Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone 6s покупка през 2018г. Заслужава ли си


Shaldurov

Въпрос

 

Привет на всички, гледам в сайта на теленор са пуснали Iphone 6s, предстои ми преподписване на договора и въпроса ми заслужава ли си този телефон предвид това, че е модел от 2016г. 
В момента ползвам Huawei p9 lite и търся нещо което няма да се налага да го сменям след година и малко.
Бюджета е около 500 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Като искаш да дадеш 500 лева и искаш да е iPhone ( нов в случая ) избора е по-добър за модел 2015-та, от 2017-2018 нов андройд не флагман телефон. Въпроса за епъл пей и за запис на разговорите е излишен, защото и хората който са дали 3000 лева за макс също го нямат. Така че, този въпрос по никакъв начин не е релевантен към ситуацията. Човека е написал, че иска iPhone и просто е видял че има възможност за 500 лева да вземе с договор от оператор. По същата причина бихме могли и да му предложим iPhone SE, дори и на по-ниска цена. Просто размера ще е по-малък на дисплея. 

 

Като последен съвет бих дал - ако можеш да изчакаш малко и да събереш повече пари за малко по-висок бюджет, например мисля че ще можеш за 750 лева да вземеш iPhone 7 със договор. Ако ги докараш до 1000 лева, вече избора ти ще бъде съвсем различен и по-широк. Разбира се това е до възможностти. Просто епъл са устройства който са премиум и са скъпи, дори и старите продавани втора употреба или модели на няколко години. 

 

Мисля, че е време темата да бъде заключена. Изказаха се мнения и мисля че е изчерпана. Заключвам темата!

  • Хаха 1
  • Объркан 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...