Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Мрънкайте на съпорта им докато ви изпратят нови с тракинг.
Така накрая в Бг ще отиде в Интерлогистика.
Но понеже Curve няма да посочат ваш телефон, тия хибавци изобщо няма да направят опит за доставка заради “непълен адрес”...
И ако по някаква случайност успеете да се свържете с тях преди да я върнат, ще ви чака в някаква книжарница! която се води и куриерски офис


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си чакам реплейсмънта вече 16 дена, като цяло не е ясно от Револют също съм чакал по 2-3 седмици че и повече. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май тук трябва да се пише:

 

05B5C17B-930B-466A-AB0A-4A3E13C341E9.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 седмици, дойде с нормално писмо в пощенската кутия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата Curve била дошла завчера така че и при мен е баш 2 седмици :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като имам Револют, хич не ми дреме колко ще е превода в родната ми банка в случая УКБ.....евентуално...в бъдеще, щото пак няма да е 0.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Boon вече работи на всички терминали в България, включително и на Борика. Другата седмица ще ми пристигне и картата на Monese и ще видим и там как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз чакам Монесе, но последният път като пробвах N26, Monzo, Boon не бачкаха на борики?! От кога и как Бууна проработи?!

Как разбра, че бачка на всички POS? На кои банки пробва?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От днес работи. Boon не работеше на терминали обслужвани от Борика, но проблема е разрешен. Пробвал съм на терминали на Уникредит и Сосиете. Тъй като имаше доста хора, които бяха пробвали да платят в Лидъл неуспешно, прилагам доказателство.362B6E74-9206-4868-98F3-E53EFC5B25D0.thumb.png.ccf28fd2a50d91a7cf78e94981a38ec3.png4414FE39-7A0F-4EBD-95F2-1A48B6DBB15E.thumb.png.4fb151a8ae8fc6a1512e358baed4b5a2.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

чудно! :) 

Ще пиша как е с Монезе очаквам картата всеки момент. Мога да пробвам с N26 дали става ако са разрешили проблема от Борика (да не би са си сменили БИН политиката) и дали е само специфично Буун...

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам. Странно е че точно приложението което не се поддържа в БГ (Boon) да започне да работи в един момент. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, понякога странните неща си имат логично обяснение ;) , но това е друга тема. Важното е, че вече има вариант да се ползва apple pay в България, докато чакаме Apple да се появи официално тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

profusion, може ли да си ъпдейтнеш първоначалният пост, за да могат хората да знаят, че boon работи на всички терминали. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога, само мод може след време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какви са финансовите параметри за ползване на boon? Преводи към него, плащания на терминал заплащат ли се? Има ли някакви месечни такси или подобни неща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и месечна май беше 1.50 евро и за зареждане не помня колко, за това не е добър вариант, в предвид че и няма левове, и още повече приложението не се поддържа в БГ т.е  ако нещо се оплеска може и да изгориш бе да могат да ти помогнат в превид че не си верифициран като резидент в страната където си се регистрирал.

Последната надежда остана Curve които имат лв. да го интегрират като Монзо, и.....да бачка с борика :) 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 Phyre ако успеят да го вкарат като услуга ще е най-добре. Те са подобни на Boon., доколкото знам го предлагат и за UK в паунди. Ако успеят да вземат лиценз Apple pay за там и да намажем ние ще е най-добре. Но не знам разработчика наясно ли е с тази врътка :) Таксите са поносими ако предлагат Apple pay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя компании като Револют дето имат вече почти 4 милиона потребители не могат още да земат лиценз от 2г, тия Фире с екип от 5 човека надали някога ще успеят :) Там условията са толкова сложни, че ще ги домързи да си го помислят чак :)

Освен това ако Фире е бг институция услугата не се поддържа в БГ, така че шанс (за нас) имат фирми които са регистрирани в страни поддържащи услугата и предлагат не БГ издадени карти.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то и Boon. не са големи колкото Револют но имат. Револют го правят нарочно за да си продават глупавите метални карти... поне аз това си мисля. Transferwise пишат, че до 2-3 месеца ще го пуснат а там има Бг валута ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Boon са услуга на Wirecard които са дооооста големички :) Половината финтех компании ползват техни карти :) Преди Револют ги ползваха преди да могат да издават карти те, Curve, TransferWise също ги ползват тях.

Днес пробвах пак N26, не стана.

Помня че преди писах на Wirecard може и други хора да са писали и така да са се свързали с Борика да са им дали БИН-овете си, и да бачка вече, нямам друго обяснение.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за инфо, днес ми дойде картата на Curve 21.02, а ми пишеше че са я пратили на 20.01....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...