Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Aндроид ТВ бокс


profusion

Recommended Posts

Филмите от арена са с много високо качество и на моя филипс накъсва картината. Един и същ филм пускам от замунда и нямам проблем но качеството е по- ниско.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качеството на филма можеш да избираш, като просто смениш торента с подходящ. Възможно е телевизорчето да издъхва или нета да ти куца. . С LAN кабел ли си го свързал към рутера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.11.2018 г. at 12:03, gogi6 написа:

За да не отварям нова тема, ще попитам тук. Някой намери ли работеща виртуална клавиатура от IOS към MiBox 3? След ъпдейта до андроид 8.0 и двете които ползвах (Android TV и Kodi Remote) спряха да работят. Или има нещо по настройките, което пропускам?

Успя ли да намериш апп работещ, мен ми трябва за да не купувам мишка защото някой приложения за тел. и браузера иска мишка с курсор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не. Преди ъпдейт до андроид 8 нямах никакъв проблем. След това нищо не работи, все едно има забрана за достъп. Уж рових по настройките, но не успях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А с Андроид ТВ аппа преди курсора като мишка управляваше ли или само д-пад е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше опция мишка. Ползвам това за джойстик и мишок67c11e29b6f775fec16a38b90dcd1412.jpg

4-5 долара

Esit: Успях да свържа Android TV App. От настройки на MiBox влязох в приложения и изчистих кеша и датата на android remote services , Force stop и пускане отново!

Забелязах, че при YouTube на MiBox-a няма реклами;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Гледам, че плъгините за Movian вече са платени. Поне тези за Арена, Замунда и субтитрите. Бахти и пича, иска по 10 лв на парче :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mibox 3 в опциите като вляза в хранилището ми показва че имам 2.5ГБ снимки, къде са тези снимки и как да ги изтрия да освободя място?

А в Коди нещо пусках и правих настройки с Ares Wizard и сега като пусна филм от Елементрум го "тегли" 5 минути, а преди за секудни 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А настройките и опциите които съм задал с него в Advenced ще се изтрият ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че да.

Wizard е модифицирано Коди. Някой си е правил настройки според определена държава и потребности. Върши работа, но повечето неща се оказват ненужни за нас. Естествено пълни памет с тях. Най-вероятно оттам ти идва заетото място. Има една добавка Backup. С нея можеш да запазиш оптимални настройки на Коди на носител или облак(дропбокс). Когато омажеш, може да преинсталираш Коди и с тази добавка да си върнеш настройките за 2 минути. Не съм я ползвал отдавна, но мисля че още си работи.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих рестарт/фабричен на mibox 3 и сега всичко наново обаче вече проблемите изчезнаха!

Оставих на Elementrum 0.0.0.62 версия като най-читава и сега филмите се зареждат за 5 секунди.

Пространството в снимки и видеоклипове в mibox 3 се освободи, даже не знам и от какво се е било заело.

Сега се чудя за настройките на HDMI CEC в mibox3 менюто, някой пускал ли ги е и тествал ли е как действат, има 3 настройки но коя за какво е?

 

П.П. Wizard-а е някаква програма с която чистиш кеш файлове в самото коди, и също има настройки за това колко РАМ памет и други ресурси да му отделиш за коди за да вървяло по мазно...

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.12.2018 г. at 21:40, Anthony написа:

Гледам, че плъгините за Movian вече са платени. Поне тези за Арена, Замунда и субтитрите. Бахти и пича, иска по 10 лв на парче :)

Не е ли платен само този за субтитрите, и тези за арена и замунда ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките. 10 кинта на парче. Общо 25:) Отстъпка има!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав, както се казва Нееееекст...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен адски ме подразни, защото е типично българска цигания. Някой е направил безплатно приложение, вложил е много усилия, пуснал го е за всички, а друг тарикат решава да прави пари на негов гръб. Обикновено си плащам за всичко, което ползвам и съм ок с това, намирам го за нормално, но в този случай не и няма да му дам и лев на тоя.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още повече да иска и пари за торенти! Наглец е. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

hbo вече бачкало

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Hdmi cec е за синхронизиране на power on / off между устройствата. Ако тв-то ти го подържа, ще можеш да пускаш / спираш тв-то от power бутона на дистанционното на ми-то. Това е хубавата част. Лошата е, че има бъг и е неизползваемо. След няколко часа в stand by бокса не се събужда и трябва да му дърпаш кабела.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Hdmi cec е за синхронизиране на power on / off между устройствата. Ако тв-то ти го подържа, ще можеш да пускаш / спираш тв-то от power бутона на дистанционното на ми-то. Това е хубавата част. Лошата е, че има бъг и е неизползваемо. След няколко часа в stand by бокса не се събужда и трябва да му дърпаш кабела.
 
 

И при мен заспива и не се събужда, кое трябва да изключа за да не прави така?
И другото е че не обръща на бокса, като натисна средното копче и трябва през дистанционното на телевизора да сменя устройствата!


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там имаше три опции, всичко ли да е на ОФ?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...