Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Pay - Revolut, Monese, Phyre


Recommended Posts

Ами хората нали някой ги е наел и съответно трябва да има някакви изисквания към тях? Те са лицето на компанията, с което общувам лично.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много отговорни хора, както и безполезни, но това важи за всичко в този живот :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как става работата с поканите на Револют? Пратих на жена ми, тя се регистрира, ама никакъв бонус не ни дадоха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да получи физическата карта и да плати нея и тогава ще дадат бонуса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност май сгреших, може би и с виртуалната да ставаше като се плати, но със сигурност трябва да се направи едно плащане поне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен веднага добави 20 лв. Човека се регна, сложи 250 лв. в сметката си и това е. Регистрацията я правихме заедно, няма как да е плащал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда сте направили акаунта извън промоцията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във ФБ групата тръбят, че новите Виза физически имат проблем с Апъл пей на някой банкомати (предполагам Борика). Някой с наблюдения? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че те и Mastercard имат проблем с  Pay на банкомат... Само на ПИБ става номерът (предполагам заради това, че пуснаха Garmin Pay), ама техните безконтактни банкомати са голяма рядкост. На УниКредит (Борика) и на Райфайзен (собствена авторизационна система) не става. Предполагам, че с Visa положението е същото...


Изпратено от моя iPhone 8 чрез Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не на банокмат на ПОС при търговци имали проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На ПОС на борика мисля че минават само мастъркард с бг бин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минават и VISA издадени миналата година UK BIN. Общо взето не минават новите VISA, които все още са само с UK BIN. MasterCard има в момента само с платемите абонаменти.

Проблема идва от борика, защото не са си update всички терминали, и понеже е стара мудна структура, не се знае кога ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ML16 написа:

Минават и VISA издадени миналата година UK BIN. 

 

Точно така. Моите всички физически и виртуални Виза и МК минават, но са от миналата година. Минава и една тазгодишна също с БГ бин МК от лимитед едишън Рейнбоу.

 

Аз не мога да разбера как може тъпата БОРИКА да спъва половината карти и услуга и никой да не може да им каже....

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Райфайзен пуска собствен е-портфейл и приложение така че от тях Апъл пей едва ли ще има....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, добавих виртуална карта Revolut в Apple Pay и вече няколко пъти плащам чрез Apple Watch 5, но не навсякъде става. На 50 % от ПОС терминалите изписва Невалидна карта. В моите настойки ли е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има, когато им се провали приложението. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм интересно и аз плащам на 99% само през часовника но досега нямам отказана транзакция!


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли значение връзката между телефона и часовника?
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли разлика в Револют с каква карта плащаш виртуална или Мастер?


Sent from my iPhone 11 Pro using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, raizy написа:

Има ли значение връзката между телефона и часовника?
 

Какъв смисъл влагаш във въпроса си?Ако часовника не е вързан с телефона, губиш по-голямата част от функционалността му, включително и възможността да плащаш с него.Аз нямам отказано плащане с часовника от beta 3  IOS 13 насам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gorgior написа:

С какъв БИН ти е картата? Български или английски?

Английски

 

преди 22 минути, ne4o написа:

Какъв смисъл влагаш във въпроса си?Ако часовника не е вързан с телефона, губиш по-голямата част от функционалността му, включително и възможността да плащаш с него.Аз нямам отказано плащане с часовника от beta 3  IOS 13 насам.

Има ли значение дали връзката е през wifi или Bluetooth? И дали картата е виртуална или физическа?

Редактирано от raizy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цялата работа е една банка да го вкара и другите ще я последват.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв смисъл влагаш във въпроса си?Ако часовника не е вързан с телефона, губиш по-голямата част от функционалността му, включително и възможността да плащаш с него.Аз нямам отказано плащане с часовника от beta 3  IOS 13 насам.

Абсолютни глупости! Самата идея на епъл пей е да работи без да имаш достъп до интернет, гпс, мобилен сигнал и каквото и да било. Устройството ти реално се превръща в дубликат на физическата карта. Така че няма никаква нужда телефонът да е в теб, когато плащаш с часовника.


Sent from my iPad using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...