Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple актуализира своето зарядно за Apple Watch


dessyteneva

Recommended Posts

1508333940_AppleWatch.thumb.jpeg.5979a6e82be29eee07b303e985fb1d78.jpeg

След като така и не видяхме на пазара прословутата подложка за безжично зареждане на Apple, AirPower, компанията просто актуализира своето зарядно за Apple Watch. Всъщност физическият му дизайн изглежда непроменен, така че разликите се крият вътре. Номерът на устройството е MU9F2AM / A, а старият модел е MLDW2AM / A и то беше открито в документацията на Федералната комисия по комуникации. Описанеито сочи „устройство за магнитно зареждане, което има единична индуктивна бобина за зареждане на Apple Watch с честота 326.5 kHz и максимална консумация на енергия 5W”. От доклада не става ясно, кога точно ще се появи на пазара новото зарядно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпросното зарядно и откакто съм със С4 не работи включването на екрана при "тупване" около него при режим bedside mode. С друго подобно зарядно, което ми стои на бюрото, няма проблем. Не си го обяснявам по никакъв начин. Дали коригират нещо в случая с този нов модел...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Pe6o666 changed the title to Apple актуализира своето зарядно за Apple Watch

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...