Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Сантасе


yo_asakura

Recommended Posts

Преди години пуснах Сантасе за Android. Преди месеци пуснах онлайн версия на Сантасе. Днес пускам и iOS версия на Сантасе. Това е една от игрите, която ми е на сърце още от малък и може би любимата ми игра на карти. Забавлявайте се вече и на двете мобилни платформи.
 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Надявам се и белот да е в плановете..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В плановете е :)
Вече втори човек ми пише за Белот. Няма ли кадърен белот за iOS?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам три версии, но имам място за още една.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам този, но вече е свален от стора и от 12-ката насам забива често... Няма и поддръжка на дисплея дори на Х. Писах си със разработчиците, но скоро не се очаква да го пренапишат.
d6a9ae2f716e2e49e7f51fd4c6af55b1.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същият белот играя и аз и е почти адекватен спрямо останалите на които съм попадал. Тоест компа играе много разумно. Тъпото е, че забива на 12ка но ...каквото-такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Вече можете да играете сантасето и онлайн срещу реални хора. Докато обновят всички може да няма много хора онлайн, но се надявам с времето да има по често играчи чакащи да играят. Има опция и за игра с хора около вас, което е подходящо за приятели, които са в една стая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Здравейте! Имам въпрос за тези които играят играта. Как ви се струва бота? Много ли е лесен, много ли е труден или долу горе е балансиран? Също, случва ли се да ви затваря? Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Играта вече поддържа крос платформен мултиплеър. Можете да играете срещу Android хора и създаването и присъединяването към стаи е много по-лесно. Има и нова рейтинг система, както и дневен ранг. Очакват ви хиляди играчи. Ако забележите нещо нередно пишете, защото това е първата версия с новия мултиплеър и не знам дали ще има изненади. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Белот, няма ли?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вече и за каталина: Mac App Store

Редактирано от yo_asakura
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каталина се поддържа от 6 годишни лаптопи, тей че... default_biggrin.png

Иначе това е така защото ползвам технологията каталист, а тя няма съпорт за по-стари версии. default_smile.png

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иронията на Гогата е на място. Българският пазар ползва стари машини, помислете и за тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам, за телефони когато правя нещо гледам да поддържам възможно по-стара версия. Но в случая, технологията, която Apple пуснаха, която позволява портване на приложения от iPad на Mac, не позволява поддръжка на стари версии. default_smile.png

 

п.п. само да спомена, нали осъзнавате, че говорите за над 8 годишни лаптопи, защото погледнах и каталина работи на лаптопи от 2012?

 

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го и другия момент, когато просто не искаш да слагаш Каталина, заради премахването на поддръжката на 32битови приложения. С iMac Pro съм, но поне за момента не мога да си позволя ъпдейт.
Само на лаптопа съм я качил и се държи добре след 5-ия ъпдейт

А иначе този Каталист отваря много възможности, но ми се струва, че малко разработчици се възползват. Може ли да попитам дали беше сложно и времеотнемащо преработването на това приложение от iOS към macOS?

Още миналото лято писах предложение на АБВ да си направят приложението за Мак чрез Catalyst. Само ми благодариха и толкоз. Явно не ги влече потребителите им да ползват настолно приложение, по-добре да си влизат през сайта и да им се отварят реклами.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз имам 3 приложения за Мак и всяко ми отне не повече от ден да го пригодя. Зависи от приложението, но като цяло е доста лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...