Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Аз това се учудих,че чак днес,поръчал съм ги на UK адрес,там ми е изначално доставката и на мен и на жена ми,държа и телефона и ап стора на UK,няма грижи с добавянето и плащането.Според мен те би трябвало да си затварят очите че плащаме с телефоните в Бг ,защото ползваме тяхната компания,епъл и на тях едва ли им дреме,нали и те лапат.Аз даже пробвах и сменит тел на USA регион и ме пусна да добавя apple cash.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само казвам, ама след време може да ти поискат верификация на адрес на акаунта (уж).....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя, че на терминал на УниКредит във Фантастико току-що прие плащане с часовника. В същия магазин преди 1-2 седмици отказваше. Ако вече и в Лидл стане, явно са оправени нещата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква карта — виртуална, физическа, виза, МС... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Плащам от 3-4 седмици с физическа виза без проблем, но е с английски адрес още от издаването преди година и половина .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Виртуална МС се предлагат от преди месец-два твърде нови са за да бачкат, ще тръгнат и те щом и старите виртуалки Виза тръгнаха.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е да въведе в Револют, карта за топъп Curve? Дава грешка че няма достатъчно пари (в Curve).

 

ПП

идеята на врътката е че с бг картата която има 3д защита не мога да включа в революта автоматично загранване като падне под някакъв праг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

image1.thumb.png.3ee4590798450199d13cfcb8899d05d5.pngСамо и подавам add и почвам да плащам ...

 

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това прозвуча като заплаха, че почваш да плащаш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей ще ме накарате да си сменя адреса с този на сестрата в Германия. Дразнителииииии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

? ? ? 

ПП

сменяй после кажи как е минало :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, profusion написа:

Това прозвуча като заплаха, че почваш да плащаш ?

Е да де ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alex ти ли ме успокояваш във форума на револют че щяло да е скоро


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен липсва опцията. Може би заради ОК адреса в приложението или регионалните на телефона.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вида карта зависи... на Виза от ПИБ имам от Мастър Уникредит няма


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникредит няма защото имат 3д защита и всеки път трябва да пишеш ццв-то и паролата за 3д.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3D паролата е въпрос на избор, когато ти е нова картата не е активна. На двете карти съм активирал 3д пас ;)

Редактирано от martin77bg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли я опцията за витоматичното с карта на уникредит и с какъв тип карта ако да?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой днеска ще ходи ли от 16ч на Револют-а да пита за  Апъл пея кога да чакаме ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, как се плаща с часовника? Трябват ли някакви допълнителни действия по верификация, или само се доближава до ПОС-а?
Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...