Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone SE


Shaldurov

Въпрос

Привет на всички, не знам дали тук е мястото на поста ми но ми предстой смяна на смартфона, който в момента е андроид хуавей п9 лите но заглеждам и Iphone SE, заслужава ли си покупката на този модел. Насочил съм се към него защото бюджета в играничен и се двоумя между среден клас андроид или айфон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако си ок с размера на дисплея, скачай, защото SE превъзхожда в пъти дори и флагманите на Samsung, Куравей....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами не мисля,че ще е голям проблем дисплея, а ме притеснява,,че SE е модел от 2016 и дали ще ми служи поне година година и половина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Той ще ти служи, ама по-добре изчакай малко и виж новия Xr, който излиза в края на месеца, по-скъп е, но не прекалено, а има повечето характеристики на серията от тази година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разликата е 1200 лв ?, а и SE-то ще изкара поне още 2 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бюджета ми е около 500 лв и се вписвам с план от теленор да го взема SE, а др вариянт е да търся 6s или 7 втора ръка за тези пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@Shaldurov, за тези пари аз бих избрал 6s или 7 "реновиран" каквото и да значи според някой от нашите търговци, но поне има гаранция, има ги изложени и можеш да си избереш и да пипнеш това което ще купиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се колебай. Телефона е чудесен. Освен размера на екрана (който за мен беше ок) друго "малко" в този телефон няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 41 минути, Shaldurov написа:

От към софтуерна поддръжка ще има ли ъпдейти според вас.

Да. От към софтуерна поддръжка най-вероятно ще поддъра и предстоящата догодина версия на iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
А я да видим колко от вас биха си купили телефона към днешна дата за тези пари???  Нещо не виждам гора от ръце.
Колега за какво са ти софтуерни ъпдейти на телефона?  Аз лично моите съм ги спрял. И за да не съм голословен отвори темата за iOS 12 и прочети мнения на потребители с устройства преди iPhone 7 за да добиеш предства как се държи стар телефон с нова ОС.
За 500лв. от няой оператор ще си купиш телефон с две симкарти и доста по-модерен от СЕ-то. Ако пък много държиш да си айфонджия колегата горе ти е дал оферта за 7-ца. Ако се разтърсиш има и по-тънко от 700лв. Ти си решаваш.

...аз пак бих си взел SE...размер, качествени материали, ювелирна изработка за тази цена ??!?


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...