Премини към съдържанието

Recommended Posts

Е сега чак безмислено, за самолетни билети ми е толкова полезно, паса ми излиза в точния час за бординг! (което си бачка перевктно и в БГ)

• Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен билетите сами си ми отиват във валета. Но аз пътувам с други компании сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как сами да си отидат там, независимо от компанията. А кой, как и за какво си ползва телефона или приложения е въпрос на личен избор и предпочитания.

В отговор на колегата с метро-железницата:

Ако картата ти е магнитна, няма как да стане с каквото и да е приложение. За wallet трябват баркодове

• Благодаря 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При всяка онлайн регистрация в сайта на украинските международни линии и на wizzair билета ми сам си отива във валета. Нямам против всеки да ползва което и каквото приложение иска, но без да сте проверили не говорете.326099a888c89c79fd3fef426f45c5c8.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не трябва да избереш “add to wallet”??? Или някак си магически се появява в wallet без да си му разрешил... !?

Редовно летя с различни авиокомпании — седем, ако трябва да съма точен, и никога пасса не се появява сам в портфейла.

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да стане ако не дадеш команда “add to wallet”? Как ще се намърдат директно ми е интересно ?

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ми е изтрил предишния пост, но аз съм нахален и ще се повторя:

Обяснявам като за индианци - Шайени, Апахи, Навахи с деветнадесет единици и т.н. , които се правят , че не разбират за какво пиша.

Когато си правя регистрация онлайн примерно в авиокомпания МАУ през мобилното приложение, просто си въвеждам имената, номера на билета и си избирам място в самолета. Приложението ми генерира билет и имам три опции: да го добавя във  Валет,  във Фотос или да го пратя на мейл. Аз му задавам  първата и бордовата карта е в приложението Валет. Всичко това ми отнема ДВЕ минути! За к'ъв уй ми е да си играя с Pass2UWallet?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и последния пост ти е за триене , индианци сме били...? Дали?

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох  Григореее, напишках се бе 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣  Чети какво те питат хората, инъче става че всички спорят колко е 1+1 , единия казва 2, другия отрича и казва 2 е :)

Явно със "И въобще това приложение с айфон за територията на страната ни си е чисто безсмислено" ние сме разбрали че говориш за Wallet, а ти си говорил за Пасс2 , или ?

Ох....изтрийте ми мнението моля 😂

Редактирано от profusion

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека по-добре да стои, може тогава и той да разбере думите ти, но едва ли!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте много, ама темата за Wallet ли е или за Pass2Uwallet?

Въпроса ми е най-вече към модераторчето.

А , и не съм Григор!

И много добре съм прочел, кой какво ме пита. Четете вие какво съм отговорил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от TPEHEP
      За тези от вас, които ползат Moxier wallet, и искат да си синхронизират iPhone със Настолно РС, но не искат да минават данните през сървърите им. Нужен е jailbreak-нат iPhone.
      1. Инсталирайте програмата на РС-то и на iPhone линк , вкарайте всички пароли, които искате в едната програма ( примерно на РС-то). Инсталирайте и iFunBox .
      2. Копирайте файла %APPDATA%\Emtrace\MoxierWallet\wallet.db
      ( за Windows 7 C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Emtrace\MoxierWallet\wallet.db )
      ( за Windows XP C:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Emtrace\MoxierWallet\wallet.db )
      във iPhone //var/mobile/Applications/<7E228D63-3B59-4BEB-BF58-E204CE5AA12D>/Documents/wallet.db
      (Зелените цифри са различни за всяка инсталация/телефон, ориентирайте се по името на app-a в iFunBox-а )
      3. Готово! вече имате цялата информация от РС-то и на iPhone, пароли, кредитни карти, и др. лична информация
      ========================================
      Where is stored Moxier wallet DataBase file, and how to backup it ? How to copy Moxier Wallet file from PC to iPhone ? How to sync Moxier Wallet without servers interaction ? You will need a jailbreaked iPhone for this simple taks.
      1. Install Moxier Wallet both on PC and iPhone from here , put your data in. Install iFunBox for iPhone files access.
      2. Copy file %APPDATA%\Emtrace\MoxierWallet\wallet.db
      ( for Windows 7 C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Emtrace\MoxierWallet\wallet.db )
      ( for Windows XP C:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Emtrace\MoxierWallet\wallet.db )
      into iPhone //var/mobile/Applications/<7E228D63-3B59-4BEB-BF58-E204CE5AA12D>/Documents/wallet.db
      ( Green numbers differ on each iPhone/instalation. Get a clue from app-name in iFunBox info for each subfolder )
      3. That's all ! You can do it as often as u wanna to sync your data.
      Remember, source will overwrite the destination data, it will NOT merge the info.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Кой е бил онлайн:   227 Потребители бяха Онлайн в последните 24 Часа