Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Някой знае ли какво би се случило ако направя следното:
От стандартен план в Револют правя упгрейд към Метал. Поръчвам си метална карта и след като я получа пак правя доунгрейд към стандартния план.


Опитай, пък после кажи какво е станало


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

fd6d572107a6315eba4be5738d71c997.jpg

В faq на револют пише, че ако поискам доунгрейд ще ми зачислят такси за карта и експресна доставка (няма информация за това, колко се плаща). Все пак са го измислили, да не може ей така да си вземе човек метална карта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих нещо във форума на револют за таксата за металната карта ако се направи доунгрейд. Някой казва, че се плащало 50 паунда. Ето темата:
https://community.revolut.com/t/metal-card-unsubcription/65160

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Плащаш такси напред (незнам колко + доставка) има много дискусии във форума по темата. Не мислете, че ще минете метър. Като искате толкова метална карта безплатно има програми, като поканете Н-на брой хора печелите метална за една година и после си остава картата.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Банкоматите на Пиб( тези които поддържат безконтактно) вече работят, поне с карта на банката.

 

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ви дойде картата и ви накарат да поръчате друга, другата трябва ли да се плаща?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм платил една доставка, ако не дойде, ще трябва ли да платя втора?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко дена я няма, чакай минимум 3 седмици!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой който е пускал трансфер до бг банка в лв през револют, може ли да каже дали идва на другия ден или е нужно повече време? Изписа ми 1-5 дни, но 5 ми се струва прекалено...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пратих до българска банка на 15., писаха, че до 18. парите ще бъдат в сметката. На 16. вече бяха там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От доста време тъй наречения " глобус" на банките, ако пуснеш пари сутринта се виждат до края на деня, ако пуснеш след обяд се виждат до края на следващият ден. Би трябвало и тук да е така, освен ако там не стоят буферно без да влизат в глобуса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи ги пуснах към 18:30 и пише че е изпълнен превода.

Screenshot 2019-08-01 at 15.08.12.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми изписа вече че е изпълнен. Ама това беше в рамките на 15 Мин. Едва ли се е отразило веднага в сметката на получателя, а това ме интересува :) благодаря на всички за бързата реакция. Явно утре вече със сигурност ще са пристигнали, което ми беше важното в случая.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам Револют имат сметка в Райфайзен и минават от там. Но не съм пускал до сега по моя сметка за да засеча точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 30.07 пуснах към сметка в цкб, още същия ден от Revolut получих съобщение, че е изпълнено, обаче в сметката в цкб все още не ги виждам

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнен превод от към тяхна страна не значи получин от страна на получателя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Revolut добавя възможност за търговия с акции

 

706320.jpg

 

https://blog.revolut.com/trading-revolut/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко дена я няма, чакай минимум 3 седмици!

Аз ще си я изчакам, че стана и объркване с адресите, смених го в последния момент и не знам на кой адрес са го пратили.

Въпроса ми е дали след като съм платил една доставка и не дойде, после при повторна поръчка пак ли трябва да платя или ще е безплатно?

 

П. С. На хора на които пратих покани за безплатни карти вече ги получиха, макар да ги поръчаха няколко дни след моята, а моята я няма.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само някой да не е взел .
Моята си я пуснаха в пощенската кутия, тя не се заключва и дет се вика всеки можеше да си я вземе от там.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При нас все още няма пощенска кутия, случайно я видях на стълбите пред улицата в 01.30ч. вечерта. И така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова промоцияe6a6ee86760f77e0deefcd4e4ccf8927.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слухове в пространството казват че до края на годината ще имаме бг IBAN в Револют

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако решиш да си правиш преводи (или някой към теб) от бг банка на английския ще ти излезне през носа :) 

 

Или работодателите няй малкото ще ти искат БГ айбан (въпреки че е провит ЕУ правилата) за да им излиза превода по евтин.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...