(новата карта) и си работи без проблем. Пробвай ръчно да сложиш данните.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dessyteneva написа:

Приложението на самата Била си има дигитална карта, ако не е много зор да е в портфейла, можеш да си ползваш нея.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Аз си ползвам тази в приложението, но идеята ми е да не се налага да влизам в него всеки път, а да я добавя в 'Wallet' и по-бързо да я сканирам.. живе до магазин Била и ходя доста често до там.

 

преди 4 часа, venelin111111 написа:

Моята била карта е през приложението(новата карта) и си работи без проблем. Пробвай ръчно да сложиш данните.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Пробвах и ръчно да я добавя, по няколко различни начина въвеждах номера на самия баркод (с поставяне на интервали на различни места) Сканирах си я в приложението на CardBox и въведох номера и по-същия начин в Pass2U, но пак не проработи.. А ти кой темплейт точно ползваш и как си я въвел, както е написана в приложението на била ли - '9 хххххх хххххх' или '9ххх хххх хххх х' (CardBox я въвежда по вторият начин).


Благодаря за отзивите! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная как не работи при теб, 3 карти съм направил, и работят както на каса така и на селф-чекаут. Имам и темплейт публикуван търси с ключова дума  billa card никнейм vebaev. 
ПП ръчно никога не съм пробвал.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и аз ръчно не съм ги слагал данните, бе само предложение


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...