Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

На някои банки тази функция не е активна когато вадиш картата, трябва сам да си я активираш 3д парола. При ПИБ и УНикредит поне беше така 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На уникредит ако не я активираш изобщо не те пуска да топъпваш.

Хм колегата с автотопъпа да не би щото си на андроид? Някой има ли топъп в лева в iOS?

Скоро няма да ви иска свв и 3д както при Кърва но изисква техническо време да го направят.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам, задължително условие ли е да добавиш карта, за пълнене? Примерно на жената, акаунта го пълня с моя. Тя няма добавена карта, но си плаща безконтактно. Може ли това да доведе, до проблеми в бъдеще?

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами поне трябва да е верифициран с началните 25лв от карта, после може и без карта като се изтрие. Все пак питай съпорта.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, profusion написа:

На уникредит ако не я активираш изобщо не те пуска да топъпваш.

Хм колегата с автотопъпа да не би щото си на андроид? Някой има ли топъп в лева в iOS?

Скоро няма да ви иска свв и 3д както при Кърва но изисква техническо време да го направят.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз имам автоматичен топъп от ПИБ с виза електрон в лв. при иОС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен първите 2 пъти искаше 3Д паролата, а вчера не ми поиска. Не знам какво се промени. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май са пуснали 3д индетификация, при плащане с карта на Револют онлайн. Трябва да се влезе в приложението и да се одобри транзакцията.

 

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам. Сутринта плащах онлайн и трябваше да потвърдя през приложението.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От петък,до днес, ми отказват плащане с часовника, на три терминала: Била, Коста кафе и един ресторант.Не съм опитвал на други места, но три онлайн плащания минаха. С виртуална Виза съм.Някой има ли същите проблеми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвям проблема да е от часовника.
Аз в Billa съм плащал с iPhone.
Дали няма да е в картата проблема, че не е MK.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се разгледат възможностите на виртуална и физическа карта Револют, може би ще се намерят отговори защо има откази.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си плащам постоянно с часовника, от когато го пуснаха официално с физическа метална карта и в България и в Европа и никъде нямам отказана транзакция включително Costa и Billa.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемите идват от виртуалната карта, чието предназначение е друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От петък,до днес, ми отказват плащане с часовника, на три терминала: Била, Коста кафе и един ресторант.Не съм опитвал на други места, но три онлайн плащания минаха. С виртуална Виза съм.Някой има ли същите проблеми?
Ако не е проблем, изтрий визата и си изкарай нова мастеркард. Безплатно е и почти съм убеден че е заради това. Това при положение че адреса в Револют е БГ.

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С БГ адрес съм.Ще поръчам физическа мастър, за безконтактните плащания и виртуална мастър, за онлайн плащанията.Благодаря на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове



aeb202df9b1dea1915e2842ade08f384.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май ePay са резнали револют и картите не бачкат с тях? днес 2 карти не мина плащане през тях за онлайн магазин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, VISA е виртуалната карта на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ползвай в епей карта на револют защото ще я смятат за чужда и има 2% такса при плащане. Така се случи с мойта карта на Phyre

 

даже е по-голям процента

Sent from my iPhone using Tapatalk

7a48cb40013157f089682c96b8a4f6ed.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не минават плащията.

ПП

таксата не е ли ако се въведе картата в профила за плащане, а не ако търговец използва онлайн плащане като онлайн ПОС през тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То Виза и ми е и пластиката, МС не зная какво има онщо тогава. Интересното е че Всеки път е различно дори е давало Маестро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, martin77bg написа:
 

Така и не разбирам защо се ползват първобитни системи като ePay или каквото е там

 

Някой опитал ли е връзка Binance/Revolut?

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбирам защо се ползват първобитни системи като ePay или каквото е там
 
Някой опитал ли е връзка Binance/Revolut?

Когато не си запознат с една услуга по-добре не я коментирай! Ползвам ги от 15 години няма по удобен начин за плащане на всякакви битови и данъчни сметки! Банките от 1-2 години въдедоха да си плащаш битовите сметки. В епей всичко излиза автоматично и се плаща с един клик ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя и една съфорумка доста време даваше акъл във форума, а накрая се оказа с 15 години служба в банка. Иначе съм запознат донякъде. Затова стоя далече от подобни бг системи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ДСК го има доста отдавна, със сигурност поне от 5 години.
Не са 15 както казваш за ePay, но и аз не ги харесвам. Нямам добри впечатления от тях, налагало ми се е да ги ползвам, но иначе не бих . Удобно е за хора, които не са наясно с технологиите, отиваш, плащаш си всичко и се прибираш.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...