Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Aндроид ТВ бокс


profusion

Recommended Posts

Някой вече който е тествал да каже кои програми/плугини са най-стабилни/без-проблемни за гледане на торенти от арена/замунда със субтитри на андроид бокс (mi box 3)?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Elementum е всичко, което ти трябва!

Плъгин за Коди е! От настройките на Замунда, Зелка, Арена плъгините задаваш торентите да се отварят с Елементум! Няма ограничения за големината на файлаdefault_wink.png

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер че от четене на хиляди програми се омотах.

А гледането на торента задръства ли бокса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, gogi6 написа:

Elementum е всичко, което ти трябва!

Плъгин за Коди е! От настройките на Замунда, Зелка, Арена плъгините задаваш торентите да се отварят с Елементум! Няма ограничения за големината на файлаdefault_wink.png

 

 

На Арена плъгина има настройка с какво да се отварят, ама на замунда и зелка не. Да не би да са ми някакви стари версии? 0.1 май бяха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На всички имам опции за избор. От на Марто репото?892e29c71dd0d9bf998b7473ad6e5c74.jpg

 

За тези, които го нямат

 

http://repo.xn--b1afkwdhn.com/repo/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не, от BGREPO ги качих. Сега ще видя това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марто е супер сериозен, най-редовно обновява съдържанието на репото, когато нещо спре или се премахне винаги пише в неговата тема в бг форума за коди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакви специални настройки за Elementum и тракерите, щото ми убива нета и рутера, та трябва да рестартирам за да се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какъв рутер си? Озадачен съм. Аз досeга не съм имал никога проблеми. TimeCapsule и Xiaomi ползвам на 5GH.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли споделили кое е конкретното репо на Марто ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какъв рутер си? Озадачен съм. Аз досeга не съм имал никога проблеми. TimeCapsule и Xiaomi ползвам на 5GH.

Linksys WRT-1900ACS. Ще видя да не е нещо от провайдъра. Иначе от на Марто репото качих Elementum Burst BG и в него може да се добавят бг тракери като зелка и замунда. Много по-добре е отколкото да ползваш техните плъгини.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този рутер има нужда от рестарт? А на какво у-во(тв) гледаш? Да не би там да е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми рутерът си е добре, с DD-WRT си бачка безгрижно. След като почнах да си играя с Elementum станаха проблемите, ама сякаш вече се кротна. Иначе гледам на телевизор с Андроид. Philips 55POS9002 OLED.

П.П.

Този Elementum има ли шанс да се подкара на Apple TV?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 пъти пробвах тоя елементум, все дава някаква грешка като пусна торент че бил пуснат да изчакам или някакви мулти възки бля бля...

Сложих Movian, 300 пъти по лесно за инстал и всичко тръгва и е много по-лек без хилядите менюта на коди. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Movian го има в Google Play store.

Zamunda работи ли ти на Movian? Аз не успявам да се логна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаго но аз изтехлих поправена от бъгове версия и работи в стора нещо е оплескана:

https://1drv.ms/f/s!AhkFAljA5cFWgSsl20eJ64eXuyrO

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8+ на mi box

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажете какви хубави програмки за андроид ТВ използвате от стора главно за гледане на контент, ТВ, новини, т.н. Нова плей гледам я няма...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И с тези версии не успявам да се логна в Замунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

странно....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах Tea TV вървят торенти и субтитри също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...