Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Публикувано (редактирано)

Конкретния случай беше за ресторант който онлайн плащане му минава чрез ePay.

Инъче за битови услуги и аз не съм намерил по-удобно от ePay, колкото и да не ги харесвам и да имам такса 20ст на сметка. Просто Уникредитското приложение за битови е толкова дървено, немощтно и неинформативно.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не ви кара да го ползвате но да се каже, че е “първобитно” доста не на място !Кое приложение ви излиза нотификация че имаш задължения към ток,вода, гсм, данък сгради,данък мпс и да ги платиш с един клик от дебитна карта с минимална такса ?!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

там нотификацията е с много закъснение, като се натупа добра пачка

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еПей като са толкова по-напред от алтернативите, що аджеба не добавиха едно елементарно отключване на апп-а с биометрични данни? Не, че не ги ползвам и така, ама...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еПей като са толкова по-напред от алтернативите, що аджеба не добавиха едно елементарно отключване на апп-а с биометрични данни? Не, че не ги ползвам и така, ама...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Имат с лице и пръст само при плащане... но влизане тъпо че няма :( Но и ПИБ до преди 6м нямаха :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението на Пощенска банка, от известно време е перфектно за битови. Нотификации веднага. Един клик за плащане и т.н.

 

Иначе Binance не съм пробвал, но преди две години Револут спряха да приемат от Кракен и още не приемат. Но от някой борси приемат. И мисля, че от Bitfinex примерно приемаха.

Като ги питах “Защо от някой приемат а от други не”

Общо взето ми отговориха, че така са си решили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз почти от началото на иПей ги ползвам и съм доволен. Дори от години махнаха таксата за моята карта на РББ. Но преди няколко месеца махнах картата на РББ и за да продължа да плащам сметки през иПей си открих там микросметка с айбан( безплатна е) и си превеждам от револют колкото ми е нижно веднъж месечно. Та сега почти нямам месечни такси към БГ банки( едни 50 ст за една сметка ми останаха ;-) )


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи зареждаш Револют, от който зареждаш иПей, за да си платиш с един клик... и си доволен!?
А как зареждаш Революта без кредитна/дебитна карта, която върви с такса?



Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На райфайзен битовите сметки също излизат на деня и се плащат с един клик, пък и сметката си я зареждаш през банкомат, та е доста удобна улсуга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи зареждаш Револют, от който зареждаш иПей, за да си платиш с един клик... и си доволен!?

А как зареждаш Революта без кредитна/дебитна карта, която върви с такса?

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Щом си рекъл ще ти го напиша бавно, пък дано ме разбереш ;-)

 

Значи сега имам само кредитна карта която е с 20лв годишна такса и дори с куция кешбек си я покривам. С нея си и зареждам революта, но имам и вариант с превод през пейсера за 1 лв. Няма как да им дам на рбб 24лв на година за да им ползвам дебитната карта и то само в иПей. При тях имам сметка, която е без месечна такса( такава беше промоцията преди години и сигурно яко съжаляват сега при променените реалности). Плащането на сметки поне на банките, които аз ползвам, не е безплатно. Не виждам причина да не си спестя някой лев, като цъкна 2-3 пъти на телефона веднъж месечно.

Та така :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече знам всичко!
Аз пък, вместо да се напъвам да мисля разни еквилибристики, с които да спестя 20 лв. на месец, насочвам умствена енергия в начини да изкарам 200 лв. повече, но това си е мое решение.
Що се отнася до различните начини на плащане, Револют поддържам не защото е без такси, а заради безконтактното плащане с часовника. Откакто Монезе се сработиха с Борика не съм вадил карта от портфейла. Сега съм само с Револют в портфейла и плащам само с часовник или телефон — както дойде.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Битовите сметки си плащам и без клик.Като са горе-долу еднакви всеки месец,кво да им кликам...,ааа може би заради таксата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега вече знам всичко!
Аз пък, вместо да се напъвам да мисля разни еквилибристики, с които да спестя 20 лв. на месец, насочвам умствена енергия в начини да изкарам 200 лв. повече, но това си е мое решение.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Е и аз бях така преди доста години, но като обърнах внимание на таксите, които плащах без да има смисъл, закрих всичко, което не ми е нужно. А що се отнася до умствената енергия, която се хаби, споко имам си достатъчно :-)
Както каза - всеки сам си решава.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Борика се задействат

https://www.borica.bg/careers/138-EKSPERT_MOBILNI_RAZPLAShtANIYa-EMP_072019

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сетиха се, когато почнаха да ги ръчкат да си оправят бакиите....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да не се окаже, че са решили да правят конкуренция на Apple Pay, както много алчни вериги и институции направиха по света. 

В този случай ще видим услугата чрез Българска банка през крив макарон. И ще продължим да си ползваме Revolut. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли , Уникредит е на 99% сигурно че ще пускат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кратко, тъжно им е, че няма да могат да виждат къде си харчим парите.
Така или иначе и с Revolut пак не виждат къде ги харчим.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Половината от участниците в темата вече имат толкова опит, че преспокойно могат да кандидатстват за позицията в Борика :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахахахаах ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли какво би се случило ако направя следното:
От стандартен план в Револют правя упгрейд към Метал. Поръчвам си метална карта и след като я получа пак правя доунгрейд към стандартния план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... и ти я заключват.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...