Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Aндроид ТВ бокс


profusion

Recommended Posts

на 11.01.2019 г. at 18:09, gogi6 написа:

Андроид 8.0 и MiBox 3 има проблем със плейването на определени (MPEG2 примерно) FullHD стриймове. Донякъде MxPlayer постигнаха успех, но за мен е неприемливо. В комуникация с D.Davilla(MrMC) се стигна до извода, че проблема е в андроид 8.0 и бокса. Приятел имаше нужда от бокс и му дадох моя. Сега ще видим с другия как ще е.

 

Пиши като го получиш сравнение с 3-ката има ли разлика в стандартните пруложения Тубата нетфликс 4к, и т.н. На мен на 3-ката ми се налага да рестартирам през 5-4 дена, има качени 2-3 приложения само обаче като му скимне и почва да лагва из менютата и трябва рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен си вървеше чудесно. Само телевизията правеше проблем. С Андроид 6.0 беше перфектно. Що пипат, незнам. Лошото е, че не може да се върне. Да се спре авто ъпдейта също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е 8 е по джиджан :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като започне да лагва, включи и изключи hdmi cec. Нищо че не е включена опцията примерно. Или изключи и включи. Зависи от текущата позиция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам, макар че едвам се върви по менютата.

А каква е връзката с опцията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Позволява контролиране с друго дистанционно. Може би това се има предвид.

Аз съм винаги с изключена опция.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никаква логика. Но се оправя. Не знам защо.

Hdmi cec е връзка с тв-то ако го поддържа. Тоест включваш бокса - включва се и телевизора.

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не само вкл/изкл. С дистанционното на телевизора управляваш бокса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам за опцията, ама защо да лагва от нея аз не съм я пуснал?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е от това. При мен при включена опция, често се случваше да не мога да "събудя" бокса с дистанционното. Оправяше се само от щепсела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай линк  

BGN 100.23 25% Off | Original Global Xiaomi Mi TV Box S 4K HDR Android TV 8.1 Ultra HD 2G 8G WIFI Google Cast Netflix IPTV Set top Box Media Player
https://s.click.aliexpress.com/e/c78AuXhQ


Sent from my iPhone XS, using Tapatalk Pro!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, че не си я пуснал. Просто я пусни и спри когато започва да лагва.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, утре чакам да дойде един mibox 3s. Да видим , ще имам въпроси че отдавна не съм пипал андроид. Интересува ме филми2к, и нещо от арена със субтитри. За телевизия da player, бачка ли? И още един въпрос. За еърплей от ipad/iphone трябва ли да качвам програма или става директно? Благодаря на отзовалите се, поздрави и хубава вечер.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш Movian с кракнатите добавки и гледаш гиректно от арена/замунда без сваляне със субс :) + още няколко руски тракери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре намери приятел с булсат и ползвай приложението, аз бе бих давал пари за пиратска ТВ....или легално плащане или ако е пиратско да е фрии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде се споменава за “излекувана” версия без плащане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи пиратска телевизия с пари? За тв, Da Player си бачка и е фри. Не че нямам кабеларка. Просто питах. По ми е важно filmi2k и това което писахте за арена и замунда.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Kery70 написа:

По ми е важно filmi2k

 

 

Какво е това filmi2k?! за сефте го чувам.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DaPlayer за Андроид не е free.

Пуснах го 3-4 пъти за проба,без да съм се заглеждал повече от една минута.Кога спира да е free?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледаш няколко минути и после иска по 2 кинта на месец. Последно така беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до скоро гледах през 2k филми,но сечеше доста и си поръчах преди 10 дена amazon fire stick с инсталирани на него kodi i vavoo.Има над 4000 канала и отделно филми и сериали като някои са с бг суб,но те не ме блазнят.Взех tv stick-a заради футболните канали диемите,мах спорт ,англ. ,руски  и френски спортни канали и т.н .За 110 лв еднократно ме устройва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм драма с 2к но винаги е била за малко, след презареждане на страницата се оправя. Поне на лаптопа. Сега на бокса ще видим. Някой да каже с airplay от телефона как седят нещата?

 

 

 

  Какво е това filmi2k?! за сефте го чувам..... 

 

Онлайн филми, чукни го в гугъл и ще ти излезне сайта. 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...